<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 462
2 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava 447
3 105 Terlanda MatejTerlanda Matej 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 420

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 500
2 10 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 473
3 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 454

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 288 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 447
2 212 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 437
3 251 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 330

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 449
2 249 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 446
3 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 444

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 336
2 89 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 315
3 27 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 309

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 416
2 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 378
3 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 372

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 320
2 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 306
3 199 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 294

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 215 Bendová EmaBendová Ema 07 07 ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava 455
2 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 407
3 304 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 401

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 17 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.79
2 77 Šebesta SebastiánŠebesta Sebastián 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 08.23

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 254 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.59
2 318 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 04 04 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 08.53
3 251 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.47

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 302 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 08.92
2 237 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.27
3 243 Gajdošová LijaGajdošová Lija 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07.67

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 24.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Šula KarelŠula Karel 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.43
2 16 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.41
3 18 Záhora SamuelZáhora Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.02