<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 79 Belluš MartinBelluš Martin
Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ...
04 04 1 462 462--462
2 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava
04 04 2 447 447--447
3 105 Terlanda MatejTerlanda Matej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
04 04 3 420 --420420
4 78 Titka AdamTitka Adam
zsgroslingovazsgroslingova
04 04 4 261 -261-261
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 5 500 500--500
2 10 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 11 473 441440473473
3 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 10 454 411-454454
4 72 Barnáš AdamBarnáš Adam
zsgroslingovazsgroslingova
05 05 2 377 --377377
5 60 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 370 336339370370
6 92 Koronthály OliverKoronthály Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 7 336 336-x336
7 107 Andris MartinAndris Martin
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
06 06 1 330 330315x330
8 110 Kilian EvanKilian Evan
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
06 06 3 322 271284322322
9 66 Zbyňovský ViliamZbyňovský Viliam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 234 234-x234
101 Lošonský LukášLošonský Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 8 DNS ---0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 288 Bačová MichaelaBačová Michaela
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
04 04 1 447 447431x447
2 212 Čederlová ElaČederlová Ela
ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
04 04 2 437 420x437437
3 251 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 330 330326305330
235 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 DNS ---0
296 Veselská Sandra NinaVeselská Sandra Nina
GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava
04 04 5 NM xxx0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 14 449 396443449449
2 249 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13 446 416446440446
3 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 22 444 444404435444
4 146 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Gym. L.Sáru 1, BratislavaGym. L.Sáru 1, Bratislava
05 05 12 439 439417415439
5 294 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana
ZŠ Ostredkova 14, BratislavaZŠ Ostredkova 14, Bratislava
05 05 11 429 429394423429
6 308 Horváthová DariaHorváthová Daria
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
06 06 9 427 427420403427
7 213 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
06 06 18 422 422422412422
8 309 Karabová EliškaKarabová Eliška
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
06 06 10 407 396407375407
9 301 Debnárová EmaDebnárová Ema
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 3 406 xx406406
10 289 Dolníková NinaDolníková Nina
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
05 05 4 396 396xx396
11 299 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 1 390 390329359390
12 293 Gallová CarolínaGallová Carolína
ZŠ Nevädzova 4, BratislavaZŠ Nevädzova 4, Bratislava
05 05 7 389 389xx389
13 236 Mikuličková InaMikuličková Ina
ZŠ Jeséniová, BratislavaZŠ Jeséniová, Bratislava
05 05 15 383 x383365383
14 246 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 21 378 378371-378
15 243 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 367 363357367367
16 222 Beňadiková VeronikaBeňadiková Veronika
zsgroslingovazsgroslingova
06 06 2 364 319364x364
17 191 Marková MichaelaMarková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 20 354 --354354
18 224 Hodáňová BáraHodáňová Bára
zsgroslingovazsgroslingova
05 05 8 350 332317350350
19 225 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela
zsgroslingovazsgroslingova
05 05 17 332 321321332332
21 181 Fischerová GrétaFischerová Gréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 5 259 --259259
116 Mníchová EmaMníchová Ema
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
05 05 16 DNS ---0
208 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 19 NM --x0.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 5 336 290-336336
2 89 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 6 315 x-315315
3 27 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 309 309-307309
4 44 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 1 304 304-271304
5 32 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 297 x-297297
6 58 Nagy HugoNagy Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 4 275 275-x275
7 53 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 257 240-257257
57 Matušík LukášMatušík Lukáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 3 NM x--0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 31 416 x416411416
2 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 30 378 378358377378
3 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 27 372 x372351372
4 121 Meško TomášMeško Tomáš
GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava
07 07 14 368 360368352368
5 100 Knapčok MatejKnapčok Matej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 9 365 365352363365
6 91 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 26 358 355358347358
7 115 Polák FedorPolák Fedor
ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava
07 07 16 356 344356x356
8 21 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 28 348 348328345348
9 30 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 25 346 321346326346
10 114 Belluš SamoBelluš Samo
ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava
07 07 2 344 336344-344
11 93 Kropuch SamuelKropuch Samuel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 24 340 340298278340
12 117 Janek JánJanek Ján
Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava
07 07 8 339 339xx339
13 14 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 18 334 334-334334
14 54 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 11 332 332-331332
15 56 Marko PeterMarko Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 12 330 330-307330
16 61 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 23 315 315-298315
17 42 Ashford NicholasAshford Nicholas
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 313 313281300313
18 99 Bozó AndrejBozó Andrej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 3 310 267-310310
19 112 Vančo GregorVančo Gregor
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
07 07 20 304 304--304
20 111 Mészáros PatrikMészáros Patrik
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
07 07 13 301 x301294301
21 50 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 6 297 297xx297
22 90 Brach MatúšBrach Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 4 294 294-261294
23 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 29 287 287262257287
24 95 Pieružek TomášPieružek Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 22 276 x276x276
25 232 Košťál MatúšKošťál Matúš
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
07 07 10 268 268-266268
26 52 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 260 259260x260
27 64 Šarmír SamuelŠarmír Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 19 258 251258243258
28 71 Minárik MartinMinárik Martin
ZŠ Gessayova 2, BratislavaZŠ Gessayova 2, Bratislava
07 07 15 237 237x-237
49 Gašparík MichalGašparík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 NM xxx0.0
65 Votčenikov MichalVotčenikov Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 21 NM xxx0.0
62 Salák MatúšSalák Matúš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 17 NM x-x0.0
Celkom 31 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 320 320x273320
2 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 4 306 x306x306
3 199 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 12 294 x270294294
4 260 Marková KarolínaMarková Karolína
ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava
09 09 11 293 293281287293
5 157 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 13 280 224280280280
6 187 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 280 280251258280
7 276 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 1 279 279244x279
8 133 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 5 267 x267-267
9 156 Kaňová MariannaKaňová Marianna
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 15 265 x265245265
10 297 Glončáková JúliaGlončáková Júlia
C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra...
10 10 3 264 264239231264
11 184 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 6 260 260246229260
12 178 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 248 x244248248
13 285 Lehotová LauraLehotová Laura
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
09 09 10 244 xx244244
160 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 14 NM xxx0.0
284 Kilian EmmaKilian Emma
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
09 09 7 NM xxx0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 215 Bendová EmaBendová Ema
ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava
07 07 3 455 xx455455
2 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 39 407 407377377407
3 304 Halásová NikolaHalásová Nikola
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
07 07 10 401 384358401401
4 321 Zacharová ZojaZacharová Zoja
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
07 07 22 394 387x394394
5 216 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 23 393 381393364393
6 147 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 36 385 385363383385
7 159 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 34 366 366288349366
8 279 Goliašová DominikaGoliašová Dominika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 32 361 358349361361
9 220 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 37 356 356xx356
10 198 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 17 355 355-334355
11 244 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 33 352 297337352352
12 214 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
ZŠ Cádrová23, 83101 BratislavaZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava
08 08 4 347 340336347347
13 174 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 38 346 346290336346
14 298 Glončáková SofiaGlončáková Sofia
C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra...
07 07 9 345 325345338345
15 177 Budiaková MartinaBudiaková Martina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 344 344313297344
16 190 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 29 341 x341332341
17 169 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 30 338 338326x338
18 242 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 24 331 331322312331
19 277 Bromová EmaBromová Ema
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 25 328 305328323328
20 233 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava
07 07 11 325 325304319325
21 204 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 18 317 317291288317
22 154 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 28 316 316307307316
23 205 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 20 315 315306304315
24 281 Valentová SarahValentová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 21 305 305-292305
25 259 Marková JúliaMarková Júlia
ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava
07 07 14 305 x305260305
26 313 Minariková IvetaMinariková Iveta
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
08 08 16 304 x-304304
27 278 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 8 299 266295299299
28 171 Bačová KarolínaBačová Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 294 270294294294
29 193 Méryová NelaMéryová Nela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 15 289 289253269289
30 280 Kretová NatáliaKretová Natália
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 13 277 277-237277
31 182 Iakovlieva SofiiaIakovlieva Sofiia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 12 273 273244x273
32 176 Budiaková AnnaBudiaková Anna
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 5 270 270227225270
33 189 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 27 261 x261250261
34 196 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 31 256 255x256256
35 266 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 26 252 x252x252
172 Baníková AlexandraBaníková Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 DNS ---0
161 Tomíková SarahTomíková Sarah
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 19 DNS ---0
234 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 7 DNS ---0
175 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 35 NM xxx0.0
Celkom 39 pretekárov