<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.42
2 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.79
3 87 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 19.59
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 19.53
2 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava 3 20.74
73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 20.29
2 105 Terlanda MatejTerlanda Matej 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.61
3 20 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.42
2 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.79
3 79 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 19.53
4 87 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 19.59
5 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 20.29
6 105 Terlanda MatejTerlanda Matej 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.61
7 20 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.63
8 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava 3 20.74
73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 1 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.81
2 101 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.01
3 2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.77
4 13 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.07
5 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.91
2 34 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 22.40
3 23 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.91
4 92 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.11
5 66 Zbyňovský ViliamZbyňovský Viliam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 19.19
2 72 Barnáš AdamBarnáš Adam 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 20.37
3 77 Šebesta SebastiánŠebesta Sebastián 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 5 24.21
4 107 Andris MartinAndris Martin 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 25.11
5 110 Kilian EvanKilian Evan 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 25.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 19.19
2 10 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.81
3 101 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.01
4 72 Barnáš AdamBarnáš Adam 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 20.37
5 2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.77
6 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.91
7 13 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.07
8 34 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 22.40
9 23 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.91
10 77 Šebesta SebastiánŠebesta Sebastián 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 5 24.21
11 92 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.11
11 107 Andris MartinAndris Martin 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 25.11
13 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.28
14 110 Kilian EvanKilian Evan 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 25.51
15 66 Zbyňovský ViliamZbyňovský Viliam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 3 20.27
2 288 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 20.87
3 296 Veselská Sandra NinaVeselská Sandra Nina 04 04 GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava 4 21.61
4 142 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.58
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.53
2 249 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.14
3 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.21
4 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.82
5 237 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.35
2 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.73
3 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.97
4 191 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.92
5 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.46
2 264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.75
3 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 28.05
116 Mníchová EmaMníchová Ema 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.30
3 197 Polláková EmmaPolláková Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.79
4 181 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.94
5 137 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.18
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 ZŠ Ostredkova 14, BratislavaZŠ Ostredkova 14, Bratislava 4 21.95
2 224 Hodáňová BáraHodáňová Bára 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 22.32
3 293 Gallová CarolínaGallová Carolína 05 05 ZŠ Nevädzova 4, BratislavaZŠ Nevädzova 4, Bratislava 2 22.40
4 225 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 1 23.67
5 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 22.56
2 308 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.73
3 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 23.15
4 309 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 23.43
5 236 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 ZŠ Jeséniová, BratislavaZŠ Jeséniová, Bratislava 1 24.20
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 5 21.08
2 301 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 21.41
3 146 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Gym. L.Sáru 1, BratislavaGym. L.Sáru 1, Bratislava 1 22.14
4 299 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.42
5 222 Beňadiková VeronikaBeňadiková Veronika 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 3 27.07
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.53
2 213 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 5 21.08
3 249 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.14
4 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.21
5 301 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 21.41
6 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.82
7 294 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 ZŠ Ostredkova 14, BratislavaZŠ Ostredkova 14, Bratislava 4 21.95
8 146 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Gym. L.Sáru 1, BratislavaGym. L.Sáru 1, Bratislava 1 22.14
9 224 Hodáňová BáraHodáňová Bára 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 22.32
10 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.35
11 293 Gallová CarolínaGallová Carolína 05 05 ZŠ Nevädzova 4, BratislavaZŠ Nevädzova 4, Bratislava 2 22.40
12 289 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 22.56
13 237 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.71
14 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.73
14 308 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.73
16 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.97
17 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 23.15
18 208 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.30
19 299 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.42
20 309 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 23.43
21 225 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 1 23.67
22 197 Polláková EmmaPolláková Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.79
23 191 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.92
24 181 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.94
25 236 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 ZŠ Jeséniová, BratislavaZŠ Jeséniová, Bratislava 1 24.20
26 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.46
27 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.49
28 264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.75
29 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.78
30 222 Beňadiková VeronikaBeňadiková Veronika 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 3 27.07
31 137 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.18
32 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 28.05
116 Mníchová EmaMníchová Ema 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 3 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Gálik OndrejGálik Ondrej 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.46
2 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.99
3 26 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 25.35
4 32 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.53
5 44 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.71
6 22 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 31.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 24.77
2 53 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.79
3 94 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.95
4 51 Grófik RóbertGrófik Róbert 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.24
5 19 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 30.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 25.34
2 27 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 27.23
3 55 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.90
4 58 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.38
5 36 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 29.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 25.35
2 70 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 3 26.66
3 69 Bezák AlexBezák Alex 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 2 26.70
4 57 Matušík LukášMatušík Lukáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.84
5 86 Sliš MarkoSliš Marko 10 10 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 1 27.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Gálik OndrejGálik Ondrej 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.46
2 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 24.77
3 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.99
4 39 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 25.34
5 26 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 25.35
5 89 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 25.35
7 32 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.53
8 53 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.79
9 94 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.95
10 70 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 3 26.66
11 69 Bezák AlexBezák Alex 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 2 26.70
12 57 Matušík LukášMatušík Lukáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.84
13 27 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 27.23
14 86 Sliš MarkoSliš Marko 10 10 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 1 27.45
15 44 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.71
16 55 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.90
17 51 Grófik RóbertGrófik Róbert 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.24
18 58 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.38
19 36 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 29.91
20 19 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 30.28
21 22 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 31.63

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.23
2 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.89
3 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.91
4 91 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.20
5 21 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.74
2 93 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.87
3 95 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 24.49
4 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 24.62
5 30 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.69
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.81
2 14 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.52
3 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.29
4 232 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 5 25.98
5 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.13
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.69
2 99 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.02
3 54 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.17
4 65 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.33
5 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.10
2 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.59
3 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.28
4 50 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.95
5 42 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 23.81
2 61 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.54
3 52 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.60
4 49 Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.70
5 64 Šarmír SamuelŠarmír Samuel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 30.51
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vančo GregorVančo Gregor 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 24.03
2 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.60
3 96 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.91
4 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 27.17
5 62 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 31.86
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Polák FedorPolák Fedor 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 1 22.38
2 114 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 2 22.58
3 117 Janek JánJanek Ján 07 07 Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava 3 24.70
4 71 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 ZŠ Gessayova 2, BratislavaZŠ Gessayova 2, Bratislava 4 26.70
5 127 Regina RóbertRegina Róbert 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 27.05
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.23
2 115 Polák FedorPolák Fedor 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 1 22.38
3 114 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 2 22.58
4 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.89
5 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.91
6 91 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.20
7 21 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.27
8 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.69
9 56 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.74
10 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.81
10 40 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 23.81
12 93 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.87
13 99 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.02
14 112 Vančo GregorVančo Gregor 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 24.03
15 90 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.10
16 95 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 24.49
17 14 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.52
18 61 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.54
19 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.59
20 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 24.62
21 30 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.69
22 117 Janek JánJanek Ján 07 07 Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava 3 24.70
23 54 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.17
24 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.28
25 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.29
26 52 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.60
26 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.60
28 49 Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.70
29 96 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.91
30 50 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.95
31 232 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 5 25.98
32 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.13
33 42 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.24
34 71 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 ZŠ Gessayova 2, BratislavaZŠ Gessayova 2, Bratislava 4 26.70
35 127 Regina RóbertRegina Róbert 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 27.05
36 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 27.17
37 65 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.33
38 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.65
39 64 Šarmír SamuelŠarmír Samuel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 30.51
40 62 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 31.86

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.33
2 131 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.72
3 322 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.85
4 271 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.05
5 85 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 34.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.96
2 157 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 27.50
3 133 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.51
4 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 28.67
5 156 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 34.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.88
2 192 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.39
3 188 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.67
4 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 28.20
5 170 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 32.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.34
2 187 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.20
3 179 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.25
4 269 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 26.69
5 263 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.60
2 173 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.91
3 195 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.24
4 209 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83
5 168 Alaksová AnetaAlaksová Aneta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 34.23
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.91
2 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.56
3 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.27
4 183 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 29.99
194 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.08
2 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.05
3 206 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 30.90
4 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.85
160 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 26.52
2 312 Michálková KatarínaMichálková Katarína 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.93
3 297 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 3 27.88
4 165 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 29.08
5 311 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 31.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 5 25.96
2 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 27.10
3 285 Lehotová LauraLehotová Laura 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 28.32
4 305 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 29.17
5 284 Kilian EmmaKilian Emma 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 29.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 23.45
2 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.37
3 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 29.46
5 286 Šimončičová LujzaŠimončičová Lujza 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 34.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 23.45
2 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.88
3 199 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.91
4 201 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.96
5 184 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.34
6 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.56
7 260 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 5 25.96
8 178 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.08
9 187 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.20
10 179 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.25
11 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.27
12 192 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.39
13 303 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 26.52
14 203 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.60
15 269 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 26.69
16 312 Michálková KatarínaMichálková Katarína 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.93
17 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 27.10
18 276 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.33
19 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.37
20 157 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 27.50
21 133 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.51
22 188 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.67
23 297 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 3 27.88
24 173 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.91
25 263 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.14
26 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 28.20
27 195 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.24
28 285 Lehotová LauraLehotová Laura 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 28.32
29 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 28.67
30 131 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.72
31 322 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.85
32 271 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.05
33 165 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 29.08
34 305 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 29.17
35 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 29.46
36 284 Kilian EmmaKilian Emma 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 29.80
37 209 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83
38 183 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 29.99
39 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.05
40 206 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 30.90
41 311 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 31.16
42 170 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 32.68
43 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.85
44 168 Alaksová AnetaAlaksová Aneta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 34.23
45 85 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 34.30
46 286 Šimončičová LujzaŠimončičová Lujza 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 34.45
47 156 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 34.79
194 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
160 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.03
2 220 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.04
3 244 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.56
4 279 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.56
5 159 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 23.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.31
2 198 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.75
3 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.20
4 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.79
5 277 Bromová EmaBromová Ema 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.45
2 169 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.97
3 278 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 26.27
4 196 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.35
5 193 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.30
2 189 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.49
3 242 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 25.78
4 182 Iakovlieva SofiiaIakovlieva Sofiia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.24
172 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
2 281 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 25.78
3 280 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 26.44
4 176 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.34
161 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 24.42
2 205 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.68
3 261 Grajciarová MichaelaGrajciarová Michaela 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.18
4 204 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.27
5 171 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.66
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.30
2 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.76
3 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 25.82
4 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 29.53
5 162 Barátová JankaBarátová Janka 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 31.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 22.00
2 214 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 ZŠ Cádrová23, 83101 BratislavaZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava 2 23.16
3 304 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 23.80
4 313 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.46
5 141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Bendová EmaBendová Ema 07 07 ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava 2 20.62
2 233 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 3 24.04
3 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.11
4 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 25.25
5 259 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 1 26.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Beckerová EmaBeckerová Ema 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 2 23.70
2 268 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.63
3 158 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 27.67
234 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Bendová EmaBendová Ema 07 07 ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava 2 20.62
2 321 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 22.00
3 216 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.03
4 220 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.04
5 214 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 ZŠ Cádrová23, 83101 BratislavaZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava 2 23.16
6 190 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.30
7 147 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.31
8 174 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.45
9 244 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.56
9 279 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.56
11 159 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 23.63
12 221 Beckerová EmaBeckerová Ema 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 2 23.70
13 198 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.75
14 304 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 23.80
15 233 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 3 24.04
16 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.11
17 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.20
18 175 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.30
19 154 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 24.42
20 313 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.46
21 189 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.49
22 205 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.68
23 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.76
24 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.79
25 169 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.97
26 177 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
27 261 Grajciarová MichaelaGrajciarová Michaela 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.18
28 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 25.25
29 277 Bromová EmaBromová Ema 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.58
30 242 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 25.78
30 281 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 25.78
32 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 25.82
33 259 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 1 26.05
34 278 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 26.27
34 204 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.27
36 196 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.35
37 193 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.37
38 280 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 26.44
39 171 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.66
40 141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.62
41 268 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.63
42 158 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 27.67
43 182 Iakovlieva SofiiaIakovlieva Sofiia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.24
44 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 29.53
45 176 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.34
46 162 Barátová JankaBarátová Janka 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 31.59
172 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
161 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
234 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS