<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.42
2 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.79
3 87 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 19.59
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 19.53
2 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava 3 20.74
73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 20.29
2 105 Terlanda MatejTerlanda Matej 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.61
3 20 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.42
2 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.79
3 79 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 19.53
4 87 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 19.59
5 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 20.29
6 105 Terlanda MatejTerlanda Matej 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.61
7 20 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.63
8 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava 3 20.74
73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 1 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.81
2 101 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.01
3 2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.77
4 13 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.07
5 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.91
2 34 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 22.40
3 23 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.91
4 92 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.11
5 66 Zbyňovský ViliamZbyňovský Viliam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 19.19
2 72 Barnáš AdamBarnáš Adam 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 20.37
3 77 Šebesta SebastiánŠebesta Sebastián 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 5 24.21
4 107 Andris MartinAndris Martin 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 25.11
5 110 Kilian EvanKilian Evan 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 25.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 19.19
2 10 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.81
3 101 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 20.01
4 72 Barnáš AdamBarnáš Adam 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 20.37
5 2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.77
6 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 20.91
7 13 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.07
8 34 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 22.40
9 23 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.91
10 77 Šebesta SebastiánŠebesta Sebastián 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 5 24.21
11 92 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.11
11 107 Andris MartinAndris Martin 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 25.11
13 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.28
14 110 Kilian EvanKilian Evan 06 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 25.51
15 66 Zbyňovský ViliamZbyňovský Viliam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 3 20.27
2 288 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 20.87
3 296 Veselská Sandra NinaVeselská Sandra Nina 04 04 GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava 4 21.61
4 142 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.58
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.53
2 249 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.14
3 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.21
4 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.82
5 237 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.35
2 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.73
3 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.97
4 191 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.92
5 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.46
2 264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.75
3 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 28.05
116 Mníchová EmaMníchová Ema 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.30
3 197 Polláková EmmaPolláková Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.79
4 181 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.94
5 137 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.18
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 ZŠ Ostredkova 14, BratislavaZŠ Ostredkova 14, Bratislava 4 21.95
2 224 Hodáňová BáraHodáňová Bára 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 22.32
3 293 Gallová CarolínaGallová Carolína 05 05 ZŠ Nevädzova 4, BratislavaZŠ Nevädzova 4, Bratislava 2 22.40
4 225 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 1 23.67
5 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 22.56
2 308 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.73
3 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 23.15
4 309 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 23.43
5 236 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 ZŠ Jeséniová, BratislavaZŠ Jeséniová, Bratislava 1 24.20
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 5 21.08
2 301 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 21.41
3 146 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Gym. L.Sáru 1, BratislavaGym. L.Sáru 1, Bratislava 1 22.14
4 299 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.42
5 222 Beňadiková VeronikaBeňadiková Veronika 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 3 27.07
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.53
2 213 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava 5 21.08
3 249 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.14
4 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.21
5 301 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 21.41
6 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.82
7 294 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 ZŠ Ostredkova 14, BratislavaZŠ Ostredkova 14, Bratislava 4 21.95
8 146 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Gym. L.Sáru 1, BratislavaGym. L.Sáru 1, Bratislava 1 22.14
9 224 Hodáňová BáraHodáňová Bára 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 22.32
10 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.35
11 293 Gallová CarolínaGallová Carolína 05 05 ZŠ Nevädzova 4, BratislavaZŠ Nevädzova 4, Bratislava 2 22.40
12 289 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 22.56
13 237 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.71
14 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.73
14 308 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 22.73
16 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.97
17 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 23.15
18 208 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.30
19 299 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 23.42
20 309 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 23.43
21 225 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 1 23.67
22 197 Polláková EmmaPolláková Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.79
23 191 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.92
24 181 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.94
25 236 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 ZŠ Jeséniová, BratislavaZŠ Jeséniová, Bratislava 1 24.20
26 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.46
27 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.49
28 264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.75
29 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.78
30 222 Beňadiková VeronikaBeňadiková Veronika 06 06 zsgroslingovazsgroslingova 3 27.07
31 137 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.18
32 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 28.05
116 Mníchová EmaMníchová Ema 05 05 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 3 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Gálik OndrejGálik Ondrej 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.46
2 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.99
3 26 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 25.35
4 32 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.53
5 44 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.71
6 22 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 31.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 24.77
2 53 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.79
3 94 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.95
4 51 Grófik RóbertGrófik Róbert 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.24
5 19 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 30.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 25.34
2 27 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 27.23
3 55 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.90
4 58 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.38
5 36 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 29.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 25.35
2 70 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 3 26.66
3 69 Bezák AlexBezák Alex 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 2 26.70
4 57 Matušík LukášMatušík Lukáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.84
5 86 Sliš MarkoSliš Marko 10 10 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 1 27.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Gálik OndrejGálik Ondrej 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.46
2 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 24.77
3 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.99
4 39 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 25.34
5 26 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 25.35
5 89 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 25.35
7 32 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.53
8 53 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.79
9 94 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.95
10 70 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 3 26.66
11 69 Bezák AlexBezák Alex 10 10 ZŠ Gercenova 10, BratislavaZŠ Gercenova 10, Bratislava 2 26.70
12 57 Matušík LukášMatušík Lukáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.84
13 27 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 27.23
14 86 Sliš MarkoSliš Marko 10 10 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 1 27.45
15 44 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.71
16 55 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.90
17 51 Grófik RóbertGrófik Róbert 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.24
18 58 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.38
19 36 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 29.91
20 19 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 30.28
21 22 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 31.63

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.23
2 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.89
3 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.91
4 91 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.20
5 21 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.74
2 93 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.87
3 95 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 24.49
4 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 24.62
5 30 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.69
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.81
2 14 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.52
3 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.29
4 232 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 5 25.98
5 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.13
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.69
2 99 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.02
3 54 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.17
4 65 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.33
5 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.10
2 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.59
3 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.28
4 50 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.95
5 42 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 23.81
2 61 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.54
3 52 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.60
4 49 Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.70
5 64 Šarmír SamuelŠarmír Samuel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 30.51
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vančo GregorVančo Gregor 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 24.03
2 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.60
3 96 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.91
4 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 27.17
5 62 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 31.86
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 24.11.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Polák FedorPolák Fedor 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 1 22.38
2 114 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 2 22.58
3 117 Janek JánJanek Ján 07 07 Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava 3 24.70
4 71 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 ZŠ Gessayova 2, BratislavaZŠ Gessayova 2, Bratislava 4 26.70
5 127 Regina RóbertRegina Róbert 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 27.05
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.23
2 115 Polák FedorPolák Fedor 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 1 22.38
3 114 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 2 22.58
4 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.89
5 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.91
6 91 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.20
7 21 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.27
8 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.69
9 56 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.74
10 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.81
10 40 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 23.81
12 93 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.87
13 99 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 24.02
14 112 Vančo GregorVančo Gregor 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 24.03
15 90 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.10
16 95 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 24.49
17 14 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.52
18 61 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.54
19 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.59
20 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 24.62
21 30 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.69
22 117 Janek JánJanek Ján 07 07 Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava 3 24.70
23 54 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.17
24 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.28
25 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.29
26 52 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.60
26 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.60
28 49 Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.70
29 96 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.91
30 50 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.95
31 232 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 5 25.98
32 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.13
33 42 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.24
34 71 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 ZŠ Gessayova 2, BratislavaZŠ Gessayova 2, Bratislava 4 26.70
35 127 Regina RóbertRegina Róbert 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 27.05
36 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 27.17
37 65 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.33
38 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.65
39 64 Šarmír SamuelŠarmír Samuel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 30.51
40 62 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 31.86

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.33
2 131 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.72
3 322 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.85
4 271 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.05
5 85 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 34.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.96
2 157 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 27.50
3 133 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.51
4 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 28.67
5 156 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 34.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.88
2 192 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.39
3 188 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.67
4 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 28.20
5 170 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 32.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.34
2 187 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.20
3 179 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.25
4 269 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 26.69
5 263 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.60
2 173 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.91
3 195 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.24
4 209 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83
5 168 Alaksová AnetaAlaksová Aneta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 34.23
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.91
2 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.56
3 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.27
4 183 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 29.99
194 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.08
2 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.05
3 206 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 30.90
4 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.85
160 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 26.52
2 312 Michálková KatarínaMichálková Katarína 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.93
3 297 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 3 27.88
4 165 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 29.08
5 311 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 31.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 5 25.96
2 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 27.10
3 285 Lehotová LauraLehotová Laura 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 28.32
4 305 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 29.17
5 284 Kilian EmmaKilian Emma 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 29.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 24.11.2018 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 23.45
2 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.37
3 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 29.46
5 286 Šimončičová LujzaŠimončičová Lujza 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 34.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 23.45
2 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.88
3 199 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.91
4 201 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.96
5 184 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.34
6 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.56
7 260 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 5 25.96
8 178 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.08
9 187 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.20
10 179 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.25
11 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.27
12 192 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.39
13 303 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 26.52
14 203 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.60
15 269 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 26.69
16 312 Michálková KatarínaMichálková Katarína 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 26.93
17 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 27.10
18 276 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.33
19 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.37
20 157 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 27.50
21 133 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.51
22 188 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.67
23 297 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 3 27.88
24 173 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.91
25 263 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.14
26 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 28.20
27 195 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.24
28 285 Lehotová LauraLehotová Laura 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 28.32
29 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 28.67
30 131 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.72
31 322 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.85
32 271 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.05
33 165 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 29.08
34 305 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 2 29.17
35 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 29.46
36 284 Kilian EmmaKilian Emma 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 29.80
37 209 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.83
38 183 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 29.99
39 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.05
40 206 Topoľská ŽofiaTopoľská Žofia 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 30.90
41 311 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 1 31.16
42 170 Antonova SeratimaAntonova Seratima 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 32.68
43 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.85
44 168 Alaksová AnetaAlaksová Aneta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 34.23
45 85 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 34.30
46 286 Šimončičová LujzaŠimončičová Lujza 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 1 34.45
47 156 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 34.79
194 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
160 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.03
2 220 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.04
3 244 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.56
4 279 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.56
5 159 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 23.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.31
2 198 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.75
3 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.20
4 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.79
5 277 Bromová EmaBromová Ema 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.45
2 169 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.97
3 278 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 26.27
4 196 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.35
5 193 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.30
2 189 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.49
3 242 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 25.78
4 182 Iakovlieva SofiiaIakovlieva Sofiia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.24
172 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
2 281 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 25.78
3 280 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 26.44
4 176 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.34
161 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 24.42
2 205 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.68
3 261 Grajciarová MichaelaGrajciarová Michaela 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.18
4 204 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.27
5 171 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.66
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.30
2 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.76
3 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 25.82
4 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 29.53
5 162 Barátová JankaBarátová Janka 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 31.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 22.00
2 214 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 ZŠ Cádrová23, 83101 BratislavaZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava 2 23.16
3 304 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 23.80
4 313 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.46
5 141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Bendová EmaBendová Ema 07 07 ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava 2 20.62
2 233 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 3 24.04
3 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.11
4 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 25.25
5 259 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 1 26.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 24.11.2018 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Beckerová EmaBeckerová Ema 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 2 23.70
2 268 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.63
3 158 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 27.67
234 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Bendová EmaBendová Ema 07 07 ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava 2 20.62
2 321 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 22.00
3 216 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.03
4 220 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 23.04
5 214 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 ZŠ Cádrová23, 83101 BratislavaZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava 2 23.16
6 190 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.30
7 147 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 23.31
8 174 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.45
9 244 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.56
9 279 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.56
11 159 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 23.63
12 221 Beckerová EmaBeckerová Ema 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 2 23.70
13 198 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.75
14 304 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 23.80
15 233 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava 3 24.04
16 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 24.11
17 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.20
18 175 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.30
19 154 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 24.42
20 313 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 24.46
21 189 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.49
22 205 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.68
23 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.76
24 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.79
25 169 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.97
26 177 Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
27 261 Grajciarová MichaelaGrajciarová Michaela 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.18
28 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 25.25
29 277 Bromová EmaBromová Ema 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 25.58
30 242 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 25.78
30 281 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 25.78
32 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 25.82
33 259 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava 1 26.05
34 278 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 26.27
34 204 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.27
36 196 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.35
37 193 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.37
38 280 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 26.44
39 171 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.66
40 141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.62
41 268 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.63
42 158 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 27.67
43 182 Iakovlieva SofiiaIakovlieva Sofiia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.24
44 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 29.53
45 176 Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.34
46 162 Barátová JankaBarátová Janka 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 31.59
172 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
161 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
234 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.20
2 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.61
3 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.60
4 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.32
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Marx BenceMarx Bence 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 4 41.11
2 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 43.93
3 73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 2 55.03
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.20
2 80 Marx BenceMarx Bence 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 4 41.11
3 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.60
4 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.61
5 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.32
6 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 43.93
7 73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 2 55.03

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.75
2 13 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.02
3 60 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 50.07
4 23 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 58.13
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 50.81
2 142 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 51.02
3 295 Natália MiklováNatália Miklová 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.05
4 253 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 57.16
Celkom 4 pretekári

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 48.48
2 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
3 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.00
4 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 57.20
264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 48.43
2 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
3 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 53.21
4 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 64.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 48.43
2 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 48.48
3 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
3 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
5 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.00
6 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 53.21
7 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 57.20
8 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 64.82
264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNF

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:39.32
2 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:41.15
3 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:41.94
4 118 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:48.21
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:53.34
2 76 Sklenár TomášSklenár Tomáš 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 8 1:54.07
3 43 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:54.68
4 120 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.70
5 46 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:00.90
6 81 Paplogó MilánPaplogó Milán 05 05 GAYC GyőrGAYC Győr 6 2:01.90
7 63 Salazar FrancescoSalazar Francesco 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:02.20
8 45 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:10.54
9 47 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:13.74
Celkom 9 pretekárov

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 228 Jó AlízJó Alíz 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 3 1:42.38
2 180 Ema BekeEma Beke 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:52.68
3 210 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:54.34
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 211 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:54.80
3 282 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 2:01.38
4 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:01.61
5 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:06.98
6 202 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.04
7 246 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:09.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 217 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:52.63
2 200 Salazar StefaniaSalazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:56.00
3 229 Magyari FlóraMagyari Flóra 06 06 GAYC GyőrGAYC Győr 3 1:58.78
4 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 7 2:04.10
5 291 Plavúchová LuciaPlavúchová Lucia 06 06 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 2:07.99
6 185 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.68
7 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 2:15.73
8 256 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:25.83
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 217 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:52.63
2 211 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:54.80
3 200 Salazar StefaniaSalazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:56.00
4 229 Magyari FlóraMagyari Flóra 06 06 GAYC GyőrGAYC Győr 3 1:58.78
5 282 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 2:01.38
6 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:01.61
7 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 7 2:04.10
8 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:06.98
9 202 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.04
10 291 Plavúchová LuciaPlavúchová Lucia 06 06 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 2:07.99
11 185 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.68
12 246 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:09.29
13 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 2:15.73
14 256 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:25.83

600 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:10.70
2 39 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:11.85
3 84 Szalai NándorSzalai Nándor 09 09 GAYC GyőrGAYC Győr 4 2:12.77
4 19 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:45.22
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:58.57
2 100 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.38
3 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:02.33
4 83 Szalai BarnaSzalai Barna 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:10.71
5 75 Lipský FilipLipský Filip 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 8 2:24.44
6 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:25.23
7 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.65
8 31 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:26.64
9 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:32.81
10 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:33.21
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava 6 1:59.01
2 28 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:04.53
3 82 Szabó GellértSzabó Gellért 07 07 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:05.54
4 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:06.76
5 35 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:08.34
6 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:11.95
7 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:18.11
8 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:21.44
9 111 Mészáros PatrikMészáros Patrik 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 2:22.94
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:58.57
2 121 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava 6 1:59.01
3 100 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.38
4 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:02.33
5 28 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:04.53
6 82 Szabó GellértSzabó Gellért 07 07 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:05.54
7 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:06.76
8 35 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:08.34
9 83 Szalai BarnaSzalai Barna 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:10.71
10 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:11.95
11 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:18.11
12 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:21.44
13 111 Mészáros PatrikMészáros Patrik 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 2:22.94
14 75 Lipský FilipLipský Filip 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 8 2:24.44
15 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:25.23
16 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.65
17 31 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:26.64
18 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:32.81
19 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:33.21

600 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:17.55
2 219 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.48
3 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:26.21
4 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.24
5 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:37.07
6 138 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:45.84
7 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:49.16
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Zatykó PankaZatykó Panka 09 09 GAYC GyőrGAYC Győr 7 2:12.15
2 166 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:12.20
3 283 Farkasová MáriaFarkasová Mária 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 2:22.25
4 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:26.58
5 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:30.97
6 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 6 2:34.86
7 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.81
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Zatykó PankaZatykó Panka 09 09 GAYC GyőrGAYC Győr 7 2:12.15
2 166 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:12.20
3 143 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:17.55
4 219 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.48
5 283 Farkasová MáriaFarkasová Mária 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 2:22.25
6 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:26.21
7 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:26.58
8 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:30.97
9 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.24
10 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 6 2:34.86
11 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:37.07
12 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.81
13 138 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:45.84
14 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:49.16

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:11.04
2 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:15.50
3 218 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:16.15
4 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:18.89
5 153 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:20.78
6 266 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:29.26
7 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:45.95
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 2 2:04.01
2 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 2:05.88
3 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:10.81
4 231 Zatykó SáraZatykó Sára 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 5 2:13.19
141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 2 2:04.01
2 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 2:05.88
3 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:10.81
4 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:11.04
5 231 Zatykó SáraZatykó Sára 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 5 2:13.19
6 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:15.50
7 218 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:16.15
8 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:18.89
9 153 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:20.78
10 266 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:29.26
11 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:45.95
141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
76 Sklenár TomášSklenár Tomáš 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 3 DNS
Celkom 1 pretekári

1000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 227 Gyimóghy RékaGyimóghy Réka 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 3 3:26.18
2 254 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:35.40
3 134 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:04.23
Celkom 3 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:33.73
2 239 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 4:22.01
3 258 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 4:29.37
Celkom 3 pretekári

1000 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Cvik MatejCvik Matej 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 4 4:33.01
Celkom 1 pretekári

1000 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:46.01
Celkom 1 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 315 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 3:59.00
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 79 Belluš MartinBelluš Martin
Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ...
04 04 1 462 462--462
2 129 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
ZŠ Hubeného 25, BratislavaZŠ Hubeného 25, Bratislava
04 04 2 447 447--447
3 105 Terlanda MatejTerlanda Matej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
04 04 3 420 --420420
4 78 Titka AdamTitka Adam
zsgroslingovazsgroslingova
04 04 4 261 -261-261
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Pasternák LukášPasternák Lukáš
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 5 500 500--500
2 10 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 11 473 441440473473
3 104 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 10 454 411-454454
4 72 Barnáš AdamBarnáš Adam
zsgroslingovazsgroslingova
05 05 2 377 --377377
5 60 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 370 336339370370
6 92 Koronthály OliverKoronthály Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 7 336 336-x336
7 107 Andris MartinAndris Martin
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
06 06 1 330 330315x330
8 110 Kilian EvanKilian Evan
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
06 06 3 322 271284322322
9 66 Zbyňovský ViliamZbyňovský Viliam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 234 234-x234
101 Lošonský LukášLošonský Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 8 DNS ---0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 288 Bačová MichaelaBačová Michaela
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
04 04 1 447 447431x447
2 212 Čederlová ElaČederlová Ela
ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
04 04 2 437 420x437437
3 251 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 330 330326305330
235 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 DNS ---0
296 Veselská Sandra NinaVeselská Sandra Nina
GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava
04 04 5 NM xxx0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 14 449 396443449449
2 249 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13 446 416446440446
3 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 22 444 444404435444
4 146 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Gym. L.Sáru 1, BratislavaGym. L.Sáru 1, Bratislava
05 05 12 439 439417415439
5 294 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana
ZŠ Ostredkova 14, BratislavaZŠ Ostredkova 14, Bratislava
05 05 11 429 429394423429
6 308 Horváthová DariaHorváthová Daria
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
06 06 9 427 427420403427
7 213 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
ZŠ Bachova 4, 82103 BratislavaZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
06 06 18 422 422422412422
8 309 Karabová EliškaKarabová Eliška
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
06 06 10 407 396407375407
9 301 Debnárová EmaDebnárová Ema
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 3 406 xx406406
10 289 Dolníková NinaDolníková Nina
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
05 05 4 396 396xx396
11 299 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 1 390 390329359390
12 293 Gallová CarolínaGallová Carolína
ZŠ Nevädzova 4, BratislavaZŠ Nevädzova 4, Bratislava
05 05 7 389 389xx389
13 236 Mikuličková InaMikuličková Ina
ZŠ Jeséniová, BratislavaZŠ Jeséniová, Bratislava
05 05 15 383 x383365383
14 246 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 21 378 378371-378
15 243 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 367 363357367367
16 222 Beňadiková VeronikaBeňadiková Veronika
zsgroslingovazsgroslingova
06 06 2 364 319364x364
17 191 Marková MichaelaMarková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 20 354 --354354
18 224 Hodáňová BáraHodáňová Bára
zsgroslingovazsgroslingova
05 05 8 350 332317350350
19 225 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela
zsgroslingovazsgroslingova
05 05 17 332 321321332332
21 181 Fischerová GrétaFischerová Gréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 5 259 --259259
116 Mníchová EmaMníchová Ema
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
05 05 16 DNS ---0
208 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 19 NM --x0.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 5 336 290-336336
2 89 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 6 315 x-315315
3 27 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 7 309 309-307309
4 44 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 1 304 304-271304
5 32 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 8 297 x-297297
6 58 Nagy HugoNagy Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 4 275 275-x275
7 53 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 257 240-257257
57 Matušík LukášMatušík Lukáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 3 NM x--0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 31 416 x416411416
2 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 30 378 378358377378
3 98 Bobovský SamuelBobovský Samuel
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 27 372 x372351372
4 121 Meško TomášMeško Tomáš
GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava
07 07 14 368 360368352368
5 100 Knapčok MatejKnapčok Matej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 9 365 365352363365
6 91 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 26 358 355358347358
7 115 Polák FedorPolák Fedor
ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava
07 07 16 356 344356x356
8 21 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 28 348 348328345348
9 30 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 25 346 321346326346
10 114 Belluš SamoBelluš Samo
ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava
07 07 2 344 336344-344
11 93 Kropuch SamuelKropuch Samuel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 24 340 340298278340
12 117 Janek JánJanek Ján
Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava
07 07 8 339 339xx339
13 14 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 18 334 334-334334
14 54 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 11 332 332-331332
15 56 Marko PeterMarko Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 12 330 330-307330
16 61 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 23 315 315-298315
17 42 Ashford NicholasAshford Nicholas
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 313 313281300313
18 99 Bozó AndrejBozó Andrej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 3 310 267-310310
19 112 Vančo GregorVančo Gregor
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
07 07 20 304 304--304
20 111 Mészáros PatrikMészáros Patrik
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
07 07 13 301 x301294301
21 50 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 6 297 297xx297
22 90 Brach MatúšBrach Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 4 294 294-261294
23 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 29 287 287262257287
24 95 Pieružek TomášPieružek Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 22 276 x276x276
25 232 Košťál MatúšKošťál Matúš
Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati...
07 07 10 268 268-266268
26 52 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 260 259260x260
27 64 Šarmír SamuelŠarmír Samuel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 19 258 251258243258
28 71 Minárik MartinMinárik Martin
ZŠ Gessayova 2, BratislavaZŠ Gessayova 2, Bratislava
07 07 15 237 237x-237
49 Gašparík MichalGašparík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 NM xxx0.0
65 Votčenikov MichalVotčenikov Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 21 NM xxx0.0
62 Salák MatúšSalák Matúš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 17 NM x-x0.0
Celkom 31 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 186 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 320 320x273320
2 155 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 4 306 x306x306
3 199 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 12 294 x270294294
4 260 Marková KarolínaMarková Karolína
ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava
09 09 11 293 293281287293
5 157 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 13 280 224280280280
6 187 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 280 280251258280
7 276 Bobovská VeronikaBobovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
10 10 1 279 279244x279
8 133 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 5 267 x267-267
9 156 Kaňová MariannaKaňová Marianna
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 15 265 x265245265
10 297 Glončáková JúliaGlončáková Júlia
C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra...
10 10 3 264 264239231264
11 184 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 6 260 260246229260
12 178 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 248 x244248248
13 285 Lehotová LauraLehotová Laura
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
09 09 10 244 xx244244
160 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 14 NM xxx0.0
284 Kilian EmmaKilian Emma
ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
09 09 7 NM xxx0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 215 Bendová EmaBendová Ema
ZŠ Česká 10, BratislavaZŠ Česká 10, Bratislava
07 07 3 455 xx455455
2 241 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 39 407 407377377407
3 304 Halásová NikolaHalásová Nikola
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
07 07 10 401 384358401401
4 321 Zacharová ZojaZacharová Zoja
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
07 07 22 394 387x394394
5 216 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 23 393 381393364393
6 147 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 36 385 385363383385
7 159 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 34 366 366288349366
8 279 Goliašová DominikaGoliašová Dominika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 32 361 358349361361
9 220 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 37 356 356xx356
10 198 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 17 355 355-334355
11 244 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 33 352 297337352352
12 214 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
ZŠ Cádrová23, 83101 BratislavaZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava
08 08 4 347 340336347347
13 174 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 38 346 346290336346
14 298 Glončáková SofiaGlončáková Sofia
C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra...
07 07 9 345 325345338345
15 177 Budiaková MartinaBudiaková Martina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 344 344313297344
16 190 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 29 341 x341332341
17 169 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 30 338 338326x338
18 242 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 24 331 331322312331
19 277 Bromová EmaBromová Ema
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 25 328 305328323328
20 233 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
ZŠ Hlboká 4, 81104 BratislavaZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava
07 07 11 325 325304319325
21 204 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 18 317 317291288317
22 154 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 28 316 316307307316
23 205 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 20 315 315306304315
24 281 Valentová SarahValentová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
07 07 21 305 305-292305
25 259 Marková JúliaMarková Júlia
ZŠ Za kasárňou, BratislavaZŠ Za kasárňou, Bratislava
07 07 14 305 x305260305
26 313 Minariková IvetaMinariková Iveta
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
08 08 16 304 x-304304
27 278 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 8 299 266295299299
28 171 Bačová KarolínaBačová Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 294 270294294294
29 193 Méryová NelaMéryová Nela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 15 289 289253269289
30 280 Kretová NatáliaKretová Natália
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 13 277 277-237277
31 182 Iakovlieva SofiiaIakovlieva Sofiia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 12 273 273244x273
32 176 Budiaková AnnaBudiaková Anna
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 5 270 270227225270
33 189 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 27 261 x261250261
34 196 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 31 256 255x256256
35 266 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 26 252 x252x252
172 Baníková AlexandraBaníková Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 DNS ---0
161 Tomíková SarahTomíková Sarah
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 19 DNS ---0
234 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 7 DNS ---0
175 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 35 NM xxx0.0
Celkom 39 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci