<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 12:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 11.79 x11.4111.7911.7911.5811.7211.71
2 77 Šebesta SebastiánŠebesta Sebastián
zsgroslingovazsgroslingova
06 06 1 08.23 06.3105.9806.5206.5206.2008.2305.80
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 254 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 09.59 08.6008.2708.4908.6008.2909.2009.59
2 318 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
04 04 3 08.53 08.5308.2108.4008.5308.3807.9807.96
3 251 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 6 08.47 07.3408.4707.8608.4707.7508.0007.73
4 240 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 08.32 07.9908.2207.9108.2208.2708.3208.11
5 290 Bérešová DanielaBérešová Daniela
ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava
04 04 1 08.14 08.1407.8107.2208.1407.2606.9007.44
6 253 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 07.54 07.5407.26x07.5407.2107.3307.37
7 226 Sokolová SofiaSokolová Sofia
zsgroslingovazsgroslingova
04 04 2 06.39 x05.4806.0106.01x06.0406.39
140 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 7 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 302 Grňová KláraGrňová Klára
ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150
05 05 1 08.92 08.5208.1308.9208.9207.78xx
2 237 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 08.27 08.0007.6807.9508.0008.2707.8207.04
3 243 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 07.67 07.0307.1706.9707.1707.1607.6707.51
4 137 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 07.64 07.3007.4107.6407.6407.3906.8207.45
5 252 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 05.87 05.8305.5305.5905.8305.8705.3505.20
6 258 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 4 05.81 05.81--05.81---
7 239 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 05.29 04.9405.1804.5705.1805.1605.2904.61
Celkom 7 pretekárov