<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:39.32
2 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:41.15
3 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:41.94
4 118 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:48.21
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:53.34
2 76 Sklenár TomášSklenár Tomáš 05 05 zsgroslingovazsgroslingova 8 1:54.07
3 43 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:54.68
4 120 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.70
5 46 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:00.90
6 81 Paplogó MilánPaplogó Milán 05 05 GAYC GyőrGAYC Győr 6 2:01.90
7 63 Salazar FrancescoSalazar Francesco 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:02.20
8 45 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:10.54
9 47 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:13.74
Celkom 9 pretekárov

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 228 Jó AlízJó Alíz 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 3 1:42.38
2 180 Ema BekeEma Beke 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:52.68
3 210 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:54.34
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 211 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:54.80
3 282 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 2:01.38
4 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:01.61
5 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:06.98
6 202 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.04
7 246 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:09.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 217 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:52.63
2 200 Salazar StefaniaSalazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:56.00
3 229 Magyari FlóraMagyari Flóra 06 06 GAYC GyőrGAYC Győr 3 1:58.78
4 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 7 2:04.10
5 291 Plavúchová LuciaPlavúchová Lucia 06 06 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 2:07.99
6 185 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.68
7 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 2:15.73
8 256 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:25.83
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 217 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:52.63
2 211 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:54.80
3 200 Salazar StefaniaSalazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:56.00
4 229 Magyari FlóraMagyari Flóra 06 06 GAYC GyőrGAYC Győr 3 1:58.78
5 282 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 2:01.38
6 149 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:01.61
7 319 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 7 2:04.10
8 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:06.98
9 202 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.04
10 291 Plavúchová LuciaPlavúchová Lucia 06 06 ZŠ Nevädzova 2, BratislavaZŠ Nevädzova 2, Bratislava 4 2:07.99
11 185 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.68
12 246 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:09.29
13 316 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 5 2:15.73
14 256 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:25.83

600 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:10.70
2 39 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:11.85
3 84 Szalai NándorSzalai Nándor 09 09 GAYC GyőrGAYC Győr 4 2:12.77
4 19 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:45.22
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:58.57
2 100 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.38
3 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:02.33
4 83 Szalai BarnaSzalai Barna 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:10.71
5 75 Lipský FilipLipský Filip 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 8 2:24.44
6 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:25.23
7 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.65
8 31 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:26.64
9 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:32.81
10 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:33.21
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava 6 1:59.01
2 28 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:04.53
3 82 Szabó GellértSzabó Gellért 07 07 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:05.54
4 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:06.76
5 35 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:08.34
6 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:11.95
7 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:18.11
8 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:21.44
9 111 Mészáros PatrikMészáros Patrik 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 2:22.94
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:58.57
2 121 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 GLN, Tomášiková 2, BratislavaGLN, Tomášiková 2, Bratislava 6 1:59.01
3 100 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.38
4 5 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:02.33
5 28 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:04.53
6 82 Szabó GellértSzabó Gellért 07 07 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:05.54
7 38 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:06.76
8 35 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:08.34
9 83 Szalai BarnaSzalai Barna 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 9 2:10.71
10 48 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:11.95
11 37 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:18.11
12 59 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:21.44
13 111 Mészáros PatrikMészáros Patrik 07 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 5 2:22.94
14 75 Lipský FilipLipský Filip 07 07 zsgroslingovazsgroslingova 8 2:24.44
15 24 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:25.23
16 25 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.65
17 31 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:26.64
18 33 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:32.81
19 11 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:33.21

600 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:17.55
2 219 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.48
3 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:26.21
4 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.24
5 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:37.07
6 138 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:45.84
7 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:49.16
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Zatykó PankaZatykó Panka 09 09 GAYC GyőrGAYC Győr 7 2:12.15
2 166 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:12.20
3 283 Farkasová MáriaFarkasová Mária 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 2:22.25
4 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:26.58
5 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:30.97
6 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 6 2:34.86
7 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.81
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Zatykó PankaZatykó Panka 09 09 GAYC GyőrGAYC Győr 7 2:12.15
2 166 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 2:12.20
3 143 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:17.55
4 219 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.48
5 283 Farkasová MáriaFarkasová Mária 09 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 2 2:22.25
6 145 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:26.21
7 267 Mešková NelaMešková Nela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:26.58
8 307 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:30.97
9 139 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.24
10 287 Vicianová NatáliaVicianová Natália 10 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, LamačZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač 6 2:34.86
11 163 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:37.07
12 151 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.81
13 138 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:45.84
14 148 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:49.16

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:11.04
2 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:15.50
3 218 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:16.15
4 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:18.89
5 153 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:20.78
6 266 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:29.26
7 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:45.95
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 2 2:04.01
2 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 2:05.88
3 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:10.81
4 231 Zatykó SáraZatykó Sára 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 5 2:13.19
141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 C.I.S Uprkova 3, 811 04 BratislavaC.I.S Uprkova 3, 811 04 Bra... 2 2:04.01
2 310 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 4 2:05.88
3 306 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 2:10.81
4 132 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:11.04
5 231 Zatykó SáraZatykó Sára 08 08 GAYC GyőrGAYC Győr 5 2:13.19
6 164 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:15.50
7 218 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:16.15
8 167 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:18.89
9 153 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:20.78
10 266 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:29.26
11 150 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:45.95
141 Šafranko AnaztáziaŠafranko Anaztázia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF