<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(st, 29.8.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 39.92 39,92xx39,92x36,32x 11.00
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 34.17 33,60x34,1734,17x33,1333,17
3 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 29.00 21,6828,9729,0029,0023,1126,41x 9.00
4 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 27.04 x27,04x27,04x22,9326,32 8.00
5 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 26.55 xx24,3124,3122,50x26,55 7.00
6 Revaj TomášRevaj Tomáš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 23.76 23,34x23,7623,76xxx 6.00
MS Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 20.16 20,16xx20,16x17,9619,36
8 Dudr RastislavDudr Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 17.64 13,5114,8116,3416,3415,6517,6415,43 5.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(st, 29.8.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 27.62 x27,0226,9827,0226,6527,62
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 25.12 23,64x21,1523,6425,12x 11.00
3 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 21.26 17,96x19,6919,6916,8321,26 9.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.87 15,8918,83x18,8318,3620,87 8.00
5 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 20.47 x19,0517,8019,0520,3720,47 7.00
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 19.61 17,5819,6119,0119,6116,6818,68 6.00
7 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 19.22 17,7417,7216,1217,7416,6419,22 5.00
8 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 18.46 17,55x18,2718,2718,4618,26 4.00
9 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.23 15,9417,0618,2318,23x15,82 3.00
10 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 16.90 16,9015,6116,90 2.00
11 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16.81 16,8115,1416,81 1.00
12 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 15.60 15,6014,5915,60
13 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13.56 12,2013,5613,56
14 Jakušová NinaJakušová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 10.88 10,889,079,07
15 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 07.64 4,437,647,64
Danielova NinaDanielova Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 16 pretekárov