<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

600 m - Najmladší žiaci

(st, 29.8.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:51.54 11.00
MS 75 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 1:58.47
3 72 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:59.45 9.00
4 51 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:00.06 8.00
5 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:01.33 7.00
6 49 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:06.41 6.00
7 64 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:06.96 5.00
8 81 Kalinay AdamKalinay Adam 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 9 2:14.70 4.00
9 89 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:15.15 3.00
10 3 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:35.98 2.00
Poznámky:
600m - Prípravka chlapci
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(st, 29.8.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:03.51 11.00
2 58 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 2:04.70 9.00
3 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:09.57 8.00
4 95 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 2:14.43 7.00
5 30 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:15.93 6.00
6 21 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:16.97 5.00
7 81 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:18.28 4.00
8 59 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 2:20.12 3.00
9 97 Repiská TeréziaRepiská Terézia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:34.53 2.00
Poznámky:
600m - Prípravka dievčatá
Celkom 9 pretekárov