<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(st, 29.8.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 5:31.65 11.00
2 44 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 6:27.09 9.00
3 1 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 6:55.76 8.00
4 88 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 7:07.62 7.00
5 72 Juraček AlexejJuraček Alexej 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:20.53 6.00
6 116 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 8:05.68 5.00
7 32 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 8:35.04 4.00
Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS
Poznámky:
1000 m chôdza - Prípravka chlapci
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(st, 29.8.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 6:17.64 11.00
2 84 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 6:24.79 9.00
3 8 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 6:27.68 8.00
4 101 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:27.87 7.00
5 97 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 6:48.18 6.00
6 111 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 7:27.45 5.00
7 120 Krátka KarinKrátka Karin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 7:55.35 4.00
8 81 Reisingerová VanessaReisingerová Vanessa 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 8:13.71 3.00
Poznámky:
1000 m chôdza - Prípravka dievčatá
Celkom 8 pretekárov