<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 10:55) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.56
MS Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.15
3 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.24
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.42
5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.09
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 10:57) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.52
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.98
3 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.92
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42
Hajdík BorisHajdík Boris 040101 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 10:59) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.96
2 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.17
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.65
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.42
Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 29.8.2018 - 11:01) Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.86
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.95
3 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.61
4 Macháč AdriánMacháč Adrián 050509 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.82
5 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.97
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.09
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.52
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.56
4 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.86
5 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.95
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.96
7 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.98
8 Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.15
9 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.17
10 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.24
11 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.42
12 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.61
13 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.65
14 Macháč AdriánMacháč Adrián 050509 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.82
15 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.92
16 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.97
17 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42
17 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.42
Hajdík BorisHajdík Boris 040101 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 11:55) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.37 11.00
2 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.83 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.92 8.00
4 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 08.11 7.00
5 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.15 6.00
6 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.20 5.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 11:57) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavidRúrik David 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.23 4.00
2 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.26 3.00
MS Drabina MatejDrabina Matej 030713 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.29
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.43 2.00
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.53 1.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 08.64
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 11:10) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.29
2 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.78
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.30
4 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.67
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.71
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 11:12) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.51
2 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 030119 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.82
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.16
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.37
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.46
6 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.53
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 11:14) Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.59
2 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.61
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.08
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.19
5 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 040727 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.50
6 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.86
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 29.8.2018 - 11:16) Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.41
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.79
3 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.99
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.44
5 Kašubová KarolínaKašubová Karolína 031217 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.90
6 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.29
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 29.8.2018 - 11:18) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.05
2 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.09
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.16
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.18
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.45
6 Staňová LeaStaňová Lea 030907 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.40
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 29.8.2018 - 11:20) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.38
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.85
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.07
MS Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.21
5 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.54
6 Paučová LeaPaučová Lea 051222 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.57
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (st, 29.8.2018 - 11:22) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.69
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.74
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 08.77
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.93
5 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.06
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.28
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 030218 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.29
2 Staňová LeaStaňová Lea 030907 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.40
3 Paučová LeaPaučová Lea 051222 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.57
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.29
5 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.38
6 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.41
7 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.51
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.59
9 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.61
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.69
11 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.74
12 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 08.77
13 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.78
14 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.79
15 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 030119 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.82
16 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.85
17 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.93
18 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.99
19 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.05
20 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.06
21 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.07
22 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.08
23 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.09
24 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.16
24 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.16
26 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.18
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.19
28 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.21
29 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.28
30 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.30
31 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.37
32 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.44
33 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.45
34 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.46
35 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 040727 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.50
36 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.53
37 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.54
38 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.67
39 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.71
40 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.86
41 Kašubová KarolínaKašubová Karolína 031217 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.90

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 12:00) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.17 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.29 9.00
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 08.38 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.45 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.72 6.00
6 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.90 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 12:02) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.72 4.00
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74 3.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.75 2.00
4 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.78 1.00
5 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.82
6 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 030119 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.91
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 10:25) Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.09
2 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.26
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.99
4 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 10.46
5 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.71
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 10:27) Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.27
2 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.52
3 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.83
4 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
5 Toncar AndrejToncar Andrej 070323 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.82
MS Korenčík OliverKorenčík Oliver 100809 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 10.89
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 10:29) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.35
2 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.63
3 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.66
4 Slezák Tom Slezák Tom 081225 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.92
5 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 070327 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.12
6 Nečeda MatúšNečeda Matúš 090101 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.40
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
2 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 10.46
3 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.71
4 Toncar AndrejToncar Andrej 070323 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.82
5 Korenčík OliverKorenčík Oliver 100809 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 10.89
6 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 070327 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.12
7 Nečeda MatúšNečeda Matúš 090101 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.40
8 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.09
9 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.26
10 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.27
11 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.35
12 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.52
13 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.63
14 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.66
15 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.83
16 Slezák Tom Slezák Tom 081225 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.92
17 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.99

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 11:45) Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.02 11.00
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.19 9.00
3 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.34 8.00
4 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.45 7.00
5 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.58 6.00
6 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.95 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 11:47) Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.66 4.00
2 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.70 3.00
3 Slezák Tom Slezák Tom 081225 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 10.04 2.00
4 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.16 1.00
5 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.25
6 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.44
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 10:40) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.21
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.58
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.73
4 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.99
5 Čuga AdelaČuga Adela 091113 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.48
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 10:42) Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 070125 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.06
2 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 081010 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.97
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.34
4 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
5 Bortelová RomanaBortelová Romana 090526 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.35
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 10:44) Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.14
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.25
3 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.68
4 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 070613 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.16
5 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.65
6 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 110512 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.85
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 29.8.2018 - 10:46) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.40
2 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.66
3 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.02
4 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.11
5 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 070515 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.78
6 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.02
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 29.8.2018 - 10:48) Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.36
2 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.66
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 080225 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.75
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.36
5 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 090526 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.58
6 Macháčková AnnaMacháčková Anna 110117 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.07
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 29.8.2018 - 10:50) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.16
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.52
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.57
4 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
5 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 091231 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.37
6 Beňová SimonaBeňová Simona 100115 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 12.31
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.02
2 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.11
3 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 070613 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.16
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.34
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.36
6 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
7 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
8 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 090526 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.58
9 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.65
10 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 070515 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.78
11 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.99
12 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.02
13 Macháčková AnnaMacháčková Anna 110117 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.07
14 Bortelová RomanaBortelová Romana 090526 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.35
15 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 091231 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.37
16 Čuga AdelaČuga Adela 091113 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.48
17 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 110512 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.85
18 Beňová SimonaBeňová Simona 100115 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 12.31
19 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 070125 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.06
20 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.14
21 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.16
22 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.21
23 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.25
24 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.36
25 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.40
26 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.52
27 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.57
28 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.58
29 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.66
29 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.66
31 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.68
32 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.73
33 Petriková DominikaPetriková Dominika 080225 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.75
34 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 081010 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.97

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 11:50) Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 070125 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.84 11.00
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.01 9.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.01 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.16 7.00
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.29 6.00
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.40 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 11:52) Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.25 4.00
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.34 3.00
3 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.49 2.00
4 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.63 1.00
5 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.68
6 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.72
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále B
Celkom 6 pretekárov