<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 38.95
2 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 42.71 9.00
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 43.13
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 47.29 8.00
5 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.76 6.00
6 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 52.79 5.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 38.39
MS Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 40.50
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.98 11.00
MS Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 46.20
5 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 47.47 7.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 38.39
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 38.95
3 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 40.50
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.98 11.00
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 42.71 9.00
6 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 43.13
7 Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 46.20
8 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 47.29 8.00
9 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 47.47 7.00
10 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.76 6.00
11 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 52.79 5.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 44.21 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.20 9.00
3 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.81 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.03 7.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 48.61 4.00
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.50 3.00
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.04 5.00
2 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 49.63 2.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 49.89
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 50.29
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 52.17
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 13:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.32
2 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 52.39
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 52.78
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 53.57
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 55.15
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 59.57
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 13:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 48.50
2 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 51.97
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 54.10
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 55.65
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 60.57
6 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 62.17
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 29.8.2018 - 13:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.18 6.00
MS Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 49.36
3 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 49.83 1.00
4 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 52.96
5 Ferrando CarolinaFerrando Carolina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.96
6 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 64.15
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 60.57
2 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 62.17
3 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 64.15
4 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 44.21 11.00
5 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.20 9.00
6 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.81 8.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.03 7.00
8 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.18 6.00
9 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.04 5.00
10 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 48.50
11 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 48.61 4.00
12 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 49.36
13 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.50 3.00
14 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 49.63 2.00
15 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 49.83 1.00
16 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 49.89
17 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 50.29
18 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 51.97
19 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 52.17
20 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.32
21 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 52.39
22 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 52.78
23 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 52.96
24 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 53.57
25 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 54.10
26 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 55.15
27 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 55.65
28 Ferrando CarolinaFerrando Carolina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.96
29 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 59.57
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS