<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:45) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 17.37
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.81 11.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 18.11 9.00
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 18.39
5 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 19.39 7.00
6 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.40 4.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:47) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.32 5.00
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.66 3.00
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.68 2.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.70
5 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.17
6 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.29
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 14:49) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.76 1.00
2 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 20.85
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.58
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.54
5 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.54
6 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 24.21
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 14:51) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.17 8.00
2 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.22 6.00
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 20.92
MS Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.22
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.45
Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 17.37
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.81 11.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 18.11 9.00
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 18.39
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.17 8.00
6 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 19.39 7.00
7 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.22 6.00
8 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.32 5.00
9 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.40 4.00
10 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.66 3.00
11 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.68 2.00
12 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.76 1.00
13 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 20.85
14 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 20.92
15 Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.22
16 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.70
17 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.17
18 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.29
19 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.58
20 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.54
20 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.54
22 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 24.21
23 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.45
Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 15:00) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.40 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.50 8.00
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.68 6.00
5 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.31 5.00
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.70
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 15:02) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.56 3.50
1= Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.56 3.50
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.59 2.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 21.67 1.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.75
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.40
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 15:04) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.90
2 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 22.04
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.16
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
5 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.36
6 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.47
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 15:06) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.85
MS Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 22.17
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.67
4 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.83
5 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.85
6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.48
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 29.8.2018 - 15:08) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.20
MS Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.10
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.84
4 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.03
5 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.29
6 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.48
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (st, 29.8.2018 - 15:10) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.02
2 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.08
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.70
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 25.72
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.69
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.83
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (st, 29.8.2018 - 15:12) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.56 7.00
2 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.91
3 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.99
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.57
5 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.40
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.40 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.50 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.56 7.00
5 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.68 6.00
6 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.31 5.00
7 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.56 3.50
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.56 3.50
9 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.59 2.00
10 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 21.67 1.00
11 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.70
12 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.75
13 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.85
14 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.90
15 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 22.04
16 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.16
17 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 22.17
18 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.20
19 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.40
20 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.67
21 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.83
22 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.85
23 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.91
24 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.99
25 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.10
26 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
27 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.36
28 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.47
29 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.48
30 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.57
31 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.84
32 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.02
33 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.03
34 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.08
35 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.29
36 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.48
37 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.70
38 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 25.72
39 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.40
40 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.69
41 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.83
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:15) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.84 11.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.44 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.96 8.00
4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.77 6.00
5 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.18 4.00
6 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 25.70 2.00
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:17) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.44 7.00
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 25.04 5.00
3 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 26.06
4 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 26.46
5 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.96
Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 14:19) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hojdík MilanHojdík Milan 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 25.28 3.00
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.84 1.00
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.40
4 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 26.93
5 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.70
6 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 30.79
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.84 11.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.44 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.96 8.00
4 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.44 7.00
5 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.77 6.00
6 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 25.04 5.00
7 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.18 4.00
8 Hojdík MilanHojdík Milan 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 25.28 3.00
9 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 25.70 2.00
10 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.84 1.00
11 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 26.06
12 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.40
13 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 26.46
14 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 26.93
15 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.96
16 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.70
17 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 30.79
Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 22.39 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.76 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.79 7.00
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 22.84 6.00
6 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.86
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:32) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
0 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6
1= Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 23.56 3.50
1= Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.56 3.50
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.80 2.00
4 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 23.84 1.00
5 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.72
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 14:34) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.07
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.32
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.95
4 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.35
5 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.21
6 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 28.56
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 14:36) Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.99
2 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 24.19
3 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.98
4 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 28.42
5 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.82
6 Beňová SimonaBeňová Simona 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 32.50
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 29.8.2018 - 14:38) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.43 5.00
MS 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 25.81
3 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.97
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 22.39 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.76 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.79 7.00
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 22.84 6.00
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.43 5.00
7 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 23.56 3.50
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.56 3.50
9 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.80 2.00
10 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 23.84 1.00
11 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.99
12 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 24.19
13 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.72
14 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.07
15 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 25.81
16 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.97
17 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.98
18 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.32
19 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.86
20 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.95
21 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.35
22 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.21
23 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 28.42
24 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 28.56
25 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.82
26 Beňová SimonaBeňová Simona 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 32.50
Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6