<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SsAZ 4. kolo staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (29. 8. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 10:55) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.56
MS Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.15
3 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.24
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.42
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.09
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 10:57) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.52
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.98
3 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.92
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42
Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 10:59) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.96
2 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.17
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.65
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.42
Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 29.8.2018 - 11:01) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.86
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.95
3 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.61
4 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.82
5 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.97
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.09
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.52
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.56
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.86
5 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.95
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.96
7 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 07.98
8 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.15
9 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.17
10 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.24
11 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.42
12 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.61
13 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.65
14 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.82
15 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.92
16 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.97
17 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42
17 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.42
Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 11:55) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.37 11.00
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.83 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.92 8.00
4 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 08.11 7.00
5 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.15 6.00
6 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.20 5.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 11:57) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.23 4.00
2 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.26 3.00
MS Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.29
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.43 2.00
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 08.53 1.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 08.64
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 11:10) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.29
2 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.78
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.30
4 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.67
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.71
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 11:12) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.51
2 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.82
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.16
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.37
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.46
6 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.53
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 11:14) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.59
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.61
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.08
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.19
5 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.50
6 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.86
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 29.8.2018 - 11:16) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.41
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.79
3 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.99
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.44
5 Kašubová KarolínaKašubová Karolína 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.90
6 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.29
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 29.8.2018 - 11:18) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.05
2 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.09
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.16
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.18
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.45
6 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.40
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 29.8.2018 - 11:20) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.38
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.85
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.07
MS Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.21
5 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.54
6 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.57
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (st, 29.8.2018 - 11:22) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.69
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.74
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 08.77
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.93
5 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.06
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.28
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.29
2 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.40
3 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.57
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.29
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.38
6 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.41
7 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.51
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.59
9 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.61
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.69
11 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.74
12 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 08.77
13 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.78
14 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.79
15 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.82
16 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.85
17 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.93
18 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.99
19 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.05
20 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.06
21 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.07
22 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.08
23 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.09
24 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.16
24 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.16
26 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.18
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.19
28 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.21
29 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.28
30 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.30
31 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.37
32 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.44
33 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.45
34 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.46
35 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.50
36 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.53
37 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.54
38 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.67
39 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.71
40 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.86
41 Kašubová KarolínaKašubová Karolína 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.90

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 12:00) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.17 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.29 9.00
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 08.38 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.45 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.72 6.00
6 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.90 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 12:02) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.72 4.00
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74 3.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.75 2.00
4 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.78 1.00
5 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.82
6 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.91
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 10:25) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.09
2 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.26
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.99
4 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 10.46
5 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.71
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 10:27) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.27
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.52
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.83
4 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
5 Toncar AndrejToncar Andrej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.82
MS Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 10.89
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 10:29) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.35
2 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.63
3 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.66
4 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.92
5 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.12
6 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.40
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
2 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 10.46
3 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.71
4 Toncar AndrejToncar Andrej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.82
5 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 10.89
6 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.12
7 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.40
8 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.09
9 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.26
10 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.27
11 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.35
12 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.52
13 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.63
14 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.66
15 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.83
16 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.92
17 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.99

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 11:45) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.02 11.00
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.19 9.00
3 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.34 8.00
4 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.45 7.00
5 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.58 6.00
6 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.95 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 11:47) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.66 4.00
2 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.70 3.00
3 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 10.04 2.00
4 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.16 1.00
5 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.25
6 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.44
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 29.8.2018 - 10:40) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.21
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.58
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.73
4 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.99
5 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.48
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 29.8.2018 - 10:42) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.06
2 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.97
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.34
4 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
5 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.35
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 29.8.2018 - 10:44) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.14
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.25
3 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.68
4 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.16
5 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.65
6 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.85
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 29.8.2018 - 10:46) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.40
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.66
3 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.02
4 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.11
5 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.78
6 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.02
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 29.8.2018 - 10:48) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.36
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.66
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.75
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.36
5 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.58
6 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.07
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 29.8.2018 - 10:50) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.16
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.52
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.57
4 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
5 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.37
6 Beňová SimonaBeňová Simona 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 12.31
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.02
2 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.11
3 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.16
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.34
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.36
6 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
7 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
8 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.58
9 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.65
10 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.78
11 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.99
12 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.02
13 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.07
14 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.35
15 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.37
16 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.48
17 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.85
18 Beňová SimonaBeňová Simona 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 12.31
19 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.06
20 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.14
21 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.16
22 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.21
23 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.25
24 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.36
25 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.40
26 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.52
27 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.57
28 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.58
29 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.66
29 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.66
31 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.68
32 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.73
33 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.75
34 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.97

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 29.8.2018 - 11:50) Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.84 11.00
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.01 9.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.01 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.16 7.00
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.29 6.00
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.40 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (st, 29.8.2018 - 11:52) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.25 4.00
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.34 3.00
3 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.49 2.00
4 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.63 1.00
5 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.68
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.72
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:45) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 17.37
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.81 11.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 18.11 9.00
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 18.39
5 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 19.39 7.00
6 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.40 4.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:47) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.32 5.00
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.66 3.00
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.68 2.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.70
5 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.17
6 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.29
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 14:49) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.76 1.00
2 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 20.85
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.58
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.54
5 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.54
6 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 24.21
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 14:51) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.17 8.00
2 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.22 6.00
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 20.92
MS Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.22
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.45
Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 17.37
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.81 11.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 18.11 9.00
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 18.39
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.17 8.00
6 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 19.39 7.00
7 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.22 6.00
8 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.32 5.00
9 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.40 4.00
10 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.66 3.00
11 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.68 2.00
12 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.76 1.00
13 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 20.85
14 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 20.92
15 Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.22
16 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.70
17 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.17
18 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.29
19 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.58
20 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.54
20 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.54
22 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 24.21
23 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.45
Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 15:00) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.40 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.50 8.00
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.68 6.00
5 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.31 5.00
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.70
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 15:02) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.56 3.50
1= Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.56 3.50
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.59 2.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 21.67 1.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.75
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.40
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 15:04) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.90
2 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 22.04
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.16
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
5 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.36
6 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.47
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 15:06) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.85
MS Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 22.17
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.67
4 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.83
5 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.85
6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.48
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 29.8.2018 - 15:08) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.20
MS Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.10
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.84
4 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.03
5 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.29
6 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.48
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (st, 29.8.2018 - 15:10) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.02
2 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.08
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.70
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 25.72
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.69
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.83
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (st, 29.8.2018 - 15:12) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.56 7.00
2 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.91
3 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.99
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.57
5 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.40
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.40 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.50 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.56 7.00
5 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.68 6.00
6 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.31 5.00
7 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.56 3.50
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.56 3.50
9 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.59 2.00
10 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 21.67 1.00
11 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 21.70
12 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.75
13 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.85
14 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.90
15 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 22.04
16 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.16
17 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 22.17
18 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.20
19 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.40
20 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.67
21 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.83
22 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.85
23 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.91
24 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.99
25 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.10
26 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
27 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.36
28 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.47
29 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.48
30 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.57
31 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.84
32 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.02
33 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.03
34 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.08
35 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.29
36 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.48
37 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.70
38 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 25.72
39 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.40
40 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.69
41 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.83
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:15) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.84 11.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.44 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.96 8.00
4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.77 6.00
5 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.18 4.00
6 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 25.70 2.00
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:17) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.44 7.00
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 25.04 5.00
3 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 26.06
4 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 26.46
5 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.96
Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 14:19) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hojdík MilanHojdík Milan 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 25.28 3.00
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.84 1.00
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.40
4 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 26.93
5 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.70
6 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 30.79
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.84 11.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.44 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.96 8.00
4 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.44 7.00
5 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.77 6.00
6 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 25.04 5.00
7 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.18 4.00
8 Hojdík MilanHojdík Milan 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 25.28 3.00
9 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 25.70 2.00
10 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.84 1.00
11 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 26.06
12 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.40
13 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 26.46
14 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 26.93
15 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.96
16 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.70
17 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 30.79
Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 22.39 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.76 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.79 7.00
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 22.84 6.00
6 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.86
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:32) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
0 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6
1= Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 23.56 3.50
1= Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.56 3.50
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.80 2.00
4 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 23.84 1.00
5 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.72
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 14:34) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.07
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.32
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.95
4 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.35
5 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.21
6 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 28.56
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 14:36) Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.99
2 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 24.19
3 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.98
4 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 28.42
5 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.82
6 Beňová SimonaBeňová Simona 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 32.50
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 29.8.2018 - 14:38) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.43 5.00
MS 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 25.81
3 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.97
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 22.39 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 22.76 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.78 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.79 7.00
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 22.84 6.00
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.43 5.00
7 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 23.56 3.50
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.56 3.50
9 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.80 2.00
10 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 23.84 1.00
11 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.99
12 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 24.19
13 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.72
14 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.07
15 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 25.81
16 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 25.97
17 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.98
18 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.32
19 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.86
20 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.95
21 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.35
22 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.21
23 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 28.42
24 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 28.56
25 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.82
26 Beňová SimonaBeňová Simona 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 32.50
Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 38.95
2 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 42.71 9.00
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 43.13
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 47.29 8.00
5 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.76 6.00
6 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 52.79 5.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 38.39
MS Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 40.50
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.98 11.00
MS Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 46.20
5 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 47.47 7.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 38.39
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 38.95
3 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 40.50
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.98 11.00
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 42.71 9.00
6 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 43.13
7 Hajdík BorisHajdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 46.20
8 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 47.29 8.00
9 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 47.47 7.00
10 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.76 6.00
11 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 52.79 5.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 44.21 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.20 9.00
3 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.81 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.03 7.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 48.61 4.00
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.50 3.00
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.04 5.00
2 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 49.63 2.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 49.89
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 50.29
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 52.17
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 13:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.32
2 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 52.39
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 52.78
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 53.57
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 55.15
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 59.57
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 29.8.2018 - 13:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 48.50
2 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 51.97
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 54.10
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 55.65
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 60.57
6 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 62.17
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (st, 29.8.2018 - 13:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.18 6.00
MS Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 49.36
3 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 49.83 1.00
4 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 52.96
5 Ferrando CarolinaFerrando Carolina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.96
6 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 64.15
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 60.57
2 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 62.17
3 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 64.15
4 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 44.21 11.00
5 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.20 9.00
6 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.81 8.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.03 7.00
8 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.18 6.00
9 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.04 5.00
10 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 48.50
11 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 48.61 4.00
12 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 49.36
13 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.50 3.00
14 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 49.63 2.00
15 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 49.83 1.00
16 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 49.89
17 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 50.29
18 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 51.97
19 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 52.17
20 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.32
21 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 52.39
22 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 52.78
23 Vyletelová KláraVyletelová Klára 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 52.96
24 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 53.57
25 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 54.10
26 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 55.15
27 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 55.65
28 Ferrando CarolinaFerrando Carolina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.96
29 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 59.57
Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS

600 m - Najmladší žiaci

(st, 29.8.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:51.54 11.00
MS 75 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 1:58.47
3 72 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:59.45 9.00
4 51 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:00.06 8.00
5 88 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:01.33 7.00
6 49 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:06.41 6.00
7 64 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:06.96 5.00
8 81 Kalinay AdamKalinay Adam 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 9 2:14.70 4.00
9 89 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:15.15 3.00
10 3 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:35.98 2.00
Poznámky:
600m - Prípravka chlapci
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(st, 29.8.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:03.51 11.00
2 58 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 2:04.70 9.00
3 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:09.57 8.00
4 95 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 2:14.43 7.00
5 30 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:15.93 6.00
6 21 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:16.97 5.00
7 81 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:18.28 4.00
8 59 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 2:20.12 3.00
9 97 Repiská TeréziaRepiská Terézia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:34.53 2.00
Poznámky:
600m - Prípravka dievčatá
Celkom 9 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(st, 29.8.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:10.04 11.00
2 95 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:17.65 9.00
3 30 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:18.57 8.00
4 21 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:27.97 7.00
5 59 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:31.21 6.00
6 81 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:33.74 5.00
7 97 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:36.80 4.00
8 52 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:54.08 3.00
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(st, 29.8.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:31.30 11.00
2 810 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 2:38.61 9.00
3 88 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:39.29 8.00
4 72 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:48.26 7.00
5 51 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:53.92 6.00
Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 DNS
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 6 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(st, 29.8.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 3:45.45 11.00
2 89 Kolár JánKolár Ján 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 3:47.84 9.00
3 74 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 4:20.77 8.00
4 3 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 5:07.94 7.00
64 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DQ
Poznámky:
1000m - Prípravka chlapci
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(st, 29.8.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:48.72 11.00
2 58 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:58.29 9.00
3 52 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 3:59.73 8.00
4 51 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 4:22.91 7.00
5 44 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 4:26.37 6.00
6 59 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 4:29.67 5.00
7 49 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 4:35.76 4.00
8 81 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 5:31.02 3.00
Poznámky:
1000m - Prípravka dievčatá
Celkom 8 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(st, 29.8.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 7:22.17 11.00
2 44 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 7:55.78 9.00
3 59 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 8:29.24 8.00
4 81 Kašubová KarolínaKašubová Karolína 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 8:50.30 7.00
5 49 Marková MonikaMarková Monika 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 8:58.46 6.00
6 52 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 9:49.01 5.00
7 58 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10:06.85 4.00
Danielova NinaDanielova Nina 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 DNS
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(st, 29.8.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 9:57.94 11.00
2 89 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 11:33.04 9.00
3 74 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 11:37.08 8.00
4 75 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11:45.11 7.00
5 64 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12:11.07 6.00
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 10:00) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 13.92 11.00
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 15.11 9.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 16.59 8.00
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.16 5.00
5 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.35 4.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 10:02) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 18.47 7.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.84 6.00
3 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.30 3.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 13.92 11.00
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 15.11 9.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 16.59 8.00
4 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 18.47 7.00
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.84 6.00
6 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.16 5.00
7 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.35 4.00
8 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.30 3.00

100 m prekážok [83,8cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 10:10) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 16.97 8.00
2 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 18.83 4.00
3 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 20.60 1.00
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 21.01
5 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.14
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 10:12) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16.80 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 16.81 9.00
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 18.17 5.00
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.20 3.00
5 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 20.43 2.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (st, 29.8.2018 - 10:14) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.01 7.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.01 6.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.27
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16.80 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 16.81 9.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 16.97 8.00
4 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.01 7.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.01 6.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 18.17 5.00
7 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 18.83 4.00
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.20 3.00
9 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 20.43 2.00
10 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 20.60 1.00
11 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 21.01
12 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.14
13 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.27

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:43.84 11.00
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:46.12 9.00
3 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:48.88 8.00
4 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.07 6.00
5 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:00.48 5.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 13:57) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:46.70
2 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:52.82 7.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:00.48 5.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:43.84 11.00
3 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:46.12 9.00
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:46.70
5 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:48.88 8.00
6 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:52.82 7.00
7 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.07 6.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 29.8.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.45 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:51.45 9.00
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:55.87 8.00
4 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 0:56.56 7.00
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 0:56.74 6.00
6 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 0:58.03 5.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 29.8.2018 - 14:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 0:59.36 4.00
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:59.93 3.00
3 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.13 2.00
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:08.52 1.00
5 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 1:09.07
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.13 2.00
2 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:08.52 1.00
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 1:09.07
4 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.45 11.00
5 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:51.45 9.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:55.87 8.00
7 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 0:56.56 7.00
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 0:56.74 6.00
9 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 0:58.03 5.00
10 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 0:59.36 4.00
11 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:59.93 3.00

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(st, 29.8.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 5:31.65 11.00
2 44 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 6:27.09 9.00
3 1 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 6:55.76 8.00
4 88 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 7:07.62 7.00
5 72 Juraček AlexejJuraček Alexej 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:20.53 6.00
6 116 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 8:05.68 5.00
7 32 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 8:35.04 4.00
Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS
Poznámky:
1000 m chôdza - Prípravka chlapci
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(st, 29.8.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 6:17.64 11.00
2 84 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 6:24.79 9.00
3 8 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 6:27.68 8.00
4 101 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:27.87 7.00
5 97 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 6:48.18 6.00
6 111 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 7:27.45 5.00
7 120 Krátka KarinKrátka Karin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 7:55.35 4.00
8 81 Reisingerová VanessaReisingerová Vanessa 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 8:13.71 3.00
Poznámky:
1000 m chôdza - Prípravka dievčatá
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(st, 29.8.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 18:10.68 11.00
2 64 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 19:06.10 9.00
3 74 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19:43.70 8.00
4 51 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 20:08.53 7.00
5 89 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20:33.92 6.00
6 49 Ptačovská ElaPtačovská Ela 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20:36.13 5.00
Poznámky:
3000m chôdza - Staršie žiačky
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 29.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160165169179 Body
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 169 oooooxoxxx 11.00
2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 169 oooooxxoxxx 9.00
3 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 155 oxoxoxxx 8.00
4 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 155 ooxxoxxx 7.00
Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 29.8.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150155160165 Body
MS Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 160 ---ooooxxoxxx
2 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 145 --oooxxx 11.00
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 140 --ooxxx 9.00
4 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 140 oooxxoxxx 8.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 135 oooxxx 7.00
6 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 130 ooxxx 6.00
7 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 130 oxxoxxx 5.00
8 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 125 oxxx 4.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(st, 29.8.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125 Body
1 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 120 oooxxx 11.00
2 Kalinay AdamKalinay Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 110 xoxxx 9.00
Šlúch SamuelŠlúch Samuel
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 NM xxx
Kolár JánKolár Ján
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Prípravka chlapci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(st, 29.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135 Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 130 oooxoxxoxxx 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 125 ooxoxoxxx 9.00
3 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 120 ooxxoxxx 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 120 xoxxoxxoxxx 7.00
5= Beláková AnabelBeláková Anabel