Finále ZŠ v atletike
Šamorín (12. 6. 2024)60 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 12.6.2024 - 11:30) official | Vietor: +3.1 m/s | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janura RichardJanura Richard | 08 08 | ZŠ Kežmarská, Košice | 6 | 07.10 | 105.00 | |||||||||||||
2 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 7 | 07.31 | 95.00 | |||||||||||||
3 | Martiš PeterMartiš Peter | 10 10 | ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica | 5 | 07.32 | 95.00 | |||||||||||||
4 | Kristín AlexKristín Alex | 08 08 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 2 | 07.48 | 88.00 | |||||||||||||
5 | Nyiregyhazki MartinNyiregyhazki Martin | 08 08 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 3 | 07.49 | 88.00 | |||||||||||||
6 | Szalai Benedek ZalánSzalai Benedek Zalán | 08 08 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 1 | 07.58 | 84.00 | |||||||||||||
7 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 7 | 07.68 | 80.00 | |||||||||||||
8 | Hološka JakubHološka Jakub | 08 08 | ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica | 3 | 07.71 | 79.00 | |||||||||||||
9 | Dolniak BranislavDolniak Branislav | 08 08 | ZŠ Námestie mládeže, Zvolen | 5 | 07.76 | 77.00 | |||||||||||||
10 | Číž OndrejČíž Ondrej | 08 08 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 4 | 07.78 | 76.00 | |||||||||||||
11 | Grgula JakubGrgula Jakub | 09 09 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 4 | 07.82 | 74.00 | |||||||||||||
12 | Šestina SamuelŠestina Samuel | 09 09 | ZŠ Kežmarská, Košice | 2 | 07.85 | 73.00 | |||||||||||||
13 | Kurčina TiborKurčina Tibor | 09 09 | ZŠ Námestovo, Komenského | 5 | 07.91 | 71.00 | |||||||||||||
14 | Poláček SamuelPoláček Samuel | 09 09 | ZŠ Námestie mládeže, Zvolen | 2 | 07.93 | 70.00 | |||||||||||||
15 | Adamus MarekAdamus Marek | 09 09 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 4 | 08.04 | ||||||||||||||
16 | Škombár OndrejŠkombár Ondrej | 09 09 | ZŠ Námestovo, Komenského | 7 | 08.12 | 63.00 | |||||||||||||
17 | Rajnai ViktorRajnai Viktor | 10 10 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 6 | 08.20 | 60.00 | |||||||||||||
18 | Papp LeventePapp Levente | 09 09 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 6 | 08.29 | ||||||||||||||
19 | Mášik MarekMášik Marek | 09 09 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 3 | 08.79 | ||||||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
60 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 12.6.2024 - 11:00) official | Vietor: +3.3 m/s | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burská LenkaBurská Lenka | 09 09 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 4 | 07.96 | 102.00 | |||||||||||||
2 | Valašíková LuciaValašíková Lucia | 09 09 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 1 | 08.07 | 97.00 | |||||||||||||
3 | Čekey ZaraČekey Zara | 09 09 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 5 | 08.32 | 87.00 | |||||||||||||
4 | Weissová NatáliaWeissová Natália | 11 11 | ZŠ Tomášikova, Košice | 1 | 08.35 | 85.00 | |||||||||||||
5 | Hustá DominikaHustá Dominika | 08 08 | ZŠ Záhorácka, Malacky | 4 | 08.37 | 85.00 | |||||||||||||
6 | Holešová KarolínaHolešová Karolína | 11 11 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 3 | 08.39 | 84.00 | |||||||||||||
7 | Gašpercová AgátaGašpercová Agáta | 10 10 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 3 | 08.45 | 81.00 | |||||||||||||
8 | Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora | 12 12 | ZŠ Komenského, Bardejov | 2 | 08.54 | 78.00 | |||||||||||||
9 | Toporcerová SofiaToporcerová Sofia | 09 09 | ZŠ Vajanského, Skalica | 7 | 08.57 | 77.00 | |||||||||||||
10 | Feixová VivienFeixová Vivien | 08 08 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 4 | 08.58 | 76.00 | |||||||||||||
11 | Jelžová EmaJelžová Ema | 11 11 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 1 | 08.62 | 75.00 | |||||||||||||
12 | Glembusová NatáliaGlembusová Natália | 11 11 | ZŠ Záhorácka, Malacky | 5 | 08.64 | 74.00 | |||||||||||||
13 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 09 | ZŠ Komenského, Bardejov | 5 | 08.68 | 72.00 | |||||||||||||
14 | Valuchová LauraValuchová Laura | 08 08 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 8 | 08.79 | 68.00 | |||||||||||||
15 | Tokošová VanesaTokošová Vanesa | 11 11 | ZŠ Vajanského, Skalica | 8 | 08.83 | 67.00 | |||||||||||||
16 | Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia | 11 11 | ZŠ Tomášikova, Košice | 7 | 09.02 | 60.00 | |||||||||||||
17 | Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola | 10 10 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 3 | 09.07 | ||||||||||||||
18 | Szabóová MichaelaSzabóová Michaela | 09 09 | ZŠ Tomášikova, Košice | 2 | 09.07 | ||||||||||||||
19 | Stríbinská TamaraStríbinská Tamara | 11 11 | ZŠ Vajanského, Skalica | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
20 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského, Bardejov | 6 | 09.16 | ||||||||||||||
21 | Košútová AdelaKošútová Adela | 11 11 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 7 | 09.26 | ||||||||||||||
22 | Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela | 10 10 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 6 | 09.45 | ||||||||||||||
23 | Šolcová MichaelaŠolcová Michaela | 08 08 | ZŠ Tomášikova, Košice | 6 | 09.95 | ||||||||||||||
Celkom 23 pretekárov |