Finále ZŠ v atletike
Šamorín (12. 6. 2024)Hod vortexom - Žiaci ZŠ
(st, 12.6.2024 - 11:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kovarčík MichalKovarčík Michal
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
08 08 | 7 | PB 82.00 | 105.00 | ||||||||||||||
2 |
Lojška TadeášLojška Tadeáš
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
09 09 | 9 | PB 73.30 | 93.00 | ||||||||||||||
3 |
Bovan AdamBovan Adam
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 2 | PB 67.80 | 85.00 | ||||||||||||||
4 |
Ďuriš MárioĎuriš Mário
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
08 08 | 3 | PB 66.40 | 83.00 | ||||||||||||||
5 |
Miča TomášMiča Tomáš
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
10 10 | 11 | PB 65.20 | 81.00 | ||||||||||||||
6 |
Vinc NorbertVinc Norbert
ZŠ Kežmarská, Košice |
08 08 | 20 | PB 59.50 | 73.00 | ||||||||||||||
7 |
Latiak KristiánLatiak Kristián
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
09 09 | 8 | PB 59.30 | 73.00 | ||||||||||||||
8 |
Gajdoš OliverGajdoš Oliver
ZŠ Kežmarská, Košice |
09 09 | 4 | PB 58.00 | 71.00 | ||||||||||||||
9 |
Adamus MarekAdamus Marek
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
09 09 | 1 | PB 56.50 | 69.00 | ||||||||||||||
10 |
Sztojka LadislavSztojka Ladislav
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
09 09 | 18 | PB 56.30 | 69.00 | ||||||||||||||
11 |
Kovacs AndrejKovacs Andrej
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
09 09 | 6 | PB 56.00 | 68.00 | ||||||||||||||
12 |
Palic MartinPalic Martin
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
09 09 | 16 | PB 54.90 | 67.00 | ||||||||||||||
13 |
Michalčík MariánMichalčík Marián
ZŠ Námestovo, Komenského |
09 09 | 12 | PB 54.20 | 66.00 | ||||||||||||||
14 |
Jablonický TomášJablonický Tomáš
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
08 08 | 5 | PB 53.00 | |||||||||||||||
15 |
Maturkanič MartinMaturkanič Martin
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 10 | PB 52.50 | 63.00 | ||||||||||||||
16 |
Oravec OliverOravec Oliver
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
09 09 | 15 | PB 51.40 | |||||||||||||||
17 |
Mňahoňčák MilanMňahoňčák Milan
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 14 | PB 51.00 | |||||||||||||||
18 |
Šiko MatúšŠiko Matúš
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
09 09 | 19 | PB 50.80 | |||||||||||||||
19 |
Zboňák MatúšZboňák Matúš
ZŠ Námestovo, Komenského |
08 08 | 21 | PB 48.20 | 57.00 | ||||||||||||||
20 |
Mikuláš MiroslavMikuláš Miroslav
ZŠ Námestovo, Komenského |
09 09 | 13 | PB 48.00 | |||||||||||||||
21 |
Pint JánosPint János
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
09 09 | 17 | PB 45.60 | 54.00 | ||||||||||||||
Celkom 21 pretekárov |
Hod vortexom - Žiačky ZŠ
(st, 12.6.2024 - 12:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliašová AlexandraEliašová Alexandra
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
09 09 | 2 | PB 53.60 | 94.00 | ||||||||||||||
2 |
Stašková NelaStašková Nela
ZŠ Záhorácka, Malacky |
11 11 | 17 | PB 53.30 | 94.00 | ||||||||||||||
3 |
Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ZŠ Komenského, Bardejov |
10 10 | 11 | PB 53.00 | 93.00 | ||||||||||||||
4 |
Skřivanová NinaSkřivanová Nina
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
10 10 | 14 | PB 50.20 | 88.00 | ||||||||||||||
5 |
Čížová VeronikaČížová Veronika
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
08 08 | 1 | PB 48.00 | 84.00 | ||||||||||||||
6= |
Hubčíková ViktóriaHubčíková Viktória
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
10 10 | 7 | PB 46.00 | 81.00 | ||||||||||||||
6= |
Šimová SoňaŠimová Soňa
ZŠ Komenského, Bardejov |
09 09 | 18 | PB 46.00 | 81.00 | ||||||||||||||
8 |
Horvátová KlaudiaHorvátová Klaudia
ZŠ Vajanského, Skalica |
08 08 | 4 | PB 42.80 | 75.00 | ||||||||||||||
9 |
Vargová LeaVargová Lea
ZŠ Tomášikova, Košice |
10 10 | 19 | PB 42.60 | 74.00 | ||||||||||||||
10 |
Jašková TamaraJašková Tamara
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
09 09 | 8 | PB 42.00 | 73.00 | ||||||||||||||
11 |
Hricová MartinaHricová Martina
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
08 08 | 6 | PB 40.20 | 70.00 | ||||||||||||||
12 |
Zelenáková AméliaZelenáková Amélia
ZŠ Záhorácka, Malacky |
12 12 | 20 | PB 39.80 | 69.00 | ||||||||||||||
13 |
Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
ZŠ Záhorácka, Malacky |
08 08 | 12 | PB 38.80 | |||||||||||||||
14 |
Slámková NinaSlámková Nina
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
10 10 | 15 | PB 38.40 | 67.00 | ||||||||||||||
15 |
Semanová KristínaSemanová Kristína
ZŠ Tomášikova, Košice |
11 11 | 13 | PB 37.80 | 66.00 | ||||||||||||||
16 |
Kolláriková AlexandraKolláriková Alexandra
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
08 08 | 9 | PB 37.40 | 65.00 | ||||||||||||||
17 |
Gajdová HanaGajdová Hana
ZŠ Vajanského, Skalica |
09 09 | 3 | PB 37.00 | 64.00 | ||||||||||||||
18 |
Stachová AlexandraStachová Alexandra
ZŠ Komenského, Bardejov |
08 08 | 16 | PB 36.40 | |||||||||||||||
19 |
Motúzová KarolínaMotúzová Karolína
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
11 11 | 10 | PB 36.20 | |||||||||||||||
20 |
Hricová JuditaHricová Judita
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
10 10 | 5 | PB 30.40 | |||||||||||||||
Celkom 20 pretekárov |