Finále ZŠ v atletike
Šamorín (12. 6. 2024)Skok do výšky - Žiaci ZŠ
(st, 12.6.2024 - 11:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 125 130 135 140 145 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miškovič TomášMiškovič Tomáš
ZŠ Námestovo, Komenského |
09 09 | 13 | PB 174 | 87.00 | ||||||||||||||
2 |
Kovarčík MichalKovarčík Michal
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
08 08 | 10 | PB 168 | 81.00 | ||||||||||||||
3= |
Paška PatrikaPaška Patrika
ZŠ Kežmarská, Košice |
10 10 | 15 | PB 162 | 75.00 | ||||||||||||||
3= |
Hallman MárkHallman Márk
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
08 08 | 6 | PB 162 | 75.00 | ||||||||||||||
3= |
Mihál FilipMihál Filip
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
08 08 | 12 | PB 162 | 75.00 | ||||||||||||||
3= |
Durkot MilanDurkot Milan
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 2 | PB 162 | 75.00 | ||||||||||||||
7= |
Šestina SamuelŠestina Samuel
ZŠ Kežmarská, Košice |
09 09 | 18 | PB 159 | 72.00 | ||||||||||||||
7= |
Richtárech AdamRichtárech Adam
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
08 08 | 16 | PB 159 | 72.00 | ||||||||||||||
9= |
Jankovič RichardJankovič Richard
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
08 08 | 9 | PB 156 | 69.00 | ||||||||||||||
9= |
Jablonický TomášJablonický Tomáš
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
08 08 | 8 | PB 156 | |||||||||||||||
9= |
Hološka JakubHološka Jakub
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
08 08 | 7 | PB 156 | 69.00 | ||||||||||||||
12 |
Hajdók Áron LeventeHajdók Áron Levente
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
09 09 | 5 | PB 153 | 66.00 | ||||||||||||||
13 |
Godžák DávidGodžák Dávid
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 4 | PB 150 | 63.00 | ||||||||||||||
14= |
Marcin FilipMarcin Filip
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 11 | PB 145 | |||||||||||||||
14= |
Sány SamuelSány Samuel
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
09 09 | 17 | PB 145 | 58.00 | ||||||||||||||
14= |
Decsi PatrikDecsi Patrik
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
08 08 | 1 | PB 145 | 58.00 | ||||||||||||||
14= |
Ferneza MichalFerneza Michal
ZŠ Námestovo, Komenského |
10 10 | 3 | PB 145 | 58.00 | ||||||||||||||
18 |
Ondričko MichalOndričko Michal
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
09 09 | 14 | PB 140 | 53.00 | ||||||||||||||
Celkom 18 pretekárov |
Skok do výšky - Žiačky ZŠ
(st, 12.6.2024 - 12:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 115 120 125 130 135 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 179 182 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ZŠ Komenského, Bardejov |
10 10 | 5 | PB 152 | 92.00 | ||||||||||||||
1= |
Stašková NelaStašková Nela
ZŠ Záhorácka, Malacky |
11 11 | 15 | PB 152 | 92.00 | ||||||||||||||
3 |
Valuchová LauraValuchová Laura
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
08 08 | 20 | PB 146 | 84.00 | ||||||||||||||
4 |
Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
10 10 | 16 | PB 143 | 80.00 | ||||||||||||||
5 |
Labancová TamaraLabancová Tamara
ZŠ Komenského, Bardejov |
12 12 | 9 | PB 140 | 76.00 | ||||||||||||||
6= |
Kučinská BarboraKučinská Barbora
ZŠ Záhorácka, Malacky |
10 10 | 8 | PB 135 | 70.00 | ||||||||||||||
6= |
Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
10 10 | 6 | PB 135 | 70.00 | ||||||||||||||
6= |
Gajdová HanaGajdová Hana
ZŠ Vajanského, Skalica |
09 09 | 3 | PB 135 | 70.00 | ||||||||||||||
9= |
Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia
ZŠ Tomášikova, Košice |
11 11 | 19 | PB 130 | |||||||||||||||
9= |
Szabóová MichaelaSzabóová Michaela
ZŠ Tomášikova, Košice |
09 09 | 17 | PB 130 | 64.00 | ||||||||||||||
9= |
Semanová KristínaSemanová Kristína
ZŠ Tomášikova, Košice |
11 11 | 13 | PB 130 | 64.00 | ||||||||||||||
9= |
Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
ZŠ Záhorácka, Malacky |
11 11 | 12 | PB 130 | |||||||||||||||
9= |
Motúzová KarolínaMotúzová Karolína
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
11 11 | 11 | PB 130 | |||||||||||||||
9= |
Košútová AdelaKošútová Adela
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
11 11 | 7 | PB 130 | 64.00 | ||||||||||||||
9= |
Gašpercová AgátaGašpercová Agáta
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
10 10 | 4 | PB 130 | 64.00 | ||||||||||||||
9= |
Brašeňová ZuzanaBrašeňová Zuzana
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
11 11 | 1 | PB 130 | 64.00 | ||||||||||||||
17= |
Mandincová TimeaMandincová Timea
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
11 11 | 10 | PB 125 | 58.00 | ||||||||||||||
17= |
Buknová ElissaBuknová Elissa
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
09 09 | 2 | PB 125 | |||||||||||||||
19 |
Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella
ZŠ Vajanského, Skalica |
09 09 | 18 | PB 120 | 52.00 | ||||||||||||||
20= |
Skřivanová NinaSkřivanová Nina
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
10 10 | 14 | PB 115 | 46.00 | ||||||||||||||
20= |
Uhnáková ZitaUhnáková Zita
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
10 10 | 21 | PB 115 | |||||||||||||||
Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
10 10 | 22 | NM | ||||||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |