Finále ZŠ v atletike
Šamorín (12. 6. 2024)Skok do diaľky - Žiaci ZŠ
(st, 12.6.2024 - 12:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Číž OndrejČíž Ondrej
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
08 08 | 2 | PB 560 | 86.00 | ||||||||||||||
2 |
Hajdók Áron LeventeHajdók Áron Levente
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
09 09 | 8 | PB 557 | 85.00 | ||||||||||||||
3 |
Decsi PatrikDecsi Patrik
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
08 08 | 3 | PB 537 | 78.00 | ||||||||||||||
4 |
Dolniak BranislavDolniak Branislav
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
08 08 | 4 | PB 530 | 75.00 | ||||||||||||||
5 |
Palic MartinPalic Martin
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
09 09 | 17 | PB 526 | 74.00 | ||||||||||||||
6 |
Žužo OliverŽužo Oliver
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 22 | PB 523 | 73.00 | ||||||||||||||
7 |
Martiš PeterMartiš Peter
ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica |
10 10 | 14 | PB 519 | 71.00 | ||||||||||||||
8 |
Marcin FilipMarcin Filip
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 13 | PB 516 | 70.00 | ||||||||||||||
9 |
Nyiregyhazki MartinNyiregyhazki Martin
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
08 08 | 15 | PB 511 | 68.00 | ||||||||||||||
10 |
Szalai Benedek ZalánSzalai Benedek Zalán
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
08 08 | 21 | PB 509 | 68.00 | ||||||||||||||
11 |
Hallman MárkHallman Márk
ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno |
08 08 | 9 | PB 507 | |||||||||||||||
12 |
Paška PatrikaPaška Patrika
ZŠ Kežmarská, Košice |
10 10 | 19 | PB 505 | 66.00 | ||||||||||||||
13 |
Kurčina TiborKurčina Tibor
ZŠ Námestovo, Komenského |
09 09 | 12 | PB 500 | 65.00 | ||||||||||||||
14 |
Rabochyi HryhoriiRabochyi Hryhorii
ZŠ Kežmarská, Košice |
08 08 | 20 | PB 486 | 60.00 | ||||||||||||||
15 |
Kovacs AndrejKovacs Andrej
ZŠ Tupolevova, Bratislava |
09 09 | 11 | PB 478 | |||||||||||||||
16 |
Paška LukášPaška Lukáš
ZŠ Kežmarská, Košice |
08 08 | 18 | PB 464 | |||||||||||||||
17 |
Brčák TomášBrčák Tomáš
ZŠ Námestovo, Komenského |
10 10 | 1 | PB 461 | 52.00 | ||||||||||||||
18 |
Grgula JakubGrgula Jakub
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
09 09 | 7 | PB 456 | 50.00 | ||||||||||||||
19 |
Godžák DávidGodžák Dávid
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 6 | PB 452 | |||||||||||||||
20 |
Oravec OliverOravec Oliver
ZŠ Námestie mládeže, Zvolen |
09 09 | 16 | PB 451 | 48.00 | ||||||||||||||
Ferneza MichalFerneza Michal
ZŠ Námestovo, Komenského |
10 10 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Koníček TobiašKoníček Tobiaš
ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... |
09 09 | 10 | DNF | ||||||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |
Skok do diaľky - Žiačky ZŠ
(st, 12.6.2024 - 11:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ZŠ Komenského, Bardejov |
10 10 | 16 | PB 526 | 103.00 | ||||||||||||||
2 |
Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
09 09 | 9 | PB 494 | 91.00 | ||||||||||||||
3 |
Glembusová NatáliaGlembusová Natália
ZŠ Záhorácka, Malacky |
11 11 | 7 | PB 489 | 90.00 | ||||||||||||||
4 |
Burská LenkaBurská Lenka
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
09 09 | 4 | PB 488 | 89.00 | ||||||||||||||
5 |
Holešová KarolínaHolešová Karolína
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
11 11 | 11 | PB 472 | 83.00 | ||||||||||||||
6 |
Horvátová KlaudiaHorvátová Klaudia
ZŠ Vajanského, Skalica |
08 08 | 12 | PB 467 | 82.00 | ||||||||||||||
7 |
Valašíková LuciaValašíková Lucia
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
09 09 | 24 | PB 460 | 79.00 | ||||||||||||||
8 |
Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
ZŠ Záhorácka, Malacky |
11 11 | 23 | PB 458 | 78.00 | ||||||||||||||
9 |
Čekey ZaraČekey Zara
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra |
09 09 | 5 | PB 455 | 77.00 | ||||||||||||||
10= |
Buknová ElissaBuknová Elissa
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
09 09 | 3 | PB 437 | 71.00 | ||||||||||||||
10= |
Weissová NatáliaWeissová Natália
ZŠ Tomášikova, Košice |
11 11 | 25 | PB 437 | 71.00 | ||||||||||||||
12 |
Letková NatáliaLetková Natália
ZŠ Školská, Považská Bystrica |
10 10 | 15 | PB 431 | |||||||||||||||
13 |
Sovová MartinaSovová Martina
ZŠ Tomášikova, Košice |
09 09 | 20 | PB 430 | 69.00 | ||||||||||||||
14 |
Križáková CharlotteKrižáková Charlotte
ZŠ Komenského, Bardejov |
09 09 | 14 | PB 424 | 67.00 | ||||||||||||||
15 |
Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ZŠ Komenského, Bardejov |
10 10 | 10 | PB 412 | |||||||||||||||
16 |
Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella
ZŠ Vajanského, Skalica |
09 09 | 22 | PB 411 | 63.00 | ||||||||||||||
17= |
Bartošová BarboraBartošová Barbora
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
09 09 | 1 | PB 410 | 62.00 | ||||||||||||||
17= |
Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... |
10 10 | 13 | PB 410 | 62.00 | ||||||||||||||
19 |
Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela
ZŠ Vajanského, Skalica |
09 09 | 6 | PB 407 | |||||||||||||||
20 |
Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
ZŠ Záhorácka, Malacky |
11 11 | 17 | PB 398 | |||||||||||||||
21 |
Glončáková NellaGlončáková Nella
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
09 09 | 8 | PB 381 | |||||||||||||||
22 |
Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
ZŠ Vajanského, Skalica |
09 09 | 18 | PB 379 | |||||||||||||||
23 |
Brašeňová ZuzanaBrašeňová Zuzana
ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín |
11 11 | 2 | PB 358 | |||||||||||||||
Celkom 23 pretekárov |