Finále ZŠ v atletike
Šamorín (12. 6. 2024)800 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 12.6.2024 - 12:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 5 | 2:07.68 | 96.00 | |||||||||||||
2 | Durkot MilanDurkot Milan | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 2:19.06 | 77.00 | |||||||||||||
3 | Zboňák MatúšZboňák Matúš | 08 08 | ZŠ Námestovo, Komenského | 12 | 2:21.26 | 74.00 | |||||||||||||
4 | Mášik MarekMášik Marek | 09 09 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 6 | 2:21.53 | 73.00 | |||||||||||||
5 | Tkáč JánTkáč Ján | 08 08 | ZŠ Námestie mládeže, Zvolen | 1 | 2:21.94 | 73.00 | |||||||||||||
6 | Škombár OndrejŠkombár Ondrej | 09 09 | ZŠ Námestovo, Komenského | 2 | 2:22.56 | 72.00 | |||||||||||||
7 | Pint JánosPint János | 09 09 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 7 | 2:24.84 | 68.00 | |||||||||||||
8 | Sány SamuelSány Samuel | 09 09 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 8 | 2:25.31 | 68.00 | |||||||||||||
9 | Kristín AlexKristín Alex | 08 08 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 5 | 2:25.51 | 67.00 | |||||||||||||
10 | Janura RichardJanura Richard | 08 08 | ZŠ Kežmarská, Košice | 3 | 2:26.78 | 66.00 | |||||||||||||
11 | Ondričko MichalOndričko Michal | 09 09 | ZŠ Námestie mládeže, Zvolen | 8 | 2:27.58 | 64.00 | |||||||||||||
12 | Pavlík MatúšPavlík Matúš | 10 10 | ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica | 4 | 2:27.86 | 64.00 | |||||||||||||
13 | Mikuláš MiroslavMikuláš Miroslav | 09 09 | ZŠ Námestovo, Komenského | 7 | 2:29.95 | ||||||||||||||
14 | Rabochyi HryhoriiRabochyi Hryhorii | 08 08 | ZŠ Kežmarská, Košice | 3 | 2:30.07 | 61.00 | |||||||||||||
15 | Mihál FilipMihál Filip | 08 08 | ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica | 6 | 2:30.58 | 60.00 | |||||||||||||
16 | Farkas ÁronFarkas Áron | 10 10 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 2 | 2:30.78 | 60.00 | |||||||||||||
17 | Roštár MarkoRoštár Marko | 09 09 | ZŠ Kežmarská, Košice | 11 | 2:32.73 | ||||||||||||||
18 | Koníček TobiašKoníček Tobiaš | 09 09 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 4 | 2:36.65 | 52.00 | |||||||||||||
19 | Oravec AlexanderOravec Alexander | 08 08 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 9 | 2:36.93 | ||||||||||||||
20 | Rajnai ViktorRajnai Viktor | 10 10 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 10 | 2:49.28 | ||||||||||||||
Celkom 20 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 5 | 2:07.68 | 96.00 | |
2 | Durkot MilanDurkot Milan | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 2:19.06 | 77.00 | |
3 | Zboňák MatúšZboňák Matúš | 08 08 | ZŠ Námestovo, Komenského | 12 | 2:21.26 | 74.00 | |
4 | Mášik MarekMášik Marek | 09 09 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 6 | 2:21.53 | 73.00 | |
5 | Tkáč JánTkáč Ján | 08 08 | ZŠ Námestie mládeže, Zvolen | 1 | 2:21.94 | 73.00 | |
6 | Škombár OndrejŠkombár Ondrej | 09 09 | ZŠ Námestovo, Komenského | 2 | 2:22.56 | 72.00 | |
7 | Pint JánosPint János | 09 09 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 7 | 2:24.84 | 68.00 | |
8 | Sány SamuelSány Samuel | 09 09 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 8 | 2:25.31 | 68.00 | |
9 | Kristín AlexKristín Alex | 08 08 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 5 | 2:25.51 | 67.00 | |
10 | Janura RichardJanura Richard | 08 08 | ZŠ Kežmarská, Košice | 3 | 2:26.78 | 66.00 | |
11 | Ondričko MichalOndričko Michal | 09 09 | ZŠ Námestie mládeže, Zvolen | 8 | 2:27.58 | 64.00 | |
12 | Pavlík MatúšPavlík Matúš | 10 10 | ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica | 4 | 2:27.86 | 64.00 | |
13 | Mikuláš MiroslavMikuláš Miroslav | 09 09 | ZŠ Námestovo, Komenského | 7 | 2:29.95 | ||
14 | Rabochyi HryhoriiRabochyi Hryhorii | 08 08 | ZŠ Kežmarská, Košice | 3 | 2:30.07 | 61.00 | |
15 | Mihál FilipMihál Filip | 08 08 | ZŠ, V. Paulínyho-Tótha, Senica | 6 | 2:30.58 | 60.00 | |
16 | Farkas ÁronFarkas Áron | 10 10 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 2 | 2:30.78 | 60.00 | |
17 | Roštár MarkoRoštár Marko | 09 09 | ZŠ Kežmarská, Košice | 11 | 2:32.73 | ||
18 | Koníček TobiašKoníček Tobiaš | 09 09 | ZŠ Gorazdová, Bánovce nad B... | 4 | 2:36.65 | 52.00 | |
19 | Oravec AlexanderOravec Alexander | 08 08 | ZŠ Tupolevova, Bratislava | 9 | 2:36.93 | ||
20 | Rajnai ViktorRajnai Viktor | 10 10 | ZŠ s VJM - Alapiskola, Komárno | 10 | 2:49.28 |
800 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 12.6.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zelenáková AméliaZelenáková Amélia | 12 12 | ZŠ Záhorácka, Malacky | 1 | 2:38.02 | 83.00 | |||||||||||||
2 | Čížová VeronikaČížová Veronika | 08 08 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 2 | 2:39.74 | 80.00 | |||||||||||||
3 | Jašková TamaraJašková Tamara | 09 09 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 6 | 2:40.95 | 79.00 | |||||||||||||
4 | Letková NatáliaLetková Natália | 10 10 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 7 | 2:43.85 | 75.00 | |||||||||||||
5 | Šimonová NatáliaŠimonová Natália | 10 10 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 8 | 2:43.94 | 75.00 | |||||||||||||
6 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského, Bardejov | 5 | 2:50.93 | 66.00 | |||||||||||||
7 | Papánková KlaudiaPapánková Klaudia | 09 09 | ZŠ Vajanského, Skalica | 3 | 2:52.49 | 64.00 | |||||||||||||
8 | Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra | 11 11 | ZŠ Záhorácka, Malacky | 9 | 2:53.88 | 63.00 | |||||||||||||
9 | Glončáková NellaGlončáková Nella | 09 09 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 4 | 2:55.40 | 61.00 | |||||||||||||
10 | Feixová VivienFeixová Vivien | 08 08 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 5 | 2:55.79 | 61.00 | |||||||||||||
11 | Uhnáková ZitaUhnáková Zita | 10 10 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 10 | 2:56.33 | 60.00 | |||||||||||||
12 | Kurimská LilienKurimská Lilien | 11 11 | ZŠ Tomášikova, Košice | 8 | 2:57.66 | 58.00 | |||||||||||||
13 | Jelžová EmaJelžová Ema | 11 11 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 6 | 3:00.81 | 55.00 | |||||||||||||
14 | Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela | 09 09 | ZŠ Vajanského, Skalica | 3 | 3:01.65 | 54.00 | |||||||||||||
15 | Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora | 12 12 | ZŠ Komenského, Bardejov | 4 | 3:04.03 | 51.00 | |||||||||||||
16 | Bartošová BarboraBartošová Barbora | 09 09 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 1 | 3:04.95 | ||||||||||||||
17 | Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna | 09 09 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 7 | 3:06.00 | ||||||||||||||
18 | Šolcová MichaelaŠolcová Michaela | 08 08 | ZŠ Tomášikova, Košice | 2 | 3:14.26 | 41.00 | |||||||||||||
Celkom 18 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zelenáková AméliaZelenáková Amélia | 12 12 | ZŠ Záhorácka, Malacky | 1 | 2:38.02 | 83.00 | |
2 | Čížová VeronikaČížová Veronika | 08 08 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 2 | 2:39.74 | 80.00 | |
3 | Jašková TamaraJašková Tamara | 09 09 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 6 | 2:40.95 | 79.00 | |
4 | Letková NatáliaLetková Natália | 10 10 | ZŠ Školská, Považská Bystrica | 7 | 2:43.85 | 75.00 | |
5 | Šimonová NatáliaŠimonová Natália | 10 10 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 8 | 2:43.94 | 75.00 | |
6 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského, Bardejov | 5 | 2:50.93 | 66.00 | |
7 | Papánková KlaudiaPapánková Klaudia | 09 09 | ZŠ Vajanského, Skalica | 3 | 2:52.49 | 64.00 | |
8 | Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra | 11 11 | ZŠ Záhorácka, Malacky | 9 | 2:53.88 | 63.00 | |
9 | Glončáková NellaGlončáková Nella | 09 09 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 4 | 2:55.40 | 61.00 | |
10 | Feixová VivienFeixová Vivien | 08 08 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 5 | 2:55.79 | 61.00 | |
11 | Uhnáková ZitaUhnáková Zita | 10 10 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 10 | 2:56.33 | 60.00 | |
12 | Kurimská LilienKurimská Lilien | 11 11 | ZŠ Tomášikova, Košice | 8 | 2:57.66 | 58.00 | |
13 | Jelžová EmaJelžová Ema | 11 11 | ZŠ s MŠ u Štefana Moysesa, ... | 6 | 3:00.81 | 55.00 | |
14 | Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela | 09 09 | ZŠ Vajanského, Skalica | 3 | 3:01.65 | 54.00 | |
15 | Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora | 12 12 | ZŠ Komenského, Bardejov | 4 | 3:04.03 | 51.00 | |
16 | Bartošová BarboraBartošová Barbora | 09 09 | ZŠ Janka Matúšku, Dolný Kubín | 1 | 3:04.95 | ||
17 | Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna | 09 09 | ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra | 7 | 3:06.00 | ||
18 | Šolcová MichaelaŠolcová Michaela | 08 08 | ZŠ Tomášikova, Košice | 2 | 3:14.26 | 41.00 |