<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB staršieho žiactva a mladšieho žiactva (5-boj)

Bratislava (8. 9. 2018)
Päťboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2326
2 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1851
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1681
4 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1653
5 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1499
6 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1467
7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1437
8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1349
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1214
10 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1096
11 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1074
12 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1040
13 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1013
14 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0702
15 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0627
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Poznámky:
Priebežné výsledky po 60m prek., kriket, 60m, diaľka
Celkom 16 pretekárov
Päťboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2786
2 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2443
3 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2291
4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2256
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2188
6 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2121
7 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2007
8 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1944
9 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1564
10 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1381
11 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1314
12 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1305
13 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1236
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Poznámky:
Priebežné výsledky po 60m prek., kriket, 60m
Celkom 17 pretekárov