<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB staršieho žiactva a mladšieho žiactva (5-boj)

Bratislava (8. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 11:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.47
2 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.48
3 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.58
4 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.18
5 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.31
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 11:30) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.55
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.78
3 Codeca AlessandroCodeca Alessandro 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.55
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.73
5 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.47
2 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.48
3 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.55
4 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.58
5 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.78
6 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.18
7 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.31
8 Codeca AlessandroCodeca Alessandro 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.55
9 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.73
10 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.76

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 13:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.52
2 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.55
3 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.65
4 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.81
5 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.36
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 8.9.2018 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.29
2 Codeca AlessandroCodeca Alessandro 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.62
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.15 517.00
2 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.85 338.00
3 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.01 302.00
4 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.27 247.00
5 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.34 233.00
6 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.49 205.00
7 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.67 173.00
8 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.49 59.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 12:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.64 388.00
2 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 315.00
3 33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.24 253.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.26 249.00
5 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.38 226.00
6 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.44 214.00
7 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.91 134.00
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.15 517.00
2 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.64 388.00
3 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.85 338.00
4 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 315.00
5 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.01 302.00
6 33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.24 253.00
7 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.26 249.00
8 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.27 247.00
9 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.34 233.00
10 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.38 226.00
11 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.44 214.00
12 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.49 205.00
13 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.67 173.00
14 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.91 134.00
15 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.49 59.00
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 13:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.36
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.38
3 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 08.41
4 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.50
5 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.58
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.67
Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 8.9.2018 - 13:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.98
2 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.12
Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 8.9.2018 - 13:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.54
2 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.60
3 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 09.90
Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DQ
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 11:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.29
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.39
3 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 08.40
4 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.46
5 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.55
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.57
7 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.76
8 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.82
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.66
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.87
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.96
4 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.01
5 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.08
6 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.20
7 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.27
8 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.9.2018 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.59
2 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.62
3 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.66
4 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 09.90
Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.29
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.39
3 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 08.40
4 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.46
5 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.55
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.57
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.66
8 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.76
9 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.82
10 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.87
11 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.96
12 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.01
13 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.08
14 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.20
15 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.27
16 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.34
17 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.59
18 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.62
19 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.66
20 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 09.90
Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.77 626.00
2 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.98 571.00
3 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.03 558.00
4 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.19 518.00
5 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.21 513.00
6 104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.29 280.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 12:00) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.63 665.00
2 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.97 574.00
3 76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.01 564.00
4 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.05 553.00
5 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.09 543.00
6 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.67 406.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.9.2018 - 12:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.54 690.00
2 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.27 499.00
3 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.33 484.00
4 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.80 378.00
5 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 10.28 281.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.54 690.00
2 80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.63 665.00
3 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.77 626.00
4 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.97 574.00
5 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.98 571.00
6 76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.01 564.00
7 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.03 558.00
8 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.05 553.00
9 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.09 543.00
10 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.19 518.00
11 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.21 513.00
12 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.27 499.00
13 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.33 484.00
14 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.67 406.00
15 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.80 378.00
16 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 10.28 281.00
17 104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.29 280.00

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 12:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.46
2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.19
3 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.39
4 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 20.04
5 Codeca AlessandroCodeca Alessandro 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.70
6 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 12:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 18.61
2 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.71
3 Láni FrederikLáni Frederik 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 22.65
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.46
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 18.61
3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.19
4 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.39
5 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 20.04
6 Codeca AlessandroCodeca Alessandro 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.70
7 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.71
8 Láni FrederikLáni Frederik 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 22.65
9 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.76

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 12:20) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.22
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.25
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.07
4 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 21.46
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 12:20) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.26
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.82
3 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.12
4 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.64
5 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.76
Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.9.2018 - 12:20) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.96
2 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.58
3 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 23.64
4 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.98
5 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 24.30
6 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 25.02
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.22
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.25
3 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.26
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.82
5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.07
6 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.12
7 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 21.46
8 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.64
9 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.76
10 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.96
11 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.58
12 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 23.64
13 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.98
14 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 24.30
15 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 25.02
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.25
2 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 45.47
3 Láni FrederikLáni Frederik 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 51.50
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.78
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 47.57
3 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 47.83
4 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 53.52
5 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 53.62
6 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 53.82
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:49.41 676.00
2 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 1:56.35 564.00
3 33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:59.71 513.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.69 499.00
5 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:01.09 493.00
6 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.27 476.00
7 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:04.35 447.00
8 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:05.25 434.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:02.73 469.00
2 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:04.81 440.00
3 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:06.55 417.00
4 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:07.81 400.00
5 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:09.53 377.00
6 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:14.35 318.00
7 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:24.91 205.00
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:49.41 676.00
2 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 1:56.35 564.00
3 33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:59.71 513.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:00.69 499.00
5 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:01.09 493.00
6 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.27 476.00
7 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:02.73 469.00
8 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:04.35 447.00
9 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:04.81 440.00
10 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:05.25 434.00
11 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:06.55 417.00
12 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:07.81 400.00
13 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:09.53 377.00
14 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:14.35 318.00
15 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:24.91 205.00
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:43.56 778.00
2 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:48.42 693.00
3 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:56.36 564.00
4 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:00.20 506.00
5 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:01.28 490.00
6 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:03.88 453.00
7 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:04.16 449.00
8 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:08.84 386.00
73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:06.94 411.00
2 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:11.52 352.00
3 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 2:12.62 339.00
4 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:13.54 328.00
5 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:14.70 314.00
76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:43.56 778.00
2 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:48.42 693.00
3 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:56.36 564.00
4 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:00.20 506.00
5 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:01.28 490.00
6 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:03.88 453.00
7 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:04.16 449.00
8 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:06.94 411.00
9 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:08.84 386.00
10 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:11.52 352.00
11 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 2:12.62 339.00
12 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:13.54 328.00
13 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:14.70 314.00
73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:18.64
2 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 2:22.98
3 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:30.18
4 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:32.34
Celkom 4 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:19.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:29.94
Celkom 1 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 7:34.98
2 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 7:35.76
3 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 8:04.96
4 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 9:22.90
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.5 591.00
2 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.9 515.00
3 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.1 316.00
4 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.4 274.00
5 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.0 198.00
6 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.7 124.00
7 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.1 90.00
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 10:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.0 331.00
1 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.0 331.00
2 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.6 247.00
3 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.0 198.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.4 154.00
5 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.1 90.00
6 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.1 27.00
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.5 591.00
2 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.9 515.00
3 33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.0 331.00
3 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.0 331.00
5 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.1 316.00
6 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.4 274.00
7 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.6 247.00
8 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.0 198.00
8 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.0 198.00
10 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.4 154.00
11 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.7 124.00
12 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.1 90.00
12 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.1 90.00
14 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.1 27.00
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.2 632.00
2 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.5 580.00
3 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.5 580.00
4 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.8 530.00
5 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.2 466.00
104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vietor: +4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.3 614.00
2 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.1 482.00
3 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.5 175.00
4 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 14.2 112.00
76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.3 800.00
2 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.8 705.00
3 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.5 580.00
4 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.4 298.00
5 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.6 274.00
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.3 800.00
2 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.8 705.00
3 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.2 632.00
4 80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.3 614.00
5 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.5 580.00
5 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.5 580.00
5 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.5 580.00
8 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.8 530.00
9 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.1 482.00
10 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.2 466.00
11 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.4 298.00
12 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.6 274.00
13 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.5 175.00
14 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 14.2 112.00
104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.9
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.4
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 10:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 17.6
2 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 17.9
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:41.62
2 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:42.14
3 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:47.64
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.03
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150155160165170 Body
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 3 165 ---------ooooxxx
2 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 2 155 --------xoxoxoxxx
3 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 155 -------ooxoxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145148151154157160162 Body
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 157 ---------o-o-o-xxx
2 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 135 -----oooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 2 607 +1.6 m/s 599  +2.1582  +1.3607  +1.6607581  +2.0596  +1.0572  +0.0
2 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 11 602 +2.4 m/s 597 +1.3 m/s 602  +2.4597  +1.3564  +1.9602-580  +2.0346  +0.4
3 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 572 +1.9 m/s x567  +0.5540  +0.7567x572  +1.9524  +1.9
4 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 8 532 +1.8 m/s 523  +0.6532  +1.8531  +2.1532519  +2.1448  +2.6512  +1.7
5 Belluš MartinBelluš Martin
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 6 489 +1.6 m/s 489  +1.6454  +0.8439  +1.2489467  +1.4433  +1.4400  +2.6
6 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 7 482 +2.1 m/s 475 +1.7 m/s x465  +0.3452  +2.1465482  +2.1424  +2.6475  +1.7
7 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 466 +0.6 m/s 464  +2.3466  +0.6461  +0.1466460  +1.2458  +3.3452  +1.4
8 Šarmír JakubŠarmír Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 4 457 +0.7 m/s xx457  +0.7457x436  +0.6404  +0.6
9 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 5 455 +1.0 m/s 447  +1.9400  +1.7455  +1.0455---
10 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 10 424 +0.0 m/s x424  +0.0-424
Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 NM xx-0.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 506 +1.9 m/s 498  +2.1506  +1.9488  +0.5506 394.00
2 24 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 9 474 +1.1 m/s xx474  +1.1474 333.00
3 54 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 459 +1.8 m/s 443  +0.6459  +1.8x459 306.00
4 12 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 16 424 +1.3 m/s 424  +1.3422  +0.5396  +0.3424 245.00
5 33 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 420 +2.6 m/s 419 +1.8 m/s 420  +2.6419  +1.8406  +2.2420 239.00
6 61 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 414 +1.0 m/s 400  +0.0385  +1.5414  +1.0414 229.00
7 28 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 404 +1.6 m/s 357  +1.9404  +1.6395  +0.0404 212.00
8 40 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 11 394 +1.0 m/s 377  +2.4394  +1.0x394 196.00
9 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 392 +1.5 m/s x392  +1.5x392 193.00
10 31 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 15 388 +1.8 m/s x385  +1.2388  +1.8388 187.00
11 9 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 386 +0.1 m/s 368  +0.0379  +1.6386  +0.1386 184.00
12 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 5 384 +1.6 m/s 380  +2.2384  +1.6358  +1.6384 181.00
13 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 12 353 +1.8 m/s 299  +2.1305  +1.0353  +1.8353 135.00
14 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 7 347 +1.4 m/s 344  +0.5347  +1.4295  +0.0347 126.00
15 18 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 336 +1.6 m/s xx336  +1.6336 111.00
16 67 Oravec OliverOravec Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 13 000 ---0 0.00
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 16 519 +1.2 m/s xx501  +1.2501519  +1.2xx
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 15 489 +0.0 m/s 447  +0.0466  +3.4485  +2.4485474  +0.0489  +0.0x
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 12 482 +0.8 m/s 450  +1.2464  +1.9439  +0.0464466  +1.4x482  +0.8
4 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 9 477 +2.9 m/s 429 +1.1 m/s 477  +2.9429  +1.1-477413  +0.4x-
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 467 +0.0 m/s 454  +1.3x467  +0.0467
6 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 14 459 +2.6 m/s 447 +1.6 m/s 447  +1.6459  +2.6x459
7 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 6 435 +0.0 m/s 414  +0.0405  +1.2435  +0.0435
8 Bačová MichaelaBačová Michaela
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
04 04 10 433 +0.0 m/s x433  +0.0x433---
9 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 11 428 -0.5 m/s 399  +2.8382  +0.0428  -0.5428
10 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 8 426 +2.3 m/s 424 +2.0 m/s 426  +2.3424  +2.0410  -0.4426
11 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 410 +1.7 m/s 398  +0.0410  +1.7404  +0.0410
12 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 389 +1.2 m/s x389  +1.2x389
13 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
03 03 3 355 +3.0 m/s 323 +0.0 m/s 355  +3.0x323  +0.0355
14 Czodorová TamaraCzodorová Tamara
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
03 03 1 321 +2.0 m/s 307  +1.1279  +1.3321  +2.0321
15= Hutirová LuciaHutirová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 2 000 0.0
15= Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 7 000 xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 509 +0.0 m/s 509  +0.0464  +2.4469  -0.1509 584.00
2 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 461 +2.2 m/s 434 +1.8 m/s 434  +1.8461  +2.2x461 456.00
3 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 453 +2.9 m/s 431  +2.1453  +2.9443  +2.5453 436.00
4 94 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 12 429 +0.3 m/s 405  +1.2425  +0.3429  +0.3429 376.00
5 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 411 +3.3 m/s 384 +1.0 m/s 411  +3.3384  +1.0384  +1.9411 333.00
6 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 17 406 +0.8 m/s 390  +1.8399  +3.1406  +0.8406 322.00
7 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 404 +0.9 m/s 400  +1.1400  +1.1404  +0.9404 317.00
8 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 11 389 +0.0 m/s 388  +1.1x389  +0.0389 283.00
9 72 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 382 +2.2 m/s 363 +1.7 m/s x363  +1.7382  +2.2382 267.00
10 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 380 +0.0 m/s 352  +1.1356  +2.0380  +0.0380 263.00
11 76 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 369 +1.0 m/s x369  +1.0361  +0.0369 239.00
12 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 7 351 +2.7 m/s xx351  +2.7351 202.00
13 104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 8 343 +2.2 m/s x343  +2.2x343 186.00
14 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 16 342 +2.4 m/s 326 +0.5 m/s 316  +1.1342  +2.4326  +0.5342 184.00
15 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 15 336 +0.0 m/s x318  +3.2336  +0.0336 172.00
16 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 290 +1.8 m/s xx290  +1.8290 91.00
80 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 3 DNS ---0 0.00
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 3 10.15 0.0
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 1 10.09 0.0
3 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 2 08.19 0.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 2 11.44 0.0
2 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 11.04 0.0
3 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 5 10.29 0.0
4 Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 06.75 0.0
Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 6 31.02 0.0
2 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 27.62 0.0
3 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 8 22.17 0.0
4 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 3 21.26 0.0
5 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 1 18.77 0.0
6 Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 7 18.24 0.0
7 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 2 15.90 0.0
8 Šarmír JakubŠarmír Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 5 15.04 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 2 22.13 0.0
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 1 21.97 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 44.01 0.0 257.00
2 32 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 42.51 0.0 245.00
3 31 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 15 40.06 0.0 225.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 39.28 0.0 218.00
5 12 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 16 39.23 0.0 218.00
6 24 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 9 38.10 0.0 209.00
7 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 5 36.01 0.0 192.00
8 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 12 35.13 0.0 184.00
9 40 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 11 33.84 0.0 174.00
10 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 33.02 0.0 167.00
11 54 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 32.66 0.0 165.00
12 33 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 32.42 0.0 163.00
13 18 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 27.36 0.0 123.00
14 9 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 22.65 0.0 86.00
15 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 7 19.74 0.0 65.00
67 Oravec OliverOravec Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 13 DNS 0.0 0.00
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 12 44.47 0.0 410.00
2 76 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 44.39 0.0 409.00
3 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 38.79 0.0 341.00
4 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 36.64 0.0 314.00
5 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 7 35.58 0.0 302.00
6 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 34.06 0.0 283.00
7 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 17 32.26 0.0 262.00
8 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 15 29.84 0.0 233.00
9 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 11 29.37 0.0 228.00
10 72 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 29.14 0.0 225.00
11 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 28.80 0.0 221.00
12 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 26.59 0.0 195.00
13 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 16 26.41 0.0 193.00
14 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 25.61 0.0 184.00
15 104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 8 23.77 0.0 163.00
16 80 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 3 21.57 0.0 138.00
17 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 18.41 0.0 103.00
Celkom 17 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 1 21.64 0.0
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 21.05 0.0
3 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 21.00 0.0
4 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 5 19.15 0.0
5 Straková AdrianaStraková Adriana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 19.09 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 1 37.84 0.0
Celkom 1 pretekárov
Päťboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2326
2 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1851
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1681
4 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1653
5 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1499
6 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1467
7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1437
8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1349
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1214
10 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1096
11 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1074
12 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1040
13 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1013
14 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0702
15 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0627
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Poznámky:
Priebežné výsledky po 60m prek., kriket, 60m, diaľka
Celkom 16 pretekárov
Päťboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2786
2 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2443
3 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2291
4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2256
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2188
6 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2121
7 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2007
8 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1944
9 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1564
10 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1381
11 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1314
12 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1305
13 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1236
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Poznámky:
Priebežné výsledky po 60m prek., kriket, 60m
Celkom 17 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šarmír, Liška, Liška, Liptaj Šarmír, Liška, Liška, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 30.8
2 Gazdič, Antala, Osuský, Klas Gazdič, Antala, Osuský, Klas Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 32.4
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 30.6
2 Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 31.5
3 Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 31.6
4 Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 33.0
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 33.5
2 Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 36.0
3 Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 38.2
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 30.6
2 Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 31.5
3 Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 31.6
4 Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 33.0
5 Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 33.5
6 Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 36.0
7 Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 38.2