<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB staršieho žiactva a mladšieho žiactva (5-boj)

Bratislava (8. 9. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 165
2 Krajci ŠimonKrajci Šimon 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 155
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 155

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 157
2 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 135

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 607
2 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 602
3 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 572

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 506
2 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 474
3 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 459

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 519
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 489
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 482

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 509
2 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 461
3 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 453

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.15
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.09
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.19

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11.44
2 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.04
3 Pilát SamuelPilát Samuel 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.29

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31.02
2 Pilát SamuelPilát Samuel 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 27.62
3 Krajci ŠimonKrajci Šimon 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 22.17

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 22.13
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.97

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 44.01
2 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 42.51
3 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 40.06

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 44.47
2 76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 44.39
3 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 38.79

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.64
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 21.05
3 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.00

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 8.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 37.84