<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB staršieho žiactva a mladšieho žiactva (5-boj)

Bratislava (8. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 44.01 0.0 257.00
2 32 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 42.51 0.0 245.00
3 31 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 15 40.06 0.0 225.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 39.28 0.0 218.00
5 12 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 16 39.23 0.0 218.00
6 24 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 9 38.10 0.0 209.00
7 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 5 36.01 0.0 192.00
8 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 12 35.13 0.0 184.00
9 40 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 11 33.84 0.0 174.00
10 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 33.02 0.0 167.00
11 54 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 32.66 0.0 165.00
12 33 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 32.42 0.0 163.00
13 18 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 27.36 0.0 123.00
14 9 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 22.65 0.0 86.00
15 7 Giertl ŠimonGiertl Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 7 19.74 0.0 65.00
67 Oravec OliverOravec Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 13 DNS 0.0 0.00
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 12 44.47 0.0 410.00
2 76 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 44.39 0.0 409.00
3 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 38.79 0.0 341.00
4 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 36.64 0.0 314.00
5 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 7 35.58 0.0 302.00
6 90 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 34.06 0.0 283.00
7 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 17 32.26 0.0 262.00
8 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 15 29.84 0.0 233.00
9 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 11 29.37 0.0 228.00
10 72 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 29.14 0.0 225.00
11 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 28.80 0.0 221.00
12 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 26.59 0.0 195.00
13 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 16 26.41 0.0 193.00
14 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 25.61 0.0 184.00
15 104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 8 23.77 0.0 163.00
16 80 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 3 21.57 0.0 138.00
17 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 18.41 0.0 103.00
Celkom 17 pretekárov