<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB staršieho žiactva a mladšieho žiactva (5-boj)

Bratislava (8. 9. 2018)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šarmír, Liška, Liška, Liptaj Šarmír, Liška, Liška, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 30.8
2 Gazdič, Antala, Osuský, Klas Gazdič, Antala, Osuský, Klas Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 32.4
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 30.6
2 Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 31.5
3 Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 31.6
4 Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 33.0
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 33.5
2 Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 36.0
3 Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 38.2
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 30.6
2 Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Záhorcová, Masárová, Ďurmeková, Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 31.5
3 Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová Antošová, Krajčovičová, Petřvalská, Čorejová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 31.6
4 Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Apparicio, Brandisová, Jurovatá, Šimeková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 33.0
5 Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová Krajčovičová, Gallová, Mnichova, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 33.5
6 Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Šimková, Sabová, Slezáková, Salayová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 36.0
7 Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková Kandráčová, Čermáková, Lachová, Klepková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 38.2