<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB staršieho žiactva a mladšieho žiactva (5-boj)

Bratislava (8. 9. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.5 591.00
2 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.9 515.00
3 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.1 316.00
4 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.4 274.00
5 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.0 198.00
6 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.7 124.00
7 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.1 90.00
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 10:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.0 331.00
1 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.0 331.00
2 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.6 247.00
3 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.0 198.00
4 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.4 154.00
5 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.1 90.00
6 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.1 27.00
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.5 591.00
2 15 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.9 515.00
3 33 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.0 331.00
3 32 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.0 331.00
5 12 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.1 316.00
6 28 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.4 274.00
7 54 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.6 247.00
8 20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.0 198.00
8 62 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.0 198.00
10 61 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.4 154.00
11 9 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.7 124.00
12 18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.1 90.00
12 40 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.1 90.00
14 31 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.1 27.00
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
67 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.2 632.00
2 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.5 580.00
3 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.5 580.00
4 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.8 530.00
5 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.2 466.00
104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vietor: +4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.3 614.00
2 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.1 482.00
3 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.5 175.00
4 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 14.2 112.00
76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.3 800.00
2 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.8 705.00
3 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.5 580.00
4 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.4 298.00
5 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.6 274.00
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.3 800.00
2 92 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.8 705.00
3 103 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.2 632.00
4 80 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.3 614.00
5 94 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.5 580.00
5 68 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.5 580.00
5 70 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.5 580.00
8 96 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.8 530.00
9 72 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.1 482.00
10 102 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.2 466.00
11 98 Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.4 298.00
12 107 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.6 274.00
13 71 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.5 175.00
14 77 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 14.2 112.00
104 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
76 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
90 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF