<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.8.2023 - 10:30) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.78 11.00
2 69 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.83 9.00
3 263 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.58 8.00
4 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.79 7.00
5 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.49 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.8.2023 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 12.01 6.00
2 74 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.43 4.00
3 256 Macák ArturMacák Artur 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 13.60 3.00
4 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.33 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.78 11.00
2 69 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.83 9.00
3 263 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.58 8.00
4 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.79 7.00
5 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 12.01 6.00
6 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.49 5.00
7 74 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.43 4.00
8 256 Macák ArturMacák Artur 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 13.60 3.00
9 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.33 2.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.8.2023 - 10:37) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.18 11.00
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.46 9.00
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.49 8.00
4 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.28 7.00
5 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.58 6.00
6 297 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.10 5.00
7 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 14.64
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.8.2023 - 10:37) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.61 4.00
2 258 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.64 3.00
3 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.66 2.00
4 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 12.69 1.00
5 61 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 13.10
314 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.18 11.00
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.46 9.00
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.49 8.00
4 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.28 7.00
5 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.58 6.00
6 297 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.10 5.00
7 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.61 4.00
8 258 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.64 3.00
9 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.66 2.00
10 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 12.69 1.00
11 61 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 13.10
12 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 14.64
314 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS