<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 27.8.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 8 604 +4.1 m/s 601 +1.9 m/s 580  1,30 582  4,90 604  4,10 604 601  1,90 500  3,50 584  1,30 11.00
2 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 7 590 +3.5 m/s 581 +1.9 m/s 556  1,90 x x 556 590  3,50 581  1,90 548  2,70 9.00
3 Molnár LadislavMolnár Ladislav
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
08 08 5 579 +2.6 m/s 575 +1.6 m/s 575  1,60 557  3,60 579  2,60 579 532  3,60 566  2,00 549  1,50 8.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 6 570 +3.4 m/s 540 +1.4 m/s 570  3,40 554  4,00 547  3,30 570 520  3,30 528  3,20 540  1,40 7.00
5 Gavorník MilanGavorník Milan
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
09 09 4 537 +4.9 m/s 500 +2.0 m/s x 488  1,70 500  2,00 500 422  1,60 537  4,90 515  3,90 6.00
6 Gajdoš MichalGajdoš Michal
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 3 523 +5.1 m/s 488 +1.5 m/s x 488  1,50 474  1,60 488 478  4,00 485  1,60 523  5,10 5.00
7 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 2 477 +3.0 m/s 445 +1.7 m/s 462  2,40 465  3,10 477  3,00 477 445  1,70 432  2,50 450  5,60 4.00
MS Sáraz SamuelSáraz Samuel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 467 +2.2 m/s 467  2,20 460  2,50 x 467 452  3,20 407  2,40 442  4,20
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 27.8.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 15 454 -0.5 m/s 454  -0,50 430  0,00 448  -1,60 454 431  0,00 449  0,00 428  0,00 11.00
2 Buzaši MarekBuzaši Marek
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 16 448 +0.0 m/s 441  0,00 427  -1,70 448  0,00 448 x 408  0,00 441  -0,90 9.00
3 Brázda MarkoBrázda Marko
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 13 430 -1.4 m/s x x 397  -1,50 397 411  -1,00 430  -1,40 420  0,00 8.00
4 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 14 428 +0.0 m/s 413  0,00 420  0,00 410  -0,70 420 428  0,00 423  -0,70 420  -1,80 7.00
5 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 11 423 -0.6 m/s 405  -1,40 383  0,00 397  -0,20 405 401  -1,10 384  -1,30 423  -0,60 6.00
6 Bougdar OmarBougdar Omar
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
10 10 12 422 -2.1 m/s 408  0,00 410  0,00 375  0,00 410 399  0,00 422  -2,10 417  -0,80 5.00
7 66 Kubala JakubKubala Jakub
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 9 PB 415 +0.0 m/s 398  -1,40 x 407  -0,20 407 x 412  -1,10 415  0,00 4.00
8 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 PB 401 -0.5 m/s x x 392  0,00 392 401  -0,50 378  -1,10 381  0,00 3.00
9 Kolarik MatejKolarik Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 8 380 +0.0 m/s x 367  0,00 380  0,00 380 2.00
10 68 Ontkoc JakubOntkoc Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 10 370 +0.0 m/s 361  -0,70 370  0,00 347  0,00 370 1.00
11 214 Gál JakubGál Jakub
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 7 370 +0.0 m/s 370  0,00 x 351  0,00 370
12 40 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 6 366 -0.9 m/s 358  -1,10 366  -0,90 357  0,00 366
13 263 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 3 347 +0.0 m/s 347  0,00 326  -0,50 282  -0,60 347
14 Móča IvanMóča Ivan
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 4 332 +0.0 m/s 332  0,00 331  -1,60 x 332
MS Psota DavidPsota David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 2 327 -0.1 m/s 317  -1,00 327  -0,10 320  0,00 327
16 75 Móča MatejMóča Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 1 PB 294 +0.0 m/s 282  -0,90 294  0,00 285  -0,40 294
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 1 598 -0.1 m/s x x 598  -0,10 598 530  -1,00 577  0,00 x 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 27.8.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 8 527 +0.0 m/s 501  0,00 516  0,50 505  -0,80 516 524  0,00 527  0,00 504  -0,80 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 507 +0.0 m/s 487  0,00 507  0,00 487  0,90 507 487  0,00 - 498  0,00 9.00
3 Fazekašová SáraFazekašová Sára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
09 09 3 PB 503 +0.0 m/s 474  -0,10 472  0,50 475  0,00 475 459  0,00 461  -0,10 503  0,00 8.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 7 498 +0.0 m/s 498  0,00 492  0,90 467  -0,30 498 464  0,00 488  0,00 475  0,00 7.00
5 Mádelová JúliaMádelová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
08 08 5 480 +0.8 m/s 465  -0,20 480  0,80 461  -0,70 480 x 463  0,00 x 6.00
6 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 475 -0.7 m/s 475  -0,70 x 456  0,00 475 467  0,00 441  0,00 458  -0,30 5.00
7 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 2 466 +0.0 m/s 448  -0,70 464  1,20 462  0,00 464 466  0,00 451  -0,80 457  -0,10 4.00
8 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 432 -0.5 m/s 429  0,00 x x 429 414  0,00 418  -1,30 432  -0,50 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 27.8.2023 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 21 484 -0.9 m/s x 450  -0,90 484  -0,90 484 290  -0,40 - - 11.00
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 18 PB 466 -1.8 m/s x 460  0,00 457  -1,20 460 452  -1,70 432  -2,80 466  -1,80 9.00
3 Halásová NatáliaHalásová Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 19 448 -2.2 m/s 437  -1,60 446  -0,60 442  -2,80 446 440  -2,10 x 448  -2,20 8.00
4 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 15 PB 429 -0.3 m/s 419  0,00 429  -0,30 427  -2,20 429 423  -1,40 422  -1,50 x 7.00
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 20 428 -1.2 m/s 426  -1,20 428  -1,20 418  -2,40 428 422  -2,60 411  -2,70 412  -3,10 6.00
6 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 16 418 -1.4 m/s 418  -1,40 391  0,00 412  -1,20 418 407  0,00 408  -1,70 - 5.00
7 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
11 11 14 417 -0.8 m/s 406  -2,00 417  -0,80 377  -3,00 417 397  -1,10 402  -1,80 x 4.00
8 Lopatková ValentínaLopatková Valentína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 5 PB 408 -1.8 m/s x x 408  -1,80 408 347  -2,10 393  -1,70 x 3.00
9 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 12 PB 405 -1.5 m/s 381  -0,40 405  -1,50 403  -2,20 405 2.00
10 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 380 -1.3 m/s 353  -1,20 345  -1,10 380  -1,30 380 1.00
11 Barazi MahaBarazi Maha
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 13 379 -1.7 m/s 368  -2,00 379  -1,70 377  -2,20 379
12 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 10 369 -2.6 m/s 347  0,00 344  -1,40 369  -2,60 369
13 Chovanová KristínaChovanová Kristína
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
11 11 17 362 -1.2 m/s 362  -1,20 x x 362
14 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 11 358 -1.3 m/s 353  -2,10 358  -1,30 357  -1,40 358
15 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 8 356 -1.6 m/s 344  -1,50 x 356  -1,60 356
16 61 Urbanová TimeaUrbanová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 7 349 -3.3 m/s 347  -1,00 338  -1,20 349  -3,30 349
17 Kubišová BiankaKubišová Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 1 PB 347 -1.4 m/s 299  -0,70 347  -1,40 314  0,00 347
18 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
11 11 6 341 -0.7 m/s 341  -0,70 320  -2,40 297  -2,30 341
19 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 4 310 +0.8 m/s 310  0,80 301  -1,40 298  -1,80 310
20 313 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
12 12 2 PB 310 -1.3 m/s 310  -1,30 285  -1,30 x 310
MS Rakúsová NikaRakúsová Nika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 3 289 +0.0 m/s 289  0,00 x x 289
Celkom 21 pretekárov