<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.8.2023 - 11:10) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.68 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.50 9.00
3 80 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.60 8.00
4 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70 7.00
5 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.77 6.00
6 65 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.81 5.00
7 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.84 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.8.2023 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.12 3.00
2 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.28 2.00
3 71 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.40 1.00
MS Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.41
5 Ižák NatanIžák Natan 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.50
6 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.61
7 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.72
Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.8.2023 - 11:10) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.57
2 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.15
3 72 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.24
4 78 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.40
5 255 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.41
6 124 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.52
Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.8.2023 - 11:10) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.42
2 79 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.52
3 267 Mešter LadislavMešter Ladislav 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.74
4 77 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 10.84
5 Buranský LukášBuranský Lukáš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.23
6 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.8.2023 - 11:10) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.54
2 73 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.76
3 39 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.51
4 20 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.80
5 76 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 11.23
6 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.79
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.68 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.50 9.00
3 80 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.60 8.00
4 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70 7.00
5 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.77 6.00
6 65 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.81 5.00
7 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.84 4.00
8 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.12 3.00
9 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.28 2.00
10 71 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.40 1.00
11 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.41
12 Ižák NatanIžák Natan 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.50
13 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.54
14 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.57
15 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.61
16 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.72
17 73 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.76
18 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.15
19 72 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.24
20 78 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.40
21 255 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.41
22 111 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.42
23 39 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.51
24 124 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.52
24 79 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.52
26 267 Mešter LadislavMešter Ladislav 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.74
27 20 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.80
28 77 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 10.84
29 Buranský LukášBuranský Lukáš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.23
29 76 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 11.23
31 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.56
32 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.79
Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.52 11.00
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.62 9.00
3 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.80 8.00
4= Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.96 6.50
4= Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.96 6.50
6 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.03 5.00
7 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 09.11 3.00
8 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 09.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.07 4.00
2 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.19 2.00
3 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 09.22 1.00
4 298 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.27
5 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 09.44
6 228 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 09.60
7 130 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.67
100 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.33
2 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.37
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.54
4 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.56
5 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.60
6 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 09.65
7 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 09.66
2 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.70
3 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.72
4 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.73
5 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.83
6 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.95
Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.41
2 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.55
3 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.62
4 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.72
5 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.76
6 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.83
MS 315 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.88
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polláková SáraPolláková Sára 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 PB 09.90
2 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.00
3 204 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.04
4 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.06
5 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.15
6 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 10.50
7 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.61
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 27.8.2023 - 11:20) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.01
2 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.04
3 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.22
4 Smrtičová NellaSmrtičová Nella 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 10.45
5 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.46
6 Lestyánszka LíviaLestyánszka Lívia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 11.20
7 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.52 11.00
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.62 9.00
3 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.80 8.00
4 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.96 6.50
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.96 6.50
6 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.03 5.00
7 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.07 4.00
8 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 09.11 3.00
9 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.19 2.00
10 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 09.22 1.00
11 298 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.27
12 317 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.33
13 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 09.36
14 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.37
15 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.41
16 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 09.44
17 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.54
18 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.55
19 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.56
20 228 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 09.60
20 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.60
22 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.62
23 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 09.65
24 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 09.66
25 130 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.67
26 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.70
27 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.72
27 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.72
29 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.73
30 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.75
31 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.76
32 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.83
32 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.83
34 315 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.88
35 Polláková SáraPolláková Sára 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 PB 09.90
36 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.95
37 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.00
38 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.01
39 204 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.04
39 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.04
41 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.06
42 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.15
43 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.22
44 Smrtičová NellaSmrtičová Nella 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 10.45
45 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.46
46 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 10.50
47 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.61
48 Lestyánszka LíviaLestyánszka Lívia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 11.20
49 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
100 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS