<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 27.8.2023 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Voleček PatrikVoleček Patrik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 14 PB 56.65 0.0 11.00
2 Štarke FedorŠtarke Fedor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 11 PB 41.17 0.0 9.00
3 70 Talpaš MarošTalpaš Maroš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 13 40.92 0.0 8.00
4 Hyll FilipHyll Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 12 PB 39.74 0.0 7.00
5 Horváth SamuelHorváth Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 2 PB 36.88 0.0 6.00
6 78 Vavrinec MatejVavrinec Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 10 PB 35.22 0.0 5.00
7 Dušanič CypriánDušanič Cyprián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 8 SB 35.17 0.0 4.00
8 72 Feranec MatejFeranec Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 1 PB 32.22 0.0 3.00
9 124 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 7 PB 29.65 0.0 2.00
10 246 Guňovský MatúšGuňovský Matúš
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
10 10 5 PB 27.96 0.0 1.00
11 Levický AdamLevický Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 9 27.12 0.0
12 254 Matejdes LukášMatejdes Lukáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 4 PB 25.82 0.0
13 Buranský LukášBuranský Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 6 22.00 0.0
14 Papay MichalPapay Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 3 PB 16.05 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 27.8.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 22 47.16 - 11.00
2 Chovanová KristínaChovanová Kristína
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
11 11 20 PB 41.49 - 9.00
3 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 21 38.23 - 8.00
4 Smrtičová NellaSmrtičová Nella
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
10 10 13 PB 37.49 - 7.00
5 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
11 11 17 PB 36.15 - 6.00
6 316 Hagarová MichaelaHagarová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 19 35.79 - 5.00
7 63 Tumová HanaTumová Hana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 15 PB 34.23 - 4.00
8 Hudecová NaďaHudecová Naďa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 16 PB 33.77 - 3.00
9 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 18 33.59 - 2.00
10 Vadovičová MartinaVadovičová Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 11 PB 32.23 - 1.00
11 Petrovič JulianaPetrovič Juliana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 10 PB 29.26 -
12 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 14 27.95 -
13 130 Mikušová LuciaMikušová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 PB 26.41 -
14 Gálová NinaGálová Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 1 SB 23.86 -
15 128 Néčová EmmaNéčová Emma
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 12 23.13 -
16 Polláková SáraPolláková Sára
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
12 12 2 PB 22.82 -
17 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 6 21.29 -
18 Lestyánszka LíviaLestyánszka Lívia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 7 17.27 -
19 Jozefíková MelániaJozefíková Melánia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 4 PB 16.36 -
20 28 Lopatková DorotaLopatková Dorota
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 5 15.61 -
21 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 3 PB 10.62 -
Bobocká SáraBobocká Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 8 DNS
Celkom 22 pretekárov