<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 27.8.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváth SamuelHorváth Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 9 10.69 10.09 10.69 10.49 10.69 09.57 09.61 10.50 11.00
2 Jaroš MichalJaroš Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 8 10.33 x 10.08 09.70 10.08 08.79 10.33 09.46 9.00
3 Ižák NatanIžák Natan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 7 09.88 09.47 09.51 09.63 9.63 09.31 08.54 09.88 8.00
4 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 6 08.11 07.69 08.11 07.08 8.11 07.42 07.11 06.93 7.00
5 Hyll FilipHyll Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 5 PB 07.92 06.81 07.54 06.76 7.54 07.09 07.92 07.34 6.00
6 Nagy MatúšNagy Matúš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 4 PB 07.52 06.65 06.88 x 6.88 06.71 07.52 x 5.00
7 257 Lobotka JakubLobotka Jakub
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 3 PB 06.62 06.04 05.53 06.38 6.38 06.62 06.39 06.49 4.00
8 80 Masár TomášMasár Tomáš
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
11 11 1 PB 05.18 04.81 04.96 05.18 5.18 04.85 04.87 04.68 3.00
9 256 Macák ArturMacák Artur
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 2 SB 04.74 04.60 04.74 x 4.74 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 27.8.2023 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 PB 11.01 10.79 10.26 11.01 11.01 x 10.63 10.45 11.00
2 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 6 10.86 09.78 09.95 10.86 10.86 09.73 10.71 x 9.00
3 Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 1 PB 10.47 x 09.90 09.99 9.99 10.00 10.32 10.47 8.00
4 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 09.47 09.47 - - 9.47 08.97 - 08.40 7.00
5 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 07.91 05.67 x 07.91 7.91 07.80 06.99 x 6.00
6 Farkašová SimonaFarkašová Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 3 06.61 05.94 x 05.53 5.94 06.11 06.61 06.12 5.00
7 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
08 08 2 PB 06.48 05.60 05.48 06.48 6.48 05.62 06.06 05.72 4.00
Celkom 7 pretekárov