<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.8.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:56.82 7.00
303 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 2 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.8.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:58.82 7.00
2 36 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 5:13.03 5.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.8.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 4:30.52 11.00
2 99 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 4:38.93 9.00
3 58 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 5:12.33 8.00
4 67 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 6:02.65 7.00
65 Haas BastianHaas Bastian 06 06 ATSV OMV AuersthalATSV OMV Auersthal 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.8.2023 - 13:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 4:59.86 11.00
2 80 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:20.84 9.00
3 40 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:21.88 8.00
4 253 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 5:22.15 7.00
5 214 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 5:35.11 6.00
6 118 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 5:46.20 5.00
7 258 Haberern DanielHaberern Daniel 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 5:59.58 4.00
8 267 Mešter LadislavMešter Ladislav 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 6:17.37 3.00
9 246 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 10 6:50.91 2.00
10 124 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 6:51.02 1.00
263 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.8.2023 - 13:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 5:41.86 11.00
2 75 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 5:48.92 9.00
3 76 Valentová MargarétaValentová Margaréta 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:53.03 8.00
4 73 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 6:05.84 7.00
5 70 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 6:30.65 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.8.2023 - 13:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 5:35.01 11.00
2 61 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 5:42.50 9.00
3 59 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 6:06.47 8.00
4 26 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 6:17.53 7.00
5 28 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 7:00.81 6.00
Celkom 5 pretekárov