<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 3. kolo dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien.

Trnava (27. 8. 2023)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.8.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.97 11.00
2 80 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:48.70 9.00
3 64 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 1:48.85 8.00
4 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:49.67 7.00
5 66 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:50.05 6.00
6 65 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:50.98 5.00
7 67 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 1:51.20 4.00
8 70 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 1:53.33 3.00
9 69 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:54.37 2.00
10 68 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:58.19 1.00
11 71 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:02.72
12 72 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:06.09
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.8.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 2:00.04
2 111 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.17
3 73 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:07.07
4 20 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:07.78
5 75 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 2:15.27
6 80 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 PB 2:15.79
7 78 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:18.88
8 79 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:20.39
9 39 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 9 2:21.00
10 77 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 2:21.00
11 76 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:22.76
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.97 11.00
2 80 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:48.70 9.00
3 64 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 1:48.85 8.00
4 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:49.67 7.00
5 66 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:50.05 6.00
6 65 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:50.98 5.00
7 67 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 1:51.20 4.00
8 70 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 1:53.33 3.00
9 69 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:54.37 2.00
10 68 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:58.19 1.00
11 74 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 2:00.04
12 71 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:02.72
13 111 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:04.17
14 72 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:06.09
15 73 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:07.07
16 20 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:07.78
17 75 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 2:15.27
18 80 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 PB 2:15.79
19 78 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:18.88
20 79 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:20.39
21 39 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 9 2:21.00
21 77 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 2:21.00
23 76 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:22.76

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.8.2023 - 12:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 1:54.09 11.00
2 99 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:56.77 9.00
3 74 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 1:57.41 8.00
4 89 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:01.28 6.00
5 204 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:04.62 5.00
6 228 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:08.91 2.00
7 297 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:15.81
100 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.8.2023 - 12:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 128 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:59.31 7.00
2 298 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:05.27 4.00
3 317 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:06.27 3.00
4 130 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:10.89 1.00
5 11 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:12.86
6 313 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:13.44
MS 315 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:14.32
8 316 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:32.77
314 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 1:54.09 11.00
2 99 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:56.77 9.00
3 74 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 1:57.41 8.00
4 128 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:59.31 7.00
5 89 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:01.28 6.00
6 204 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:04.62 5.00
7 298 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:05.27 4.00
8 317 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:06.27 3.00
9 228 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:08.91 2.00
10 130 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:10.89 1.00
11 11 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:12.86
12 313 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:13.44
13 315 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:14.32
14 297 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:15.81
15 316 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:32.77
100 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
314 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS