<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (4. 3. 2023)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 06.87 Q 0.155
2 188 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.29 q 0.208
3 17 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.56 0.151
4 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.59 0.223
5 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.59 0.194
6 218 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.69 0.166
7 3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.82 0.180
8 51 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 8 PB 07.94 0.213
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.03 Q 0.166
2 80 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.22 q 0.144
3 96 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.40 0.189
4 28 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 07.52 0.166
5 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.59 0.169
6 95 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.73 0.180
7 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 07.76 0.194
8 176 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 07.80 0.201
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 07.04 Q 0.141
2 102 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.29 q 0.150
3 132 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 07.40 0.147
4 181 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 07.49 0.325
5 97 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 07.63 0.173
6 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.67 0.190
7 29 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 07.84 0.150
8 135 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 07.87 0.152
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 07.00 Q 0.153
2 228 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 07.01 q 0.152
3 133 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 07.34 0.146
4 103 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 07.37 0.177
5 130 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 07.67 0.155
6 85 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 07.69 0.196
138 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 06.87 Q 0.155
2 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 07.00 Q 0.153
3 228 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 07.01 q 0.152
4 175 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.03 Q 0.166
5 25 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 07.04 Q 0.141
6 80 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.22 q 0.144
7 188 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.29 q 0.208
7 102 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.29 q 0.150
9 133 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 07.34 0.146
10 103 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 07.37 0.177
11 96 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.40 0.189
11 132 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 07.40 0.147
13 181 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 07.49 0.325
14 28 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 07.52 0.166
15 17 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.56 0.151
16 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.59 0.223
16 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.59 0.194
16 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.59 0.169
19 97 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 07.63 0.173
20 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.67 0.190
20 130 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 07.67 0.155
22 218 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.69 0.166
22 85 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 07.69 0.196
24 95 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.73 0.180
25 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 07.76 0.194
26 176 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 07.80 0.201
27 3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.82 0.180
28 29 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 07.84 0.150
29 135 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 07.87 0.152
30 51 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 8 PB 07.94 0.213
138 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 06.82 0.170
2 25 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 06.97 0.138
3 175 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 06.98 0.155
4 228 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 07.00 0.142
5 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 07.06 0.160
6 102 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.17 0.123
7 80 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.25 0.163
8 188 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 07.26 0.181
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.71 0.149
2 74 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.79 0.173
3 34 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 SB 07.82 0.174
4 178 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 07.87 0.158
5 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.95 0.534
6 19 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.00 0.183
7 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.11 0.193
8 107 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 08.13 0.307
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.82 Q 0.169
2 174 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.17 0.213
3 148 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.22 0.163
4 161 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.28 0.198
5 186 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.42 0.239
6 89 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.38 0.212
141 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
76 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ 0.007
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 - 0.007
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.79 Q 0.154
2 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 08.06 q 0.181
3 107 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 08.12 q 0.308
4 59 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.14 0.147
5 211 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 08.42 0.352
6 131 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.45 0.202
7 62 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.57 0.169
8 106 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 09.54 0.299
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.89 Q 0.166
2 19 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.99 q 0.151
3 58 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.24 0.187
4 201 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.24 0.185
5 172 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.48 0.206
6 15 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.59 0.548
7 88 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.63 0.152
8 173 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 08.97 0.157
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 SB 07.87 Q 0.172
2 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.00 q 0.603
3 180 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.21 0.185
4 216 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.181
5 75 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.40 0.197
6 8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.49 0.336
7 87 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 08.74 0.415
86 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ -0.057
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 -0.0570
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.79 Q 0.154
2 74 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.82 Q 0.169
3 34 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 SB 07.87 Q 0.172
4 178 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.89 Q 0.166
5 19 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.99 q 0.151
6 163 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.00 q 0.603
7 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 08.06 q 0.181
8 107 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 08.12 q 0.308
9 59 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.14 0.147
10 174 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.17 0.213
11 180 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.21 0.185
12 148 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.22 0.163
13 58 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.24 0.187
13 201 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.24 0.185
15 161 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.28 0.198
16 216 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.181
17 75 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.40 0.197
18 186 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.42 0.239
18 211 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 08.42 0.352
20 131 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.45 0.202
21 172 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.48 0.206
22 8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.49 0.336
23 62 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.57 0.169
24 15 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.59 0.548
25 88 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.63 0.152
26 87 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 08.74 0.415
27 173 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 08.97 0.157
28 89 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.38 0.212
29 106 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 09.54 0.299
141 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
76 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ 0.007
86 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ -0.057

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.04 0.160
2 102 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.32 0.122
3 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.37 0.190
4 140 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.12 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.06 0.155
2 188 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.11 0.201
3 12 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.59 0.188
4 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 25.93 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.50 0.165
2 154 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.73 0.245
3 10 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.05 0.196
4 121 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 26.41 0.176
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 24.53 0.183
2 95 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 24.83 0.210
3 83 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.11 0.199
4 120 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 25.87 0.193
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.76 0.170
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 24.77 0.193
3 122 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 25.38 0.170
4 85 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 25.45 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 25.07 0.185
2 3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.24 0.192
3 244 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 26.69 0.192
4 135 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 26.90 0.135
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.04 0.160
2 25 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.06 0.155
3 102 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.32 0.122
4 188 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.11 0.201
5 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.37 0.190
6 17 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.50 0.165
7 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 24.53 0.183
8 154 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.73 0.245
9 6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.76 0.170
10 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 24.77 0.193
11 95 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 24.83 0.210
12 218 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 25.07 0.185
13 83 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.11 0.199
14 3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.24 0.192
15 122 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 25.38 0.170
16 85 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 25.45 0.191
17 12 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.59 0.188
18 120 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 25.87 0.193
19 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 25.93 0.202
20 10 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.05 0.196
21 140 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.12 0.166
22 121 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 26.41 0.176
23 244 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 26.69 0.192
24 135 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 26.90 0.135

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.91 0.259
2 74 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.16 0.179
3 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.59 0.140
4 174 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 26.83 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.17 0.182
2 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.44 0.221
3 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.51 0.184
4 110 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.28 0.329
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 26.48 0.168
2 239 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 27.50 0.418
3 201 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.75 0.211
4 86 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 28.53 0.162
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 27.16 0.222
2 8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.77 0.372
3 235 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.48 0.376
4 210 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.51 0.420
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.00 0.363
2 131 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 28.04 0.153
3 211 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.50 0.231
4 90 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 33.57 0.229
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 29.02 0.192
2 87 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.90 0.205
3 42 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 31.56 0.194
4 89 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 32.37 0.222
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.91 0.259
2 74 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.16 0.179
3 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.59 0.140
4 209 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.17 0.182
5 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.44 0.221
6 59 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 26.48 0.168
7 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.51 0.184
8 174 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 26.83 0.216
9 223 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 27.16 0.222
10 110 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.28 0.329
11 239 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 27.50 0.418
12 201 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.75 0.211
13 8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.77 0.372
14 58 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.00 0.363
15 131 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 28.04 0.153
16 235 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.48 0.376
17 211 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.50 0.231
18 210 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.51 0.420
19 86 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 28.53 0.162
20 202 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 29.02 0.192
21 87 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.90 0.205
22 42 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 31.56 0.194
23 89 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 32.37 0.222
24 90 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 33.57 0.229

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:51.56 0.206
2 103 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 0:52.43 0.169
3 50 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:53.30 0.189
4 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:53.65 0.165
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.82 0.193
2 83 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:54.89 0.242
3 12 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:55.46 0.175
4 114 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 1:05.23 0.194
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 0:54.55 0.158
2 10 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.13 0.198
229 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ 0.153
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 4.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:54.86 0.186
2 191 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:55.75 0.188
27 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DQ 0.214
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 4.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:00.34 0.202
2 115 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 1:00.57 0.433
3 66 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:03.99 0.219
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 4.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Kovács ÁrpádKovács Árpád 05 05 HungaryHungary 3 0:48.59 0.147
MS 23 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 0:49.52 0.141
MS 22 Delonga FraneDelonga Frane 07 07 CroatiaCroatia 2 0:50.61 0.226
MS 150 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 0:58.40 0.239
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kovács ÁrpádKovács Árpád 05 05 HungaryHungary 3 0:48.59 0.147
2 23 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 0:49.52 0.141
3 22 Delonga FraneDelonga Frane 07 07 CroatiaCroatia 2 0:50.61 0.226
4 96 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:51.56 0.206
5 103 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 0:52.43 0.169
6 50 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:53.30 0.189
7 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:53.65 0.165
8 194 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.82 0.193
9 97 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 0:54.55 0.158
10 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:54.86 0.186
11 83 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:54.89 0.242
12 12 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:55.46 0.175
13 191 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:55.75 0.188
14 150 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 0:58.40 0.239
15 64 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:00.34 0.202
16 115 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 1:00.57 0.433
17 10 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.13 0.198
18 66 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:03.99 0.219
19 114 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 1:05.23 0.194
229 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ 0.153
27 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DQ 0.214

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:57.98 0.251
2 209 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.42 0.153
3 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:00.19 0.411
4 134 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:04.05 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:02.20 0.214
2 196 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.24 0.166
3 199 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.56 0.324
4 73 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:10.09 0.154
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:04.54 0.367
2 8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:05.79 0.233
3 42 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 1:11.14 0.160
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:57.98 0.251
2 209 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.42 0.153
3 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:00.19 0.411
4 77 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:02.20 0.214
5 196 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.24 0.166
6 199 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.56 0.324
7 134 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:04.05 0.225
8 56 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:04.54 0.367
9 8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:05.79 0.233
10 73 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:10.09 0.154
11 42 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 1:11.14 0.160

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:00.78
2 231 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.27
3 205 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:02.69
4 151 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:03.17
5 226 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 2:03.40
6 193 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:05.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 54 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:05.04
2 124 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 2:08.90
3 237 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 2:09.06
4 24 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:09.89
5 13 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.92
6 125 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:18.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.3.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:20.20
2 233 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:22.10
3 224 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 2:22.57
4 64 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.87
5 66 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:28.49
156 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:00.78
2 231 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.27
3 205 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:02.69
4 151 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:03.17
5 226 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 2:03.40
6 54 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:05.04
7 193 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:05.75
8 124 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 2:08.90
9 237 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 2:09.06
10 24 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:09.89
11 13 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.92
12 125 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:18.01
13 65 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:20.20
14 233 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:22.10
15 224 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 2:22.57
16 64 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.87
17 66 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:28.49
156 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 2:24.07
2 108 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 2:26.56
3 36 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 2:27.49
4 128 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:27.97
5 73 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:41.86
6 183 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 2:51.07
7 158 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:00.86
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 127 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:06.17
2 171 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 4:13.51
3 225 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 4:17.75
4 179 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 4:21.49
5 43 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 PB 4:24.40
6 47 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 4:43.07
7 44 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 4:46.59
8 70 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 4:46.85
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Kridlová KatarínaKridlová Katarína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:32.76
2 162 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 5:33.65
3 55 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 5:35.58
4 105 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 5:41.12
5 227 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 5:46.32
6 38 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 5:53.62
7 217 Ivanová JúliaIvanová Júlia 09 09 TRI Tatry Triathlon Team PopradTRI Tatry Triathlon Team Po... 9 5:55.59
8 182 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 5:58.39
9 126 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 6:04.41
46 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.2
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 166 Brezáni KristiánBrezáni Kristián 05 05 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 5 PB 09:20.27
2 91 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 PB 09:22.47
3 238 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 09:34.06
4 123 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 7 PB 09:45.25
5 189 Dubravík ŠimonDubravík Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09:57.09
6 167 Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1 10:00.32
7 69 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10:09.54
8 168 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 10 10:18.07
169 Holly MatusHolly Matus 05 05 Realiz sport teamRealiz sport team 9 DNS
205 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 10:45.63
2 213 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10:45.72
3 57 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10:58.18
4 78 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11:09.67
5 112 Černeková KatarínaČerneková Katarína 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 11:13.05
6 236 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 11:18.34
7 92 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 11:23.79
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 07.93 0.163
2 80 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 08.28 0.150
3 192 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.56 0.179
4 221 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.58 0.177
5 170 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.70 0.154
6 5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.91 0.170
7 2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.98 0.160
68 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF 0.215
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.3.2023 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.26 Q 0.163
2 221 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.37 Q 0.165
3 192 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.55 q 0.198
4 2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.00 q 0.187
5 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.11 0.156
Poznámky:
Postup do finále: Prví dvaja + 4 najlepšie časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.3.2023 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.99 Q 0.155
2 170 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.73 Q 0.152
3 5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.76 q 0.190
4 68 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.85 q 0.200
5 195 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.12 0.190
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.99 Q 0.155
2 80 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.26 Q 0.163
3 221 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.37 Q 0.165
4 192 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.55 q 0.198
5 170 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.73 Q 0.152
6 5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.76 q 0.190
7 68 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.85 q 0.200
8 2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.00 q 0.187
9 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.11 0.156
10 195 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.12 0.190

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.60 0.192
2 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.71 0.155
3 177 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.83 0.197
4 110 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 08.88 0.317
5 35 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 09.16 0.125
6 202 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.47 0.202
7 215 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 10.59 0.262
8 198 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.90 0.235
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 4.3.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165 170 175 180 184 188 192 195 200 205 211
1 220 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 9 205 o o o o o o o - o xo xxx
2 136 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 7 PB 192 - o o o o o o xxx
3 49 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 6 PB 184 - o o xo o xxx
4 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 180 - o o xo xxx
5 232 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 PB 175 o o o xxx
6= 190 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 PB 170 o o xxx
6= 195 Talajka SamuelTalajka Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 PB 170 o o xxx
6= 207 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 170 o o xxx
9 2 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 165 o - xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 4.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 176 178
MS 119 Keszthelyi LucaKeszthelyi Luca
HungaryHungary
04 04 8 PB 176 - - - o o o xo o xxx
2 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 169 - o o o xo o xxx
3 99 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 160 o o o o xxx
4= 110 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 155 - o o xxx
4= 234 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 155 o o o xxx
6 72 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 155 o xxo xxo xxx
7 134 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 150 xxo xxo xxx
8 235 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 145 xxo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 4.3.2023 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280 300 320 340 360 380 390 400 410 420 430 440 450 460 475 480
1 153 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 PB 475 - - - - - - - o - xo - o - o xxo xxx
2 155 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 400 - - - o o o xo o xxx
3 221 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 400 - - o o o xo o xo xxx
4 28 Niko AdrianNiko Adrian
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 1 390 - - - o o o xo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 4.3.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 405 416
MS 21 Ondrová ViktorieOndrová Viktorie
Czech RepublicCzech Republic
05 05 8 PB 405 - - - - - - - - - - - - - - o - - xxo xxx
2 20 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 7 320 - - - - o - o o xxo xxx
3 164 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 PB 310 - o o - o o xo xo xxx
4 41 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 4 300 - o o - o o o xxx
5 37 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 290 - - o - o o xxx
6 88 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 PB 290 - xo o o o xxo xxx
7 165 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 270 - o xo o xxx
8 18 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 240 o xxo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 4.3.2023 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 15 PB 712 708 712 706 712 - x r
2 175 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 16 698 511 698 671 698 x 654 x
3 94 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 14 639 587 639 623 639 596 622 x
4 84 Kimák DanielKimák Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 8 PB 633 611 624 569 624 617 633 x
MS 219 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 7 620 565 613 596 613 620 585 618
6 30 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 615 604 590 599 604 590 615 x
7 157 Záležák MatejZáležák Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 612 605 612 x 612 574 556 x
8 26 Hletko MartinHletko Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 595 421 583 595 595 x 572 x
9 68 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 12 591 x 567 591 591 572 x x
10 82 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 6 586 x 586 583 586
11 206 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 586 580 576 586 586
12 93 Frič JakubFrič Jakub
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 11 586 576 586 x 586
13 130 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 4 584 554 584 x 584
14 230 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 581 581 x 564 581
15 81 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 2 577 577 554 x 577
16 129 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 563 563 x r 563
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 4.3.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 33 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 16 PB 602 602 580 590 602 586 x 593
2 214 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 17 586 556 565 578 578 586 x x
3 39 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 14 SB 576 x x 576 576 x 563 539
4 149 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 15 549 536 547 500 547 510 x 549
5 177 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 12 PB 542 512 520 x 520 x 542 475
6 180 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 540 x 513 523 523 530 540 530
7 186 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 11 539 498 539 509 539 505 x 480
8 161 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 512 492 512 x 512 402 x 500
9 222 Bošmanská SimonaBošmanská Simona
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 PB 506 480 473 506 506
10 59 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 10 501 495 497 501 501
11 174 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 498 490 x 498 498
12 75 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 495 495 475 x 495
13 172 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 7 470 464 455 470 470
14 86 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 6 464 x x 464 464
15 87 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 438 417 438 425 438
16 76 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 435 433 431 435 435
187 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 3 NM x x x -
Celkom 17 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 4.3.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 1 PB 14.44 14.12 13.88 14.26 14.26 14.44 r
MS 219 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 10 PB 13.57 12.87 12.73 12.98 12.98 x 13.21 13.57
3 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 PB 13.29 12.61 12.66 12.80 12.80 12.80 13.29 12.27
4 206 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 13.15 12.45 x 13.15 13.15 x 12.71 12.84
5 26 Hletko MartinHletko Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 PB 13.05 x 13.05 x 13.05 12.92 12.79 11.41
6 176 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 6 PB 12.66 11.38 12.61 x 12.61 12.43 x 12.66
7 81 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 8 12.59 x 11.99 12.59 12.59 12.29 12.26 12.54
8 129 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 PB 12.58 12.36 12.58 12.46 12.58 12.16 x x
9 53 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 PB 11.88 11.81 x x 11.81 x x 11.88
10 207 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 11.58 x 11.58 x 11.58
14 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 NM x x r -
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 4.3.2023 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 214 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 12.22 x 11.63 12.22 12.22 10.22 11.84 12.11
2 33 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 1 PB 11.93 11.23 11.86 11.72 11.86 11.93 11.66 x
3 39 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 11.83 x 11.39 11.59 11.59 11.72 11.70 11.83
4 186 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 8 11.03 10.98 11.00 10.85 11.00 11.02 11.03 10.97
5 107 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 6 PB 10.84 10.54 10.33 10.45 10.54 10.52 10.08 10.84
6 7 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 10.59 10.46 10.59 10.58 10.59 10.27 x 10.11
7 98 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 10.26 10.19 10.06 10.26 10.26 10.21 x x
8 116 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 3 10.23 10.23 x x 10.23 x x x
9 71 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 10.20 10.10 10.20 r 10.20
10 79 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 PB 10.03 10.03 09.81 09.48 10.03
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 4.3.2023 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 137 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 13 13.58 13.58 x 12.94 13.58 12.73 x x
2 159 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 PB 12.52 12.52 11.96 - 12.52 11.04 x x
3 160 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 11 11.74 11.05 11.31 11.74 11.74 x x 11.13
4 41 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 8 PB 10.48 09.83 10.47 10.48 10.48 09.86 10.04 08.94
5 52 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 10 10.46 10.46 09.81 10.31 10.46 10.41 10.22 10.23
6 147 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 9 09.58 09.34 x 08.62 9.34 09.24 09.39 09.58
7 101 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 4 PB 09.48 07.63 08.62 08.49 8.62 08.71 09.48 x
8 109 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 7 PB 09.08 09.08 08.90 08.82 9.08 08.22 08.88 09.03
9 104 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 2 PB 08.60 08.31 08.13 08.60 8.60
10 143 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 08.49 08.49 07.99 07.89 8.49
11 185 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 08.21 08.21 08.14 x 8.21
12 100 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 3 PB 07.99 07.99 07.67 07.77 7.99
13 111 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 5 PB 07.66 07.66 07.29 x 7.66
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 4.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 240 Fleischhacker FilipFleischhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 6 PB 14.05 13.62 13.90 x 13.90 14.05 13.46 x
2 208 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 PB 13.66 13.66 x x 13.66 x x x
3 204 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 12.98 11.59 11.42 x 11.59 12.98 12.97 12.98
4 184 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 3 11.73 11.73 10.90 11.51 11.73 x x x
5 51 Danko MartinDanko Martin
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
05 05 1 PB 08.08 06.55 07.50 07.10 7.50 07.84 08.08 07.23
11 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

4 x 200 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Talajka, Pelikán, Špacír, Láznička Talajka, Pelikán, Špacír, Láznička AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:34.94 0.174
2 24 Červený, Hletko, Fuksa, Varhaník Červený, Hletko, Fuksa, Varhaník AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:35.71 0.173
3 154 Záležák, Dzian, Broďáni, Cifra Záležák, Dzian, Broďáni, Cifra ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:36.18 0.282
4 93 Krajčír, Frič, Rojček, Pučko Krajčír, Frič, Rojček, Pučko AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 1:37.44 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Haramia, Nehyba, Houndjo, Sedlák Haramia, Nehyba, Houndjo, Sedlák Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:36.81 0.160
2 49 Palkó, Jančik, Nyíri, Takács Palkó, Jančik, Nyíri, Takács Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 1:38.37 0.187
3 85 Kancír, Krempaský, Balog, Kimák Kancír, Krempaský, Balog, Kimák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 1:41.66 0.316
4 10 Dániel, Balogh, Tököly, Šabík Dániel, Balogh, Tököly, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:43.58 0.227
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Talajka, Pelikán, Špacír, Láznička Talajka, Pelikán, Špacír, Láznička AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:34.94 0.174
2 24 Červený, Hletko, Fuksa, Varhaník Červený, Hletko, Fuksa, Varhaník AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:35.71 0.173
3 154 Záležák, Dzian, Broďáni, Cifra Záležák, Dzian, Broďáni, Cifra ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:36.18 0.282
4 2 Haramia, Nehyba, Houndjo, Sedlák Haramia, Nehyba, Houndjo, Sedlák Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:36.81 0.160
5 93 Krajčír, Frič, Rojček, Pučko Krajčír, Frič, Rojček, Pučko AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 1:37.44 0.199
6 49 Palkó, Jančik, Nyíri, Takács Palkó, Jančik, Nyíri, Takács Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 1:38.37 0.187
7 85 Kancír, Krempaský, Balog, Kimák Kancír, Krempaský, Balog, Kimák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 1:41.66 0.316
8 10 Dániel, Balogh, Tököly, Šabík Dániel, Balogh, Tököly, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:43.58 0.227

4 x 200 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 4.3.2023 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Vašková, Rusnáková, Eperješiová, Devaldová Vašková, Rusnáková, Eperješiová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:46.88 0.196
2 242 Grebeči, Kandráčová, Szaboová, Grebečiová Grebeči, Kandráčová, Szaboová, Grebečiová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:49.48 0.175
3 199 Petřvalská, Kodnárová, Piešťanská, Hrablayová Petřvalská, Kodnárová, Piešťanská, Hrablayová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:50.64 0.216
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.3.2023 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Azari, Molnárová, Hübschová, Balajová Azari, Molnárová, Hübschová, Balajová AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:45.02 0.184
2 161 Križovenská, Karabová, Klementisová, Vargová Križovenská, Karabová, Klementisová, Vargová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:49.25 0.185
3 107 Jánošíková, Jánošíková, Gerátová, Lukašíková Jánošíková, Jánošíková, Gerátová, Lukašíková Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 1:56.76 0.255
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 4.3.2023 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Miškovičová, Fernerová, Salayová, Šturdíková Miškovičová, Fernerová, Salayová, Šturdíková Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:53.91 0.207
2 62 Príkazská, Vaculková, Oremusová, Poláková Príkazská, Vaculková, Oremusová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:54.42 0.155
3 88 Midová, Macečková, Šimalčíková, Vysokaiová Midová, Macečková, Šimalčíková, Vysokaiová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:07.77 0.253
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Azari, Molnárová, Hübschová, Balajová Azari, Molnárová, Hübschová, Balajová AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:45.02 0.184
2 214 Vašková, Rusnáková, Eperješiová, Devaldová Vašková, Rusnáková, Eperješiová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:46.88 0.196
3 161 Križovenská, Karabová, Klementisová, Vargová Križovenská, Karabová, Klementisová, Vargová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:49.25 0.185
4 242 Grebeči, Kandráčová, Szaboová, Grebečiová Grebeči, Kandráčová, Szaboová, Grebečiová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:49.48 0.175
5 199 Petřvalská, Kodnárová, Piešťanská, Hrablayová Petřvalská, Kodnárová, Piešťanská, Hrablayová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:50.64 0.216
6 56 Miškovičová, Fernerová, Salayová, Šturdíková Miškovičová, Fernerová, Salayová, Šturdíková Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:53.91 0.207
7 62 Príkazská, Vaculková, Oremusová, Poláková Príkazská, Vaculková, Oremusová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:54.42 0.155
8 107 Jánošíková, Jánošíková, Gerátová, Lukašíková Jánošíková, Jánošíková, Gerátová, Lukašíková Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 1:56.76 0.255
9 88 Midová, Macečková, Šimalčíková, Vysokaiová Midová, Macečková, Šimalčíková, Vysokaiová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:07.77 0.253