<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (4. 3. 2023)

Skok do výšky - Juniori

(so, 4.3.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165 170 175 180 184 188 192 195 200 205 211
1 220 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 9 205 o o o o o o o - o xo xxx
2 136 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 7 PB 192 - o o o o o o xxx
3 49 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 6 PB 184 - o o xo o xxx
4 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 180 - o o xo xxx
5 232 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 PB 175 o o o xxx
6= 190 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 PB 170 o o xxx
6= 195 Talajka SamuelTalajka Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 PB 170 o o xxx
6= 207 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 170 o o xxx
9 2 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 165 o - xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 4.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 176 178
MS 119 Keszthelyi LucaKeszthelyi Luca
HungaryHungary
04 04 8 PB 176 - - - o o o xo o xxx
2 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 169 - o o o xo o xxx
3 99 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 160 o o o o xxx
4= 110 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 155 - o o xxx
4= 234 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 155 o o o xxx
6 72 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 155 o xxo xxo xxx
7 134 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 150 xxo xxo xxx
8 235 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 145 xxo xxx
Celkom 8 pretekárov