<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (4. 3. 2023)

3000 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 166 Brezáni KristiánBrezáni Kristián 05 05 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 5 PB 09:20.27
2 91 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 PB 09:22.47
3 238 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 09:34.06
4 123 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 7 PB 09:45.25
5 189 Dubravík ŠimonDubravík Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09:57.09
6 167 Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1 10:00.32
7 69 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10:09.54
8 168 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 10 10:18.07
169 Holly MatusHolly Matus 05 05 Realiz sport teamRealiz sport team 9 DNS
205 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 10:45.63
2 213 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10:45.72
3 57 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10:58.18
4 78 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11:09.67
5 112 Černeková KatarínaČerneková Katarína 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 11:13.05
6 236 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 11:18.34
7 92 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 11:23.79
Celkom 7 pretekárov