<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (4. 3. 2023)

1500 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 127 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:06.17
2 171 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 4:13.51
3 225 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 4:17.75
4 179 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 4:21.49
5 43 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 PB 4:24.40
6 47 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 4:43.07
7 44 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 4:46.59
8 70 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 4:46.85
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Kridlová KatarínaKridlová Katarína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:32.76
2 162 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 5:33.65
3 55 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 5:35.58
4 105 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 5:41.12
5 227 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 5:46.32
6 38 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 5:53.62
7 217 Ivanová JúliaIvanová Júlia 09 09 TRI Tatry Triathlon Team PopradTRI Tatry Triathlon Team Po... 9 5:55.59
8 182 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 5:58.39
9 126 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 6:04.41
46 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.2
Celkom 10 pretekárov