<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.35 0.152 11.00
2 129 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.79 0.191 9.00
3 114 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.85 0.194 8.00
4 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.03 0.181 6.00
5 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.25 0.181 5.00
6 239 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.25 0.157 4.00
7 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.42 0.191 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.96 0.177 7.00
2 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 11.08 0.194
3 60 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 11.19 0.182
4 131 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.60 0.179
5 36 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.61 0.179
6 189 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.64 0.157
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 11.33 0.201 3.00
2 272 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 11.43 0.200 1.00
3 115 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47 0.171
4 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.57 0.188
MS 199 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.68 0.176
6 41 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.206
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.79 0.205
2 116 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.85 0.218
MS 191 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.56 0.195
MS 207 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 12.60 0.222
5 268 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.66 0.183
MS 190 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 14.16 0.191
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.35 0.152 11.00
2 129 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.79 0.191 9.00
3 114 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.85 0.194 8.00
4 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.96 0.177 7.00
5 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.03 0.181 6.00
6 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 11.08 0.194
7 60 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 11.19 0.182
8 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.25 0.181 5.00
8 239 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.25 0.157 4.00
10 110 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 11.33 0.201 3.00
11 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.42 0.191 2.00
12 272 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 11.43 0.200 1.00
13 115 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47 0.171
14 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.57 0.188
15 131 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.60 0.179
16 36 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.61 0.179
17 189 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.64 0.157
18 199 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.68 0.176
19 160 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.79 0.205
20 41 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.206
21 116 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.85 0.218
22 191 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.56 0.195
23 207 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 12.60 0.222
24 268 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.66 0.183
25 190 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 14.16 0.191

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.86 0.187 11.00
2 145 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.29 0.192 9.00
3 165 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.37 0.185 8.00
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.38 0.192
5 99 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.78 0.172 6.00
6 238 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.91 0.222 5.00
7 249 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.07 0.209 3.00
8 174 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.10 0.385 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.72 0.168 7.00
2 262 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.96 0.157 4.00
3 233 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.36 0.224 1.00
4 277 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.80 0.291
32 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.11 0.175
2 221 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.20 0.185
3 178 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.29 0.192
4 275 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.32 0.424
5 139 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.75 0.288
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.86 0.187 11.00
2 145 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.29 0.192 9.00
3 165 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.37 0.185 8.00
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.38 0.192
5 141 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.72 0.168 7.00
6 99 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.78 0.172 6.00
7 238 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.91 0.222 5.00
8 262 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.96 0.157 4.00
9 249 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.07 0.209 3.00
10 174 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.10 0.385 2.00
11 233 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.36 0.224 1.00
12 277 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.80 0.291
13 166 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.11 0.175
14 221 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.20 0.185
15 178 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.29 0.192
16 275 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.32 0.424
17 139 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.75 0.288
32 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 15:50) official Vietor: +3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.38 0.185 11.00
2 68 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.41 0.177 9.00
3 129 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.57 0.234 8.00
4 195 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.64 0.214 7.00
5 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.64 0.250 6.00
6 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.83 0.174 5.00
7 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.51 0.375 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 15:50) official Vietor: +4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.95 0.197 4.00
2 272 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.13 0.194 3.00
3 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.15 0.203
4 77 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.16 0.200 2.00
5 117 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 22.99 0.194
6 36 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.04 0.201
7 162 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.53 0.229
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 15:50) official Vietor: +3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.86 0.209
2 33 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.15 0.345
3 42 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.56 0.196
4 41 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.69 0.211
MS 199 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 23.73 0.188
6 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.77 0.197
30 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (št, 1.9.2022 - 15:50) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.02 0.228
MS 202 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.81 0.160
MS 270 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.95 0.190
4 29 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 25.14 0.252
5 268 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.84 0.311
6 9 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 29.26 0.239
MS 190 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.65 0.412
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.38 0.185 11.00
2 68 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.41 0.177 9.00
3 129 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.57 0.234 8.00
4 195 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.64 0.214 7.00
4 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.64 0.250 6.00
6 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.83 0.174 5.00
7 110 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.95 0.197 4.00
8 272 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.13 0.194 3.00
9 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.15 0.203
10 77 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.16 0.200 2.00
11 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.51 0.375 1.00
12 8 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.86 0.209
13 117 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 22.99 0.194
14 211 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.02 0.228
15 36 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.04 0.201
16 33 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.15 0.345
17 162 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.53 0.229
18 42 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.56 0.196
19 41 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.69 0.211
20 199 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 23.73 0.188
21 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.77 0.197
22 202 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.81 0.160
23 270 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.95 0.190
24 29 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 25.14 0.252
25 268 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.84 0.311
26 9 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 29.26 0.239
27 190 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.65 0.412
30 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 15:40) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.10 0.152 11.00
2 220 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.12 0.180 9.00
3 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 24.47 0.297
4 283 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.47 0.373 8.00
5 164 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 25.05 0.214 7.00
6 249 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.59 0.525 4.00
7 97 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.68 0.341 3.00
8 47 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.86 0.162 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 15:40) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.36 0.327 6.00
2 274 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.93 0.367 1.00
3 146 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.90 0.368
4 174 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.06 0.446
32 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 15:40) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.44 0.207 5.00
2 280 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.58 0.197
3 65 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 27.10 0.327
4 17 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.79 0.384
5 275 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 29.89 0.203
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.10 0.152 11.00
2 220 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.12 0.180 9.00
3 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 24.47 0.297
3 283 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.47 0.373 8.00
5 164 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 25.05 0.214 7.00
6 141 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.36 0.327 6.00
7 165 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.44 0.207 5.00
8 249 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.59 0.525 4.00
9 97 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.68 0.341 3.00
10 47 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.86 0.162 2.00
11 274 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.93 0.367 1.00
12 280 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.58 0.197
13 146 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.90 0.368
14 174 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.06 0.446
15 65 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 27.10 0.327
16 17 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 28.79 0.384
17 275 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 29.89 0.203
32 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.52 0.179 11.00
2 23 Wolf AndreasWolf Andreas 02 02 AustriaAustria 3 SB 0:48.91 0.162
3 109 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.66 0.243 9.00
4 71 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.35 0.219 7.00
5 269 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:52.95 0.196 5.00
6 134 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:53.43 0.212 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.06 0.234 8.00
2 25 Dvořák TomášDvořák Tomáš 00 00 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 0:51.58 0.196
3 185 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.55 0.213 6.00
4 116 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 0:53.08 0.210 4.00
5 158 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:53.13 0.173
6 11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:53.36 0.215 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:52.25 0.183
2 208 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.24 0.198 3.00
3 10 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.32 0.567
4 29 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 0:57.74 0.204
5 45 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:02.05 0.452
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.52 0.179 11.00
2 23 Wolf AndreasWolf Andreas 02 02 AustriaAustria 3 SB 0:48.91 0.162
3 109 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.66 0.243 9.00
4 186 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.06 0.234 8.00
5 71 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.35 0.219 7.00
6 25 Dvořák TomášDvořák Tomáš 00 00 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 0:51.58 0.196
7 163 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:52.25 0.183
8 185 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.55 0.213 6.00
9 269 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:52.95 0.196 5.00
10 116 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 0:53.08 0.210 4.00
11 158 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:53.13 0.173
12 208 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.24 0.198 3.00
13 11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:53.36 0.215 2.00
14 134 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:53.43 0.212 1.00
15 10 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.32 0.567
16 29 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 0:57.74 0.204
17 45 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:02.05 0.452

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 SB 0:56.34 0.210
2 150 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:56.60 0.258 11.00
3 164 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:56.61 0.216 9.00
4 93 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.56 0.180 8.00
5 262 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:59.14 0.188 7.00
6 217 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:59.23 0.210 6.00
7 49 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:00.02 0.204 5.00
8 274 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:00.46 0.304 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:01.17 0.172 3.00
2 280 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:01.29 0.205 2.00
3 295 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 1:01.44 0.351
4 59 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:02.15 0.409 1.00
5 228 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:02.41 0.287
6 215 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.89 0.234
7 294 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 1:03.62 0.453
95 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:03.92 0.428
2 231 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 1:04.77 0.247
3 216 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.42 0.177
4 227 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.45 0.572
5 276 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:07.91 0.305
6 281 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:08.30 0.269
7 178 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:09.77 0.195
8 50 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:11.58 0.420
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 SB 0:56.34 0.210
2 150 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:56.60 0.258 11.00
3 164 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:56.61 0.216 9.00
4 93 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.56 0.180 8.00
5 262 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:59.14 0.188 7.00
6 217 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:59.23 0.210 6.00
7 49 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:00.02 0.204 5.00
8 274 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:00.46 0.304 4.00
9 225 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:01.17 0.172 3.00
10 280 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:01.29 0.205 2.00
11 295 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 1:01.44 0.351
12 59 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:02.15 0.409 1.00
13 228 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:02.41 0.287
14 215 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.89 0.234
15 294 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 1:03.62 0.453
16 104 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:03.92 0.428
17 231 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 1:04.77 0.247
18 216 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.42 0.177
19 227 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.45 0.572
20 276 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:07.91 0.305
21 281 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:08.30 0.269
22 178 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:09.77 0.195
23 50 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:11.58 0.420
95 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:51.87 11.00
2 82 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:52.99 9.00
3 286 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:53.66
4 198 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:55.61 8.00
5 214 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:56.37 7.00
6 266 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.59 6.00
7 282 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 1:56.82 5.00
8 242 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:00.30 4.00
9 267 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.72 3.00
10 134 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:08.01
285 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:02.10 2.00
2 123 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:03.38 1.00
3 62 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:03.88
4 157 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:04.89
5 291 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:10.98
6 66 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:13.77
7 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:15.02
8 39 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:15.21
9 45 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:15.40
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:51.87 11.00
2 82 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:52.99 9.00
3 286 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:53.66
4 198 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:55.61 8.00
5 214 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:56.37 7.00
6 266 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.59 6.00
7 282 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 1:56.82 5.00
8 242 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:00.30 4.00
9 267 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.72 3.00
10 81 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:02.10 2.00
11 123 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:03.38 1.00
12 62 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:03.88
13 157 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:04.89
14 134 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:08.01
15 291 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:10.98
16 66 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:13.77
17 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:15.02
18 39 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:15.21
19 45 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:15.40
285 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 1.9.2022 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 288 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:10.89
2 232 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:11.49 11.00
3 95 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:17.30 9.00
4 147 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:17.34 8.00
5 284 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:27.09 7.00
6 235 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:35.22 6.00
7 50 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:45.16
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Muži

(št, 1.9.2022 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 4:00.27 11.00
2 266 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 4:06.00 9.00
3 15 Žáčik PeterŽáčik Peter 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 4:07.38 8.00
4 289 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 4:07.46
5 292 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 4:08.91
6 209 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 4:12.40 7.00
7 5 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:13.98 6.00
8 26 Pazourek PetrPazourek Petr 00 00 Czech RepublicCzech Republic 11 4:14.56
9 103 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1 4:24.95
10 204 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 4:28.37 5.00
11 35 Burza MichalBurza Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 4:32.29 4.00
12 156 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 4:38.11
293 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNF
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Ženy

(št, 1.9.2022 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 232 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:41.77 11.00
2 226 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:47.20 9.00
3 147 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:59.16 8.00
4 290 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:08.45
5 98 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 5:16.35 7.00
6 230 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 5:24.97 6.00
7 222 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 5:35.23 5.00
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Muži

(št, 1.9.2022 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 128 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 08:37.83 11.00
2 44 Stanik MichalStanik Michal 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 08:38.47 9.00
3 209 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08:39.01 8.00
4 102 Marenčík OndrejMarenčík Ondrej 96 96 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09:00.81
5 197 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09:03.89 7.00
6 196 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09:08.62 6.00
7 35 Burza MichalBurza Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09:40.22 5.00
MS 213 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09:49.32
9 120 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10:03.57
10 46 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10:46.22
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Ženy

(št, 1.9.2022 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 232 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10:01.66 11.00
2 161 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 PB 10:24.67
3 96 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 10:41.43 9.00
4 149 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:59.53 8.00
5 20 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:08.51
6 85 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 11:14.16 7.00
7 223 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11:56.03 6.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 13:30) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 283 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.18 0.564 11.00
2 151 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.41 0.184 9.00
3 97 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.90 0.189 8.00
4 229 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.41 0.191 6.00
5 257 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.46 0.208 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 13:30) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 15.23 0.230 7.00
2 236 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.75 0.249 4.00
3 276 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 18.56 0.357 3.00
4 261 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.11 0.252
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 283 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.18 0.564 11.00
2 151 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.41 0.184 9.00
3 97 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.90 0.189 8.00
4 219 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 15.23 0.230 7.00
5 229 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.41 0.191 6.00
6 257 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.46 0.208 5.00
7 236 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.75 0.249 4.00
8 276 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 18.56 0.357 3.00
9 261 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.11 0.252

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (št, 1.9.2022 - 13:35) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.54 0.174 11.00
2 67 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.55 0.180 9.00
3 8 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 14.76 0.178 8.00
4 273 Vojtek JanVojtek Jan 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.99 0.205 7.00
5 271 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 15.28 0.187 6.00
6 38 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.49 0.342 5.00
7 4 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.67 0.195 4.00
8 206 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 15.95 0.209 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (št, 1.9.2022 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.41 0.218 11.00
2 117 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:56.50 0.250 9.00
3 4 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.71 0.195 8.00
4 64 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 0:57.35 0.165
30 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNF 0.205
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (št, 1.9.2022 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:03.79 0.232 11.00
2 57 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:09.21 0.224 9.00
3 17 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:10.24 0.378
4 31 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:11.57 0.412
5 138 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:12.70 0.423 8.00
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(št, 1.9.2022 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 128 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09:43.55 11.00
2 201 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10:12.57 9.00
3 246 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10:30.97 8.00
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(št, 1.9.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 226 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11:42.33 11.00
2 149 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12:09.65 9.00
3 148 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 14:16.71 8.00
4 169 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14:44.47 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(št, 1.9.2022 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 69 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 20:39.74 11.00
2 79 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 21:46.65 9.00
3 61 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 22:43.24
4 75 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24:06.81 8.00
5 205 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 27:20.07 7.00
126 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(št, 1.9.2022 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23:38.77 11.00
2 101 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 23:43.01 9.00
3 250 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25:13.02 8.00
4 251 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27:07.06 7.00
5 135 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27:31.84 6.00
6 53 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27:56.89 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(št, 1.9.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 Body
1 210 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 8 200 - - - - - o o o x- o xxx 11.00
2 200 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 PB 200 - - - - o o o xo o xxo xxx 9.00
3 273 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 7 195 - - - - - o o o o xxx 8.00
4 206 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 SB 190 - - - - - xo o o xxx 7.00
5 132 Stráský VilémStráský Vilém
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 SB 185 - - - - - o xo xxx 6.00
6 241 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 175 o - o xo o xxx 5.00
7 40 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 170 o o xo xxo xxx 4.00
8 113 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 165 - - xo xxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(št, 1.9.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 189 191 193 195 Body
1= 237 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 13 160 - - o o o o xxx 10.00
1= 255 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 11 160 - - - o o o xxx 10.00
3 92 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 7 160 - - o o xo xo xxx 8.00
4 176 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 12 160 - - - o xxo xo xxx 7.00
5= 152 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 10 155 - o o o o xxx 5.50
5= 51 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 155 - - o o o xxx 5.50
7 143 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 150 - - o o xxx 4.00
8 146 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 SB 150 - o xo o xxx 3.00
9 236 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 145 - o o xxx 2.00
10 48 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 145 o o xxo xxx 1.00
11 218 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 1 SB 140 - o xxx
12 256 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 130 xo xxx
181 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 8 DNS - - -
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(št, 1.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260 300 320 340 360 380 400 420 430 440 450 460 485 Body
1 14 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 7 460 - - - - - - x- o - o o xo r 11.00
2 1 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 460 - - - - - - xo xxo - o o xo xxx 9.00
3 127 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 5 SB 450 - - - - o o o o xo o o xxx 8.00
4 124 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 430 - - - - - xo o xo xxo xxx 7.00
5= 130 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 3 380 - - o o o o xxx 5.50
5= 74 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 1 SB 380 - - - o o o xxx 5.50
7 125 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 2 360 - - - xo o xxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(št, 1.9.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 300 320 Body
1 154 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 300 - - xo o o xxo xxr 11.00
2 238 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 280 - - - - xo xxx 9.00
3 177 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 280 - - xo xo xxo xxx 8.00
4= 168 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 260 - - o o xxx 6.50
4= 155 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 260 - - o o xxx 6.50
6 19 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 260 - o o xxo xxx
7 52 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 240 o xo o xxx 5.00
8 18 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 PB 220 o o xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(št, 1.9.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 15 705 +1.0 m/s x  0,80 x  1,10 705  1,00 705 x  0,60 x  0,80 x  0,70 11.00
2 34 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 14 695 +1.3 m/s 672  0,40 x  0,90 683  1,50 683 695  1,30 x  0,50 x  0,20 9.00
3 239 Bačík MichalBačík Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 680 -0.1 m/s x  0,30 x  1,30 617  0,80 617 x  0,80 680  -0,10 646  -0,20 8.00
4 115 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 11 659 +0.9 m/s 659  0,90 636  0,30 x  1,40 659 631  0,40 644  -0,10 638  0,00 7.00
5 271 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 12 654 +0.8 m/s 628  0,70 648  1,60 632  1,60 648 654  0,80 r 6.00
6 192 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 10 637 +0.4 m/s 580  1,10 582  1,20 x  1,10 582 628  0,40 637  0,40 621  0,00 5.00
7 273 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 8 612 +0.4 m/s 598  0,40 594  1,10 612  0,40 612 r 4.00
MS 270 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 7 611 +0.6 m/s 336  0,30 586  1,30 611  0,60 611 587  0,30 590  0,60 596  0,10
9 244 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 581 -0.1 m/s 581  -0,10 x  1,70 578  0,60 581 3.00
10 111 Hletko MartinHletko Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 581 +0.4 m/s x  0,80 x  1,00 581  0,40 581 2.00
11 77 Michalko SamuelMichalko Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 SB 574 +0.5 m/s 566  0,60 573  0,60 574  0,50 574 1.00
12 63 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 559 +0.4 m/s 559  0,40 x  0,30 x  0,00 559
13 105 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 549 +0.9 m/s x  1,00 549  0,90 360  0,70 549
MS 190 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 3 405 +0.1 m/s 405  0,10 x  0,70 x  -0,10 405
42 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 NM x  0,60 x  0,20 x  0,20 -
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(št, 1.9.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 16 586 -0.5 m/s 583  -0,40 579  -0,90 x  -0,50 583 586  -0,50 x x  -0,40 11.00
2 89 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 15 570 -0.1 m/s 548  0,30 x  -0,20 570  -0,10 570 550  -1,60 - x  -0,50 9.00
3 257 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 560 -0.7 m/s 534  -0,50 535  -0,30 545  -0,20 545 560  -0,70 - 514  -1,00 8.00
4 99 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 2 PB 548 -0.6 m/s 525  -0,90 516  -0,70 548  -0,60 548 516  -0,20 540  -0,90 x 7.00
5 97 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 545 +0.2 m/s 545  0,20 x  0,10 535  -1,40 545 538  -0,70 - x  -1,50 6.00
6 219 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 13 535 -0.8 m/s 513  -0,40 514  -0,10 534  -0,20 534 535  -0,80 - - 5.00
7 65 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 SB 527 +0.0 m/s 527  0,00 464  -1,20 507  -0,80 527 512  -0,60 470  -0,90 503  -2,00
8 143 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 519 -0.8 m/s x  0,20 508  -0,90 519  -0,80 519 505  -0,20 r 4.00
9 170 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 510 -0.7 m/s x  0,10 x  -1,00 510  -0,70 510 3.00
10 171 Klímová BarboraKlímová Barbora
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
97 97 8 507 +0.2 m/s 507  0,20 500  -0,50 x  -0,50 507 2.00
11 47 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 12 500 -0.5 m/s x  -0,30 500  -0,50 492  -0,30 500 1.00
12 277 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 474 -1.1 m/s x  -0,60 474  -1,10 x  -2,50 474
13 91 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 5 461 -0.7 m/s 461  -0,70 441  -0,50 272  -1,10 461
14 236 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 459 +0.3 m/s x  0,50 459  0,30 x  -0,40 459
15 260 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 444 +0.0 m/s 422  -0,70 429  -1,00 444  0,00 444
16 139 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 4 439 -1.0 m/s 439  -1,00 435  -0,90 x  -1,20 439
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(št, 1.9.2022 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11 14.69 +2.0 m/s 13.72  1,40 13.93  -1,50 14.23  0,90 14.23 13.99  2,10 14.69  2,00 14.57  3,60 11.00
2 34 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 9 PB 14.37 +1.6 m/s 13.14  1,20 13.80  -0,30 13.69  -0,90 13.80 - 13.41  3,70 14.37  1,60 9.00
3 132 Stráský VilémStráský Vilém
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 PB 14.04 +1.9 m/s 13.01  1,00 13.66  0,80 13.56  1,00 13.66 13.55  1,80 13.57  4,20 14.04  1,90 8.00
4 192 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 10 13.86 +2.3 m/s 13.60 +0.2 m/s x  1,50 13.50  -0,90 13.60  0,20 13.60 x  3,10 13.86  2,30 x  3,10 7.00
5 206 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 13.52 +2.4 m/s 13.47 -0.8 m/s 13.40  -0,80 13.46  1,60 13.47  -0,80 13.47 13.47  1,50 x  3,60 13.52  2,40 6.00
6 63 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 8 13.44 +0.4 m/s 13.28  1,90 12.96  0,40 13.44  0,40 13.44 12.88  0,60 12.90  1,40 13.04  2,20
7 244 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 12.65 -0.5 m/s 12.24  0,00 x  1,90 12.65  -0,50 12.65 12.42  -1,30 x  1,90 12.42  1,80 5.00
8 241 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 12.52 +0.6 m/s 11.96  2,50 11.80  0,30 12.52  0,60 12.52 12.07  -0,30 x 11.86  2,90 4.00
9 13 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 3 SB 12.44 +1.6 m/s 12.17  1,20 x  -1,50 12.44  1,60 12.44 3.00
10 105 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 11.78 +0.9 m/s x  0,30 11.66  -1,40 11.78  0,90 11.78
11 111 Hletko MartinHletko Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 11.69 +0.0 m/s 11.69  0,00 x  -0,90 x  1,00 11.69 2.00
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Ženy

(št, 1.9.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 13 13.06 +2.5 m/s 12.70  4,00 12.70  2,80 12.51  4,80 12.70 12.90  3,80 12.80  3,30 13.06  2,50 11.00
2 55 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 12.36 +2.3 m/s 11.93  2,30 12.36  2,30 12.03  2,20 12.36 - 11.94  2,20 11.94  2,10 9.00
3 89 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 11 11.58 +2.0 m/s x  3,20 11.07  2,80 11.50  2,50 11.50 11.58  2,00 10.00  2,70 - 8.00
4 99 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 2 11.55 +3.0 m/s 10.75  2,70 11.55  3,00 10.72  2,60 11.55 11.17  2,50 11.07  2,60 10.93  2,40 7.00
5 257 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 11.42 +4.0 m/s x  2,70 11.02  3,80 10.76  2,50 11.02 11.42  4,00 11.25  3,60 - 6.00
6 171 Klímová BarboraKlímová Barbora
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
97 97 7 11.29 +2.9 m/s 11.18 +2.0 m/s x  3,50 11.29  2,90 11.08  2,80 11.29 10.94  4,30 11.18  2,00 - 5.00
7 255 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 11.04 +2.5 m/s 10.78  3,60 11.02  3,60 11.04  2,50 11.04 - x  1,90 10.85  2,70 4.00
8 170 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 10.68 +3.1 m/s 10.59  2,30 10.57  3,30 10.49  3,10 10.59 - 10.68  3,10 x  2,80 3.00
9 260 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 10.41 +3.7 m/s 10.39  3,60 10.41  3,70 10.21  2,70 10.41 2.00
10 51 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 9 10.41 +2.3 m/s x  2,00 x  4,80 10.41  2,30 10.41 1.00
11 139 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 1 PB 09.80 +1.4 m/s 09.24  4,00 09.67  3,20 09.80  1,40 9.80
12 256 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 09.56 +2.6 m/s 09.35  2,40 09.56  2,60 x  2,20 9.56
13 152 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 14 09.55 +2.2 m/s 09.55  2,20 x 09.50  3,90 9.55
261 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 NM x  3,70 x  2,70 x  4,40 -
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(št, 1.9.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 247 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 PB 15.83 15.76 15.09 15.83 15.83 15.46 x x 11.00
2 100 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 15 14.27 12.47 13.42 13.42 13.42 14.05 14.27 13.07 9.00
3 153 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 13 12.73 11.83 12.13 12.73 12.73 12.41 x 12.41 8.00
4 88 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 14 11.80 10.57 10.90 11.80 11.80 x 10.63 10.80 7.00
5 224 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 12 11.63 10.64 x 10.93 10.93 x 11.43 11.63 6.00
6 142 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 11 11.53 10.81 11.53 x 11.53 x x x 5.00
7 137 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 PB 11.23 10.13 10.40 10.74 10.74 11.23 x x 4.00
8 234 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 PB 10.62 10.59 x 09.93 10.59 10.25 10.62 x 3.00
9 140 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 10.25 10.25 x x 10.25 2.00
10 253 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 09.96 x x 09.96 9.96 1.00
11 167 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
00 00 2 SB 09.94 09.94 09.75 09.60 9.94
12 279 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 6 09.89 09.70 09.00 09.89 9.89
13 179 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 09.85 x 09.85 x 9.85
14 177 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 4 09.42 x 09.42 09.09 9.42
15 172 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 07.68 07.68 07.09 07.68 7.68
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(št, 1.9.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 182 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 12 17.20 15.57 17.20 x 17.20 x x x 11.00
2 27 Sládek DominikSládek Dominik
Czech RepublikCzech Republik
98 98 11 PB 15.89 x 15.71 x 15.71 x x 15.89
3 7 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 9 15.23 15.23 14.42 14.48 15.23 14.40 - - 9.00
4 243 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 10 14.90 14.90 14.89 - 14.90 14.59 14.08 - 8.00
5 265 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 8 13.38 12.45 13.03 12.73 13.03 13.13 13.38 13.25 7.00
6 240 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 7 12.21 11.31 11.73 11.50 11.73 11.68 11.78 12.21 6.00
7 80 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 SB 12.18 12.18 x x 12.18 x - - 5.00
8 212 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 4 SB 11.92 11.68 11.73 x 11.73 x 11.92 x 4.00
9 83 Šramko MartinŠramko Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 11.21 x x 11.21 11.21 3.00
10 70 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 10.63 x 10.29 10.63 10.63 2.00
11 118 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 09.08 09.01 09.08 x 9.08
13 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 3 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(št, 1.9.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 15 46.68 41.75 45.30 46.68 46.68 43.32 x x 11.00
2 142 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 14 45.83 41.93 44.22 43.46 44.22 x 44.40 45.83 9.00
3 247 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 SB 45.33 45.33 x 44.03 45.33 x x x 8.00
4 100 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 13 43.83 43.83 x x 43.83 x 39.72 x 7.00
5 159 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 33.86 26.55 32.19 31.75 32.19 33.86 30.40 x
6 253 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 32.92 28.16 x 32.92 32.92 x x 30.51 6.00
7 140 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 12 32.74 28.99 x 32.74 32.74 32.48 x x 5.00
8 234 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 7 32.56 32.18 32.56 x 32.56 31.84 x 31.69 4.00
9 88 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 31.48 31.48 28.77 x 31.48 3.00
10 179 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 30.27 27.66 30.27 30.16 30.27 2.00
11 137 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 29.08 x 29.08 x 29.08 1.00
12 279 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 4 27.90 26.72 26.66 27.90 27.90
13 248 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 26.84 x 25.41 26.84 26.84
14 56 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 23.18 x 21.19 23.18 23.18
15 172 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 PB 22.71 19.72 22.71 x 22.71
Celkom 15 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(št, 1.9.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 10 52.84 x 50.10 52.84 52.84 51.94 x x 11.00
2 182 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 8 49.92 49.92 49.81 48.74 49.92 49.33 47.49 47.37 9.00
3 265 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 11 49.26 x x 40.94 40.94 49.26 x x 8.00
4 27 Sládek DominikSládek Dominik
Czech RepublikCzech Republik
98 98 9 PB 48.61 x x 47.70 47.70 48.61 x x
5 243 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 7 44.19 40.51 42.07 41.40 42.07 42.54 x 44.19 7.00
6 240 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 6 38.89 36.66 37.38 x 37.38 x x 38.89 6.00
7 70 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 36.47 35.04 34.00 36.47 36.47 x 31.92 35.10 5.00
8 212 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 4 SB 34.92 x 34.40 x 34.40 34.25 34.92 x 4.00
9 113 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 2 30.69 26.28 30.69 x 30.69 3.00
10 80 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 SB 30.54 30.54 x 30.53 30.54 2.00
11 78 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 3 29.87 29.87 29.49 x 29.87 1.00
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(št, 1.9.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 11 65.55 65.55 64.04 x 65.55 64.63 x 65.42 11.00
2 247 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 PB 48.04 48.04 44.90 x 48.04 x 45.54 46.85 9.00
3 234 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 9 SB 45.69 45.28 45.57 43.25 45.57 x 44.81 45.69 8.00
4 142 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 10 45.36 x 45.36 x 45.36 43.52 x x 7.00
5 87 Danielová ChiaraDanielová Chiara
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 40.37 40.37 39.13 x 40.37 x 37.16 37.87 6.00
6 100 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 SB 39.19 36.50 x 35.27 36.50 x 38.27 39.19 5.00
7 179 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 38.28 38.28 x x 38.28 x 34.51 38.20 4.00
8 252 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 36.63 35.09 33.23 36.63 36.63 x x 35.58 3.00
9 278 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 5 SB 36.46 x 36.46 35.13 36.46 2.00
10 58 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 32.95 32.41 32.95 x 32.95
11 258 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 26.22 26.22 x 26.20 26.22
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(št, 1.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Árvai KrisztiánÁrvai Krisztián
HungaryHungary
93 93 8 PB 65.38 64.41 65.38 64.79 65.38 63.16 x 62.72
2 73 Končoš KarolKončoš Karol
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 7 62.73 x x 62.73 62.73 x x x 11.00
3 2 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 4 SB 53.63 52.37 50.17 52.96 52.96 x x 53.63 9.00
4 78 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 6 52.85 47.70 52.85 52.05 52.85 49.70 50.26 51.68 8.00
5 240 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 5 52.64 50.97 51.86 52.45 52.45 51.87 51.64 52.64 7.00
6 182 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 3 42.19 42.19 - - 42.19 - - - 6.00
7 265 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 2 37.84 37.84 x x 37.84 x x x 5.00
8 16 Žikla AntonŽikla Anton
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
70 70 1 PB 34.03 x 31.08 34.03 34.03 31.92 34.00 x
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(št, 1.9.2022 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Luyer NoemiLuyer Noemi
AustriaAustria
00 00 11 PB 50.95 46.62 48.26 49.44 49.44 48.54 50.95 50.30
2 224 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 10 45.99 45.88 45.99 x 45.99 x x x 11.00
3 167 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
00 00 9 40.85 40.85 x x 40.85 40.63 x x 9.00
4 175 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 38.85 38.56 38.32 38.04 38.56 x x 38.85 8.00
5 279 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 6 36.83 34.30 35.94 x 35.94 35.06 36.83 35.03 7.00
6 254 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 36.68 35.49 x x 35.49 36.68 x 35.60 6.00
7 56 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 34.61 33.24 33.68 34.50 34.50 31.71 30.00 34.61 5.00
8 136 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 33.45 29.11 32.94 31.84 32.94 33.45 x 33.27 4.00
9 94 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 3 31.41 31.41 x x 31.41 3.00
10 65 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 PB 30.76 25.65 30.76 30.51 30.76
11 283 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 2 PB 25.51 22.11 25.51 22.26 25.51
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(št, 1.9.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
96 96 12 77.21 75.23 x 73.30 75.23 72.59 x 77.21 11.00
2 122 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 11 SB 69.13 68.62 69.13 x 69.13 67.13 x 64.50 9.00
3 194 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 10 54.67 x 48.72 x 48.72 53.33 54.67 52.96 8.00
4 84 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 9 54.53 50.50 54.26 54.43 54.43 54.53 52.78 x 7.00
5 187 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 53.60 51.61 53.60 48.96 53.60 52.91 52.76 50.55 6.00
6 112 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 7 50.18 50.18 46.30 x 50.18 x 48.27 49.45 5.00
7 119 Tkáč RóbertTkáč Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
74 74 6 44.78 44.78 x 43.83 44.78 x - - 4.00
8 76 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 43.73 40.99 43.73 - 43.73 x - - 3.00
9 160 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 3 40.43 38.73 35.04 40.43 40.43
10 118 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 39.83 x 39.83 x 39.83 2.00
193 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
70 70 5 NM x - - -
113 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Jursa, Volko, Benda, Košík Jursa, Volko, Benda, Košík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:42.86 0.242 11.00
2 189 Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:43.04 0.225 9.00
3 67 Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:43.26 0.241 8.00
4 131 Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:44.73 0.182 7.00
5 271 Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:44.94 0.188 6.00
6 36 Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:45.58 0.228 5.00
7 8 Lopúch, Labuda, Seko, Danáč Lopúch, Labuda, Seko, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:45.59 0.173 4.00
8 244 Jelínek, Haják, Bracho, Szarka Jelínek, Haják, Bracho, Szarka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:48.95 0.248 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.05 0.221 3.00
2 80 Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.64 0.197
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Jursa, Volko, Benda, Košík Jursa, Volko, Benda, Košík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:42.86 0.242 11.00
2 189 Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:43.04 0.225 9.00
3 67 Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:43.26 0.241 8.00
4 131 Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:44.73 0.182 7.00
5 271 Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:44.94 0.188 6.00
6 36 Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:45.58 0.228 5.00
7 8 Lopúch, Labuda, Seko, Danáč Lopúch, Labuda, Seko, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:45.59 0.173 4.00
8 185 Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.05 0.221 3.00
9 244 Jelínek, Haják, Bracho, Szarka Jelínek, Haják, Bracho, Szarka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:48.95 0.248 2.00
10 80 Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.64 0.197

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (št, 1.9.2022 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.13 0.201 11.00
2 154 Vargová, Kusyová, Švecová, Kovačovicová Vargová, Kusyová, Švecová, Kovačovicová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.72 0.230 9.00
3 176 Molnárová, Hübschová, Balajová, Cellerová Molnárová, Hübschová, Balajová, Cellerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:49.82 0.162 8.00
4 47 Comová, Lehenová, Pomajbová, Kudlová Comová, Lehenová, Pomajbová, Kudlová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:50.64 0.185 7.00
5 249 Devaldová, Žibritová, Kuricová, Stolárová Devaldová, Žibritová, Kuricová, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52.79 0.196 6.00
6 215 Babiczová, Hrablayová, Kodnárová, Králiková Babiczová, Hrablayová, Kodnárová, Králiková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.30 0.261 5.00
7 228 Kovarčíková, Miklová, Behúňová, Frajbergová Kovarčíková, Miklová, Behúňová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:54.27 0.411 4.00
8 275 Bieleková, Belavá, Neprašová, Citovická Bieleková, Belavá, Neprašová, Citovická AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava<