<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2022)

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Jursa, Volko, Benda, Košík Jursa, Volko, Benda, Košík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:42.86 0.242 11.00
2 189 Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:43.04 0.225 9.00
3 67 Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:43.26 0.241 8.00
4 131 Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:44.73 0.182 7.00
5 271 Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:44.94 0.188 6.00
6 36 Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:45.58 0.228 5.00
7 8 Lopúch, Labuda, Seko, Danáč Lopúch, Labuda, Seko, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:45.59 0.173 4.00
8 244 Jelínek, Haják, Bracho, Szarka Jelínek, Haják, Bracho, Szarka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:48.95 0.248 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.05 0.221 3.00
2 80 Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.64 0.197
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Jursa, Volko, Benda, Košík Jursa, Volko, Benda, Košík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:42.86 0.242 11.00
2 189 Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič Ďurdina, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:43.04 0.225 9.00
3 67 Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň Baluch, Michalko, Glodžák, Hriň ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:43.26 0.241 8.00
4 131 Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý Rojka, Nemec, Vlkovič, Černý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:44.73 0.182 7.00
5 271 Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš Ševčík, Mizner, Melo, Vojtáš AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:44.94 0.188 6.00
6 36 Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký Hrubala, Kročka, Pecko, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:45.58 0.228 5.00
7 8 Lopúch, Labuda, Seko, Danáč Lopúch, Labuda, Seko, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:45.59 0.173 4.00
8 185 Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko Špacír, Cidorík, Valo, Zaťko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.05 0.221 3.00
9 244 Jelínek, Haják, Bracho, Szarka Jelínek, Haják, Bracho, Szarka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:48.95 0.248 2.00
10 80 Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík Gallay, Pauer, Šramko, Mistrík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.64 0.197

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (št, 1.9.2022 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour Záborská, Petřvalská, Bučičová, Farajpour AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.13 0.201 11.00
2 154 Vargová, Kusyová, Švecová, Kovačovicová Vargová, Kusyová, Švecová, Kovačovicová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.72 0.230 9.00
3 176 Molnárová, Hübschová, Balajová, Cellerová Molnárová, Hübschová, Balajová, Cellerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:49.82 0.162 8.00
4 47 Comová, Lehenová, Pomajbová, Kudlová Comová, Lehenová, Pomajbová, Kudlová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:50.64 0.185 7.00
5 249 Devaldová, Žibritová, Kuricová, Stolárová Devaldová, Žibritová, Kuricová, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52.79 0.196 6.00
6 215 Babiczová, Hrablayová, Kodnárová, Králiková Babiczová, Hrablayová, Kodnárová, Králiková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.30 0.261 5.00
7 228 Kovarčíková, Miklová, Behúňová, Frajbergová Kovarčíková, Miklová, Behúňová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:54.27 0.411 4.00
8 275 Bieleková, Belavá, Neprašová, Citovická Bieleková, Belavá, Neprašová, Citovická AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:58.41 0.177 3.00
Celkom 8 pretekárov