<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (1. 9. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.35 0.152 11.00
2 129 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.79 0.191 9.00
3 114 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.85 0.194 8.00
4 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.03 0.181 6.00
5 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.25 0.181 5.00
6 239 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.25 0.157 4.00
7 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.42 0.191 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.96 0.177 7.00
2 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 11.08 0.194
3 60 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 11.19 0.182
4 131 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.60 0.179
5 36 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.61 0.179
6 189 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.64 0.157
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 11.33 0.201 3.00
2 272 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 11.43 0.200 1.00
3 115 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47 0.171
4 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.57 0.188
MS 199 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.68 0.176
6 41 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.206
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 1.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.79 0.205
2 116 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.85 0.218
MS 191 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.56 0.195
MS 207 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 12.60 0.222
5 268 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.66 0.183
MS 190 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 14.16 0.191
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.35 0.152 11.00
2 129 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.79 0.191 9.00
3 114 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.85 0.194 8.00
4 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.96 0.177 7.00
5 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.03 0.181 6.00
6 263 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 11.08 0.194
7 60 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 11.19 0.182
8 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.25 0.181 5.00
8 239 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.25 0.157 4.00
10 110 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 11.33 0.201 3.00
11 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.42 0.191 2.00
12 272 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 11.43 0.200 1.00
13 115 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47 0.171
14 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.57 0.188
15 131 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.60 0.179
16 36 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.61 0.179
17 189 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.64 0.157
18 199 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.68 0.176
19 160 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.79 0.205
20 41 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.206
21 116 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.85 0.218
22 191 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.56 0.195
23 207 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 12.60 0.222
24 268 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.66 0.183
25 190 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 14.16 0.191

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.86 0.187 11.00
2 145 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.29 0.192 9.00
3 165 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.37 0.185 8.00
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.38 0.192
5 99 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.78 0.172 6.00
6 238 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.91 0.222 5.00
7 249 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.07 0.209 3.00
8 174 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.10 0.385 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.72 0.168 7.00
2 262 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.96 0.157 4.00
3 233 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.36 0.224 1.00
4 277 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.80 0.291
32 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.11 0.175
2 221 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.20 0.185
3 178 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.29 0.192
4 275 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.32 0.424
5 139 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.75 0.288
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.86 0.187 11.00
2 145 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.29 0.192 9.00
3 165 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.37 0.185 8.00
4 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.38 0.192
5 141 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.72 0.168 7.00
6 99 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.78 0.172 6.00
7 238 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.91 0.222 5.00
8 262 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.96 0.157 4.00
9 249 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.07 0.209 3.00
10 174 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.10 0.385 2.00
11 233 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.36 0.224 1.00
12 277 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.80 0.291
13 166 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.11 0.175
14 221 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.20 0.185
15 178 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.29 0.192
16 275 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.32 0.424
17 139 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.75 0.288
32 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNS