<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (12. 5. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.37 11.00
2 18 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 19.11 9.00
3 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.80 7.00
4 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.20 3.00
5 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.59 2.00
6 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.94
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 18.26
48 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.81 6.00
2 53 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 20.15 4.50
3 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 20.89 1.00
4 96 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.95
5 90 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.19
6 72 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.76
7 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.24
8 28 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.36
2 68 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.55
3 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.06
4 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.42
5 87 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.94
6 26 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.84
7 34 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.98
8 145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 26.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 19.41 8.00
2 24 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.15 4.50
3 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 21.99
4 52 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.23
5 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 22.36
6 7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.47
7 30 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.31
8 20 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.15
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 18.26
2 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.37 11.00
3 18 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 19.11 9.00
4 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 19.41 8.00
5 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.80 7.00
6 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.81 6.00
7 53 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 20.15 4.50
7 24 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.15 4.50
9 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.20 3.00
10 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.59 2.00
11 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 20.89 1.00
12 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.94
13 96 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.95
14 90 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.19
15 60 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.36
16 68 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.55
17 72 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.76
18 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 21.99
19 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.06
20 52 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.23
21 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.24
22 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 22.36
23 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.42
24 87 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.94
25 28 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.34
26 7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.47
27 26 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.84
28 34 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.98
29 30 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 25.31
30 145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 26.78
31 20 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.15
48 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18.37
2 18 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.11
3 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.41
4 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.80
5 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.81
6= 24 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 20.15
6= 53 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 20.15
8 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.20
9 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.59
10 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 20.89
11 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.94
12 96 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.95
13 90 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.19
14 60 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.36
15 68 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.55
16 72 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.76
17 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 21.99
18 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.06
19 52 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 22.23
20 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22.24
21 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 22.36
22 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.42
23 87 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.94
24 28 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.34
25 7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.47
26 26 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.84
27 34 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.98
28 30 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 25.31
29 145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 26.78
30 20 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 27.15
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 18.26
48 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
Celkom 32 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:40) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.87 11.00
2 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.36 9.00
3 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.45 8.00
4 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.52 7.00
5 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.83 4.00
6 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.18 3.00
MS 202 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 19.68
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:40) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.64 6.00
2 193 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.32 1.50
3 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.33
4 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84
5 189 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.89
201 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 11:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.65 5.00
2 166 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.32 1.50
3 159 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.33
4 188 Köteles LilaKöteles Lila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.84
5 149 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.90
148 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 19.68
2 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.87 11.00
3 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.36 9.00
4 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.45 8.00
5 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.52 7.00
6 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.64 6.00
7 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.65 5.00
8 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.83 4.00
9 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.18 3.00
10 193 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.32 1.50
10 166 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.32 1.50
12 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.33
12 159 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.33
14 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84
14 188 Köteles LilaKöteles Lila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.84
16 189 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.89
17 149 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.90
201 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
148 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.87
2 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.36
3 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.45
4 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.52
5 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.64
6 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.65
7 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.83
8 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.18
9= 193 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.32
9= 166 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.32
11= 159 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.33
11= 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.33
13= 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.84
13= 148 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.84
15 189 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.89
16 149 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.90
MS 202 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.68
188 Köteles LilaKöteles Lila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
201 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 19 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:10) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 23.56 9.00
2 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 23.61 8.00
3 58 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 25.34 7.00
4 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 25.61 6.00
5 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.52 4.00
6 73 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 27.97 3.00
MS 83 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.18
16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:10) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.37 11.00
2 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.08 5.00
3 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 28.89 2.00
4 47 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 29.82 1.00
MS 82 Štec MarekŠtec Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.18
MS 74 Kaplár KristiánKaplár Kristián 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.76
MS 69 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.96
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.37 11.00
2 82 Štec MarekŠtec Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.18
3 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 23.56 9.00
4 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 23.61 8.00
5 69 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.96
6 83 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.18
7 58 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 25.34 7.00
8 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 25.61 6.00
9 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.08 5.00
10 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.52 4.00
11 73 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 27.97 3.00
12 74 Kaplár KristiánKaplár Kristián 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.76
13 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 28.89 2.00
14 47 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 29.82 1.00
16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.37
2 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.56
3 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.61
4 58 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.34
5 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 25.61
6 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27.08
7 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27.52
8 73 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.97
9 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 28.89
10 47 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 29.82
MS 82 Štec MarekŠtec Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.18
MS 83 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.18
MS 74 Kaplár KristiánKaplár Kristián 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.76
MS 69 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.96
16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Celkom 15 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:20) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.63 8.00
2 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.80 7.00
3 133 Matalíková NinaMatalíková Nina 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 24.49 6.00
4 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.85 5.00
5 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.42 3.00
195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
177 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:20) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.68 11.00
2 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 25.02 4.00
3 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.14
4 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 27.14
5 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.83
6 144 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 30.27
MS 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 11:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.89 9.00
2 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.44 2.00
3 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.79 1.00
4 147 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 26.35
5 132 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 27.01
6 111 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.68 11.00
2 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.89 9.00
3 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.63 8.00
4 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.80 7.00
5 133 Matalíková NinaMatalíková Nina 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 24.49 6.00
6 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 24.85 5.00
7 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 25.02 4.00
8 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.42 3.00
9 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.44 2.00
10 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.79 1.00
11 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.97
12 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.14
13 147 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 26.35
14 132 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 27.01
15 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 27.14
16 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.83
17 111 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.72
18 144 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 30.27
195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
177 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.68
2 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.89
3 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.63
4 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.80
5 133 Matalíková NinaMatalíková Nina 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 24.49
6 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.85
7 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.02
8 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.42
9 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.44
10 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.79
11 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.14
12 147 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 26.35
13 132 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 27.01
14 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 27.14
15 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 28.83
16 111 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 29.72
17 144 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 30.27
MS 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.97
195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
177 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Celkom 20 pretekárov