<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (12. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 08:50) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.95
2 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.20
3 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.64
4 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.88
5 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.91
6 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.94
7 72 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00
8 43 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 09.43
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 08:50) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.04
2 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.43
3 86 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.68
4 19 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.75
5 95 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.99
6 30 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.15
7 7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.21
8 89 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.37
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 08:50) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.04
2 76 Kurej NicolasKurej Nicolas 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.25
3 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.40
4 28 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.17
5 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.18
6 87 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.24
7 26 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.60
8 145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.72
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.5.2018 - 08:50) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 07.93
2 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.53
3 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.69
4 78 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.43
5 20 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.36
MS 22 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.79
MS 15 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.61
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.93
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.61
2 22 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.79
3 63 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 07.93
3 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.93
5 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.95
6 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.04
6 100 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.04
8 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.20
9 76 Kurej NicolasKurej Nicolas 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.25
10 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.40
11 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.43
12 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.53
13 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.64
14 86 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.68
15 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.69
16 19 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.75
17 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.88
18 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.91
19 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.94
20 95 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.99
21 72 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00
22 30 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.15
23 28 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.17
24 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.18
25 7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.21
26 87 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.24
27 89 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.37
28 43 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 09.43
28 78 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.43
30 26 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.60
31 145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.72
32 20 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.36

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 09:40) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.83 11.00
2 100 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.97 9.00
3 63 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.05 8.00
4 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.07 7.00
5 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.15 6.00
6 76 Kurej NicolasKurej Nicolas 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.20 5.00
7 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.40 4.00
8 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.41 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 09:40) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.66 2.00
2 86 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.74 1.00
3 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.80
4 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.82
5 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.95
6 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.97
7 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.05
19 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 07.93
2 66 Didík DanielDidík Daniel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.95
3= 101 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.04
3= 100 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.04
5 88 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.20
6 76 Kurej NicolasKurej Nicolas 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.25
7 94 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.40
8 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.43
9 79 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.53
10 31 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.64
11 86 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.68
12 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.69
13 19 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.75
14 29 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.88
15 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.91
16 97 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.94
17 95 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.99
18 72 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.00
19 30 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.15
20 28 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.17
21 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.18
22 7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.21
23 87 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.24
24 89 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.37
25= 78 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
25= 43 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.43
27 26 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.60
28 145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.72
29 20 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.36
MS 15 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.61
MS 22 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.79
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.93
Celkom 32 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 09:05) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.51
2 125 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.66
3 141 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.01
4 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.02
5 120 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.23
6 188 Köteles LilaKöteles Lila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.54
7 193 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.58
201 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 09:05) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.50
2 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.92
3 129 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.00
4 174 Rusinková NinaRusinková Nina 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.24
5 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.27
6 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.54
7 128 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 09.55
8 166 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.07
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 09:05) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.39
2 124 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.65
3 119 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.03
4 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.19
5 116 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.39
6 159 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.52
7 156 Hanobíková EmaHanobíková Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.73
8 134 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.02
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.5.2018 - 09:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.71
2 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.38
3 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.42
4 127 Džubasová VanesaDžubasová Vanesa 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 09.82
5 172 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.91
6 157 Hučková ŠarlotaHučková Šarlota 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.93
7 189 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.13
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.39
2 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.50
3 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.51
4 124 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.65
5 125 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.66
6 163 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.71
7 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.92
8 129 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 09.00
9 141 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.01
10 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.02
11 119 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.03
12 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.19
13 120 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.23
14 174 Rusinková NinaRusinková Nina 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.24
15 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.27
16 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.38
17 116 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.39
18 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.42
19 159 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.52
20 188 Köteles LilaKöteles Lila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.54
20 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.54
22 128 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 09.55
23 193 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.58
24 156 Hanobíková EmaHanobíková Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.73
25 127 Džubasová VanesaDžubasová Vanesa 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 09.82
26 172 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.91
27 157 Hučková ŠarlotaHučková Šarlota 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.93
28 134 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.02
29 166 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.07
30 189 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.13
201 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 09:50) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.32 11.00
2 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.44 9.00
3 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 8.00
4 125 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.65 7.00
5 163 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.78 6.00
6 124 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.95 5.00
7 129 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 09.04 4.00
8 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.08 2.50
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 09:50) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.90 1.00
2 141 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.98
3 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.08 2.50
4 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.26
5 120 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.32
6 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.33
7 174 Rusinková NinaRusinková Nina 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.48
119 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 09:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.39
2 182 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.50
3 181 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.51
4 124 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.65
5 125 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.66
6 163 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.71
7 199 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.92
8 129 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.00
9 141 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.01
10 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.02
11 119 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.03
12 197 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.19
13 120 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.23
14 174 Rusinková NinaRusinková Nina 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.24
15 160 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.27
16 175 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.38
17 116 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.39
18 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.42
19 159 Jacurová StanislavaJacurová Stanislava 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.52
20= 188 Köteles LilaKöteles Lila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.54
20= 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.54
22 128 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.55
23 193 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.58
24 156 Hanobíková EmaHanobíková Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.73
25 127 Džubasová VanesaDžubasová Vanesa 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.82
26 172 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.91
27 157 Hučková ŠarlotaHučková Šarlota 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.93
28 134 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.02
29 166 Kubinová NatáliaKubinová Natália 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.07
30 189 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.13
201 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 31 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.14
2 91 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.33
3 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.81
4 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 8 10.80
5 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.29
6 1 Fitčák RenéFitčák René 11 11 ABC HumennéABC Humenné 7 11.82
7 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.14
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.42
2 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.49
3 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.20
4 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 5 10.26
5 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.97
6 49 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 11.38
7 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 7 12.77
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.25
2 99 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.65
3 50 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 11.18
4 98 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.22
5 51 Vrabeľ SamuelVrabeľ Samuel 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 11.40
MS 74 Kaplár KristiánKaplár Kristián 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.81
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.5.2018 - 08:20) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.63
2 8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.25
3 47 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 11.66
4 11 Paňko JakubPaňko Jakub 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.98
MS 83 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.61
MS 69 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.37
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.14
2 91 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.33
3 69 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.37
4 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.42
5 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.49
6 83 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.61
7 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.81
8 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.20
9 92 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.25
10 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 5 10.26
11 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.63
12 99 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.65
13 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 8 10.80
14 74 Kaplár KristiánKaplár Kristián 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.81
15 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.97
16 50 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 11.18
17 98 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.22
18 8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.25
19 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.29
20 49 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 11.38
21 51 Vrabeľ SamuelVrabeľ Samuel 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 11.40
22 47 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 11.66
23 1 Fitčák RenéFitčák René 11 11 ABC HumennéABC Humenné 7 11.82
24 11 Paňko JakubPaňko Jakub 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.98
25 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.14
26 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 7 12.77

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 09:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.07 11.00
2 91 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.13 9.00
3 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.30 8.00
4 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.50 7.00
5 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 2 09.98 6.00
6 92 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.23 5.00
7 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.29 4.00
8 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.57 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 09:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 10.10 2.00
2 99 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.32 1.00
3 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 10.66
4 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.00
5 98 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01
6 8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.32
7= 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.49
7= 50 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 11.49
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.14
2 91 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.33
3 56 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.42
4 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.49
5 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 09.81
6 6 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.20
7 92 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.25
8 2 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.26
9 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.63
10 99 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.65
11 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.80
12 17 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.97
13 50 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.18
14 98 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.22
15 8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.25
16 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.29
17 49 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.38
18 51 Vrabeľ SamuelVrabeľ Samuel 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.40
19 47 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.66
20 1 Fitčák RenéFitčák René 11 11 ABC HumennéABC Humenné 11.82
21 11 Paňko JakubPaňko Jakub 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.98
22 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.14
23 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 12.77
MS 69 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.37
MS 83 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.61
MS 74 Kaplár KristiánKaplár Kristián 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.81
Celkom 26 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.22
2 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.56
3 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.50
4 111 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.79
5 187 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.03
MS 152 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.91
MS 178 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.86
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.29
2 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.84
3 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.02
4 42 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 10.26
5 155 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.28
6 138 Vdovjaková NinaVdovjaková Nina 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 11.32
7 135 Melcherová ZuzanaMelcherová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 12.05
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.64
2 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.93
3 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.14
4 106 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.33
5 132 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 11.21
6 196 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99
191 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.31
2 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.43
3 204 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.61
4 107 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.95
5 103 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.48
6 108 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.40
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 12.5.2018 - 08:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 10.01
2 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.54
3 102 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 10.64
4 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.44
MS 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.43
MS 165 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.89
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.22
2 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.29
3 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.31
4 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.43
5 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.56
6 158 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.64
7 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.84
8 178 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.86
9 165 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.89
10 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.93
11 139 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 10.01
12 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.02
13 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.14
14 42 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 10.26
15 155 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.28
16 106 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.33
17 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.43
18 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.50
19 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.54
20 204 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.61
21 102 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 10.64
22 111 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.79
23 152 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.91
24 107 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.95
25 132 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 11.21
26 138 Vdovjaková NinaVdovjaková Nina 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 11.32
27 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.44
28 103 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.48
29 196 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99
30 187 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.03
31 135 Melcherová ZuzanaMelcherová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 12.05
32 108 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.40
191 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15 11.00
2 195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.20 9.00
3 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.45 8.00
4 158 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.59 7.00
5 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.60 6.00
6 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.65 5.00
7 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.82 4.00
8 139 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.24 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 09:30) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.13 2.00
2 42 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 10.43 1.00
3 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.51
4 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.65
5 106 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.72
6 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.73
7 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 10.80
8 155 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.81
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.22
2 200 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.29
3 104 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.31
4 109 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.43
5 105 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.56
6 158 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.64
7 140 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.84
8 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.93
9 139 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.01
10 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.02
11 112 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.14
12 42 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 10.26
13 155 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.28
14 106 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.33
15 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.50
16 150 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.54
17 204 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.61
18 102 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.64
19 111 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.79
20 107 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.95
21 132 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.21
22 138 Vdovjaková NinaVdovjaková Nina 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.32
23 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.44
24 103 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 11.48
25 196 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.99
26 187 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.03
27 135 Melcherová ZuzanaMelcherová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12.05
28 108 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.40
MS 152 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.91
MS 178 Valková KatarínaValková Katarína 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.86
MS 165 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.89
MS 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.43
191 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 33 pretekárov