<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (12. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 12.5.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 162 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 09.68 08,7008,3608,3508,7008,3608,8209,68 11.00
2 154 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 08.84 08,8308,4908,5508,8308,3208,8408,65 9.00
3 168 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 08.64 07,7208,31x08,3108,6408,5808,23 8.00
4 176 Stojáková SoňaStojáková Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 08.05 07,7907,2508,0508,0507,9307,6507,84 7.00
5 120 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 08.03 07,9907,69x07,9907,5507,6708,03 6.00
6 167 Kvietková ViktóriaKvietková Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 07.65 06,700,6807,4707,4707,1507,6506,88 5.00
7 151 Benková-Rybárov BarboraBenková-Rybárov Barbora
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 07.53 07,5307,080,7507,5306,9206,9207,28 4.00
8 156 Hanobíková EmaHanobíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 07.18 07,1806,8706,7107,1806,2306,7006,48 3.00
9 169 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 07.09 06,3207,0906,8207,090.00.00.0 2.00
10 194 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 07.09 06,5007,0906,4507,090.00.00.0 1.00
11 121 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.85 06,4306,3706,8506,850.00.00.0
12 143 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 06.72 06,6006,6106,7206,720.00.00.0
13 131 Lazarová TerezaLazarová Tereza
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
04 04 06.56 06,56x06,3806,560.00.00.0
14 174 Rusinková NinaRusinková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 06.46 06,3206,46x06,460.00.00.0
15 157 Hučková ŠarlotaHučková Šarlota
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 06.10 05,1106,1005,4306,100.00.00.0
16 149 Šantručeková DianaŠantručeková Diana
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 04.50 xx04,5004,500.00.00.0
Celkom 16 pretekárov