<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (12. 5. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 12.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 500 -5.9 m/s 490  +1.5499  -0.2488  -0.7499468  -0.7498  +1.4500  -5.9 11.00
2 94 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 491 +2.4 m/s 485 -5.2 m/s 491  +2.4468  -0.7474  +1.6491440  -1.6472  +0.2485  -5.2 9.00
3 10 Mikula DávidMikula Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
03 03 468 +1.5 m/s x463  -0.1468  +1.5468443  -3.5466  +0.6467  -2.1 8.00
4 76 Kurej NicolasKurej Nicolas
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 464 +2.9 m/s 464  +2.9--464--- 7.00
5 57 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 455 -1.2 m/s 452  +0.4xx452455  -1.2xx 6.00
6 84 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 455 +2.0 m/s 426  +2.0xx426x386  -3.7455  +2.0 5.00
7 90 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 436 +1.4 m/s 436  +1.4406  +1.9423  +1.7436382  -0.2379  +0.7418  +2.2 4.00
8 97 Kmec FilipKmec Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 424 +1.1 m/s 418  +2.9xx418424  +1.1xx 3.00
9 75 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 408 +3.4 m/s 407 +0.2 m/s 400  +0.6407  +0.2408  +3.44080.00.00.0 2.00
10 70 Guth RichardGuth Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 402 +2.8 m/s 392 -0.5 m/s 402  +2.8392  -0.5380  +1.34020.00.00.0 1.00
11 23 Kubáni SamuelKubáni Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 395 -0.1 m/s 395  -0.1x389  +1.33950.00.00.0
12 95 Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 393 +2.2 m/s 388 +1.4 m/s 388  +1.4384  +0.2393  +2.23930.00.00.0
13 68 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 384 +0.2 m/s 384  +0.2x375  +1.63840.00.00.0
14 66 Didík DanielDidík Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 384 -1.0 m/s x366  +1.6384  -1.03840.00.00.0
15 52 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 383 +1.3 m/s 355  +2.4383  +1.3374  +2.03830.00.00.0
16 72 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 366 +0.6 m/s 363  -0.8366  +0.6357  +2.23660.00.00.0
17 145 Babjak MartinBabjak Martin
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 362 +0.7 m/s 362  +0.7xx3620.00.00.0
MS 65 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 534 -0.6 m/s 468  +1.5534  -0.6-5340.00.00.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 12.5.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 182 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 469 +2.1 m/s 449 +0.2 m/s 469  +2.1449  +0.2x469--x 11.00
2 171 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 464 +1.6 m/s 460  +0.5464  +1.6461  +2.7464448  +3.6458  +1.0x 9.00
3 119 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 458 +2.3 m/s 408 +1.3 m/s 458  +2.3408  +1.3x458x369  +2.4x 8.00
4 125 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 439 +2.7 m/s 407 -0.3 m/s 439  +2.7x390  +1.2439395  +1.0407  -0.3424  +3.9 7.00
5 117 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 423 +0.9 m/s x364  -0.2419  +1.9419x423  +0.9x 6.00
6 153 Cimbaľakova EmaCimbaľakova Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 419 +0.2 m/s 419  +0.2405  +3.0368  +0.3419390  +2.2x418  +1.5 5.00
7 124 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 409 +1.5 m/s x385  +1.6409  +1.5409392  +3.0398  +0.9385  -0.3 4.00
8 114 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 408 +1.5 m/s 403  -0.9395  +4.2408  +1.5408x408  +2.2x 3.00
9 157 Hučková ŠarlotaHučková Šarlota
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 377 +3.3 m/s x377  +3.3x3770.00.00.0 2.00
10 172 Reľovská SáraReľovská Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 375 +1.1 m/s 349  +2.7x375  +1.13750.00.00.0 1.00
11 164 Kolcunová KatarínaKolcunová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 349 +4.1 m/s 344 +1.8 m/s x344  +1.8349  +4.13490.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 12.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 451 +2.4 m/s 424 +1.3 m/s 364  +1.5420  +0.5424  +1.3424401  +1.5404  +2.3451  +2.4 11.00
2 71 Hudák TimotejHudák Timotej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 423 +2.3 m/s 420 +0.9 m/s 407  +1.3420  +0.9423  +2.3423412  +0.8392  +1.4395  +1.6 9.00
3 59 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 405 +1.2 m/s 400  +1.3384  +1.6405  +1.2405377  -0.2299  +0.3348  +2.2 8.00
4 27 Filčák MartinFilčák Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 389 +2.1 m/s 386 +0.2 m/s 383  +2.2386  +0.2389  +2.1389377  +1.5x372 7.00
5 61 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 373 +2.5 m/s 356 +0.4 m/s 356  +0.4xx356239  +1.6373  +2.5317  -1.8 6.00
6 3 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
08 08 367 +2.0 m/s 346  +1.2332  +1.1337  +1.0346327  +0.1341  +1.9367  +2.0 5.00
7 91 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 359 +2.7 m/s 359  +2.7337  +2.5317359-325  +2.8322  +3.7 4.00
8 45 Beniač MatejBeniač Matej
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 358 -0.1 m/s 358  -0.1317  +1.2338  +1.0358326  +0.9286  +1.9268  +3.0 3.00
9 99 Prox GregorProx Gregor
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 339 +2.1 m/s 327 +0.8 m/s 327  +0.8339  +2.1293  +2.43390.00.00.0 2.00
10 92 Dobranský TeodorDobranský Teodor
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 334 +1.5 m/s 334  +1.5305  +0.2301  +0.63340.00.00.0 1.00
11 17 Berko EnricoBerko Enrico
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 307 +0.8 m/s x307  +0.8x3070.00.00.0
12 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 293 +0.4 m/s 293  +0.4266  +0.9286  +1.82930.00.00.0
13 2 Goga GregorGoga Gregor
ABC HumennéABC Humenné
09 09 290 +0.2 m/s 222  +0.8290  +0.2279  -0.32900.00.00.0
14 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 282 -0.4 m/s 259  +0.9266  +1.8282  -0.42820.00.00.0
15 49 Nováček MatejNováček Matej
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
09 09 278 +0.9 m/s 258  +2.3278  +0.9277  +1.72780.00.00.0
16 1 Fitčák RenéFitčák René
ABC HumennéABC Humenné
11 11 269 +2.0 m/s 269  +2.0257  +0.2254  +1.82690.00.00.0
17 98 Mazáč MichalMazáč Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 265 +2.5 m/s 262 +1.8 m/s 260  +2.4265  +2.5262  +1.82650.00.00.0
18 8 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 265 +1.7 m/s 265  +1.7x219  +0.42650.00.00.0
19 14 Voš JakubVoš Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 258 +1.7 m/s 238  +3.3258  +1.7232  +2.62580.00.00.0
20 11 Paňko JakubPaňko Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 247 +1.2 m/s 228  +2.1213  +0.2247  +1.22470.00.00.0
21 50 Šaradín DušanŠaradín Dušan
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 244 +1.1 m/s 221  +2.9242  +1.5244  +1.12440.00.00.0
22 5 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
10 10 194 +1.5 m/s 194  +1.5186  +1.3166  -0.11940.00.00.0
MS 82 Štec MarekŠtec Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 389 +2.4 m/s 387 -0.2 m/s 375  -0.9387  -0.2389  +2.43890.00.00.0
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 12.5.2018 - 08:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 195 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 411 +2.3 m/s 385 -0.8 m/s 373  -0.4377  +0.6385  -0.8385411  +2.3369  +0.2362  +2.8 11.00
2 200 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 401 +1.6 m/s 355  -2.3366  +1.4372  +1.7372377  +1.2373  +1.0401  +1.6 9.00
3 140 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 376 +2.1 m/s 361 +1.5 m/s 341  +1.9346  +1.7361  +2.5361341  +0.3361  +1.5376  +2.1 8.00
4 137 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 368 +1.6 m/s 347  +2.0368  +1.6324  +1.1368335  +1.2345  +1.9333  +4.2 7.00
5 133 Matalíková NinaMatalíková Nina
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 360 +1.6 m/s 350  -0.2352  +2.8350  +2.2352346  +0.2360  +1.6357  +4.1 6.00
6 106 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 337 +1.5 m/s x318  -2.5313  +0.9318316  +0.2337  +1.5325  +0.8 5.00
7 147 Poczová AlexandraPoczová Alexandra
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 335 +2.8 m/s 316 +1.9 m/s 294  +0.4310  +1.3335  +2.8335306  +1.3316  +1.9322  +2.8 4.00
8 115 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 329 +0.5 m/s 329  +0.5316  +0.2317  +1.9329310  +0.2297  +3.9300  +3.8 3.00
9 161 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 317 +2.3 m/s 302 +1.7 m/s 302  +1.7317  +2.33003170.00.00.0 2.00
10 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 316 +1.3 m/s 316  +1.3302  +1.3310  +1.73160.00.00.0 1.00
11 198 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 314 +2.1 m/s 308 +1.9 m/s 314  +2.1302  +0.2308  +1.93140.00.00.0
12 155 Fecková LauraFecková Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 312 +1.9 m/s 303  -1.7297  +0.8312  +1.93120.00.00.0
13 138 Vdovjaková NinaVdovjaková Nina
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
09 09 288 +2.0 m/s 248  +0.3270  +2.8288  +2.02880.00.00.0
14 107 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 278 +0.5 m/s 278  +0.5274  +3.3256  +1.62780.00.00.0
15 102 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína
ABC HumennéABC Humenné
10 10 277 +1.5 m/s 275  +0.7277  +1.5273  +0.72770.00.00.0
16 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 257 +0.2 m/s 257  +0.2257  +1.8256  -0.12570.00.00.0
17 187 Kollárová LuciaKollárová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 255 +2.8 m/s 249 -0.6 m/s 249  -0.6255  +2.8226  +4.32550.00.00.0
18 196 Sopková NatáliaSopková Natália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 250 -0.2 m/s 242  -0.2238  -0.9250  -0.22500.00.00.0
19 135 Melcherová ZuzanaMelcherová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 244 +0.2 m/s 215  +0.2244  +0.2232  +2.22440.00.00.0
20 103 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
ABC HumennéABC Humenné
10 10 242 +0.9 m/s 235  -0.5242  +0.9230  +2.52420.00.00.0
21 108 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 221 +1.9 m/s 221  +1.9205  +0.2212  +1.22210.00.00.0
MS 177 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 333 +1.4 m/s 329  +2.3327  +2.6333  +1.43330.00.00.0
MS 186 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 270 +0.5 m/s 270  +0.5252  +2.4265  +2.02700.00.00.0
191 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 24 pretekárov