<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (12. 5. 2018)

800 m - Starší žiaci

(so, 12.5.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Kurej NicolasKurej Nicolas 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:19.92 11.00
2 53 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 2:28.86 9.00
3 60 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 2:32.70 8.00
4 54 Hreščo RóbertHreščo Róbert 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 2:37.02 7.00
5 96 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:39.16 6.00
6 34 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:42.10 5.00
7 70 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:45.95 4.00
MS 65 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:12.68
46 Ebergényi VratkoEbergényi Vratko 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 12.5.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:40.67 11.00
2 148 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 2:43.13 9.00
3 185 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:50.46 8.00
4 163 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:51.08 7.00
5 142 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 2:53.02 6.00
6 141 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 2:56.05 5.00
7 126 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 3:05.50 4.00
8 131 Lazarová TerezaLazarová Tereza 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 3:06.22 3.00
9 149 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 3:17.88 2.00
10 192 Mošková ZuzanaMošková Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:24.22 1.00
11 134 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 3:27.77
Celkom 11 pretekárov