<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (12. 5. 2018)

Skok do výšky - Juniori

(so, 12.5.2018 - 08:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150153156159162165168171 Body
1 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 168 ----xo-xo-o-xoxxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 12.5.2018 - 08:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150153156159162165168 Body
1 75 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 165 ---oooooxoxoxxx 11.00
2 77 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 162 ---oooxoxooxxx 9.00
3 67 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 156 ---ooxooxxx 8.00
4 52 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 150 ooxooxoxxx 7.00
5= 57 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 145 --ooxxx 5.50
5= 24 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 145 ooooxxx 5.50
7 90 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 145 ooxoxxoxxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 12.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140143147 Body
1 125 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 143 ooooxoxxoxx 11.00
2 116 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 140 o-oxooxxx 9.00
3 124 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 135 oooxoxxx 8.00
4 151 Benková-Rybárov BarboraBenková-Rybárov Barbora
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 130 ooxoxxx 7.00
5 118 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 130 oxoxoxxx 6.00
6= 117 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 125 ooxxx 4.50
6= 131 Lazarová TerezaLazarová Tereza
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
04 04 125 ooxxx 4.50
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 12.5.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 100105110115118 Body
1= 170 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 110 oxoxoxxx 10.00
1= 137 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 110 oxoxoxxx 10.00
3 173 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 105 oxoxxx 8.00
MS 177 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 105 ooxxx
MS 165 Koščová MelissaKoščová Melissa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 115 ooxooxxx
133 Matalíková NinaMatalíková Nina
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 NM xxx
Celkom 6 pretekárov