<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 8 40.85
2 96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.44
3 95 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 43.65
4 36 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 44.82
5 30 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.31
MS 52 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 38.47
MS 93 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 39.10
2 184 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.61
3 32 Kimák ViktorKimák Viktor 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 46.73
4 91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 47.83
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 38.47
2 54 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 39.10
3 58 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 8 40.85
4 96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.44
5 93 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 41.53
6 184 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.61
7 95 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 43.65
8 36 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 44.82
9 30 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.31
10 32 Kimák ViktorKimák Viktor 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 46.73
11 91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 47.83

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 17.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 39.10
2 58 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 40.85
3 96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.44
4 184 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 41.61
5 95 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.65
6 36 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 44.82
7 30 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 45.31
8 32 Kimák ViktorKimák Viktor 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 46.73
9 91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.83
MS 52 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 38.47
MS 93 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.53
Celkom 11 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 44.84
2 158 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 45.64
3 153 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 46.51
4 180 Chvustová VieraChvustová Viera 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 51.20
5 143 Lazarová TerezaLazarová Tereza 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 51.67
Celkom 5 pretekárov