<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 17.6.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160163166169 Body
1 78 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 166 ----oooooxxx
2 76 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 166 ----ooxoxxoxoxxx
3 72 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 163 ----ooxxoxxoxxx
4 25 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 160 ----xoooxxx
5 61 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 155 --ooooxxx
6 30 Bilšák PeterBilšák Peter
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 150 -oxoxxooxxx
7 86 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 150 -ooxxoxxoxxx
8 88 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 145 -oooxxx
9 184 Basoš MarcoBasoš Marco
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 140 -oxoxxx
10 49 Riják SamuelRiják Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 135 -oxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145148151155 Body
1 110 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 151 --ooooxxx
2 138 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 148 oooxxooxxx
3 126 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 145 oxoooxxx
4 122 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 145 oooxoxxx
5 150 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 135 ooxxx
6 120 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 135 xooxxx
7 143 Lazarová TerezaLazarová Tereza
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
04 04 130 oxxx
8 129 Krajniková HankaKrajniková Hanka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 130 xoxxx
9 116 Kaprálová SáraKaprálová Sára
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 130 xxoxxx
121 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 DNS
Celkom 10 pretekárov