<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

150 m - Juniori

(ne, 17.6.2018 - 13:30) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 52 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 17.91
MS 50 Rimák ŠimonRimák Šimon 01 01 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 19.66
MS 48 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 19.10
MS 85 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.76
MS 183 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.36
Celkom 5 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:30) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 17.34
2 97 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.37
3 84 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.64
4 14 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.29
5 75 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.21
6 31 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.62
96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:30) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.66
2 70 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 21.08
3 44 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.34
4 24 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.63
5 42 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.01
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:30) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.59
2 64 Mezei MarcoMezei Marco 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 19.87
3 15 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.13
92 Malinovský SamuelMalinovský Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
34 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 17.34
2 97 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.37
3 95 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.59
4 84 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.64
5 64 Mezei MarcoMezei Marco 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 19.87
6 14 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.29
7 83 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.66
8 70 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 21.08
9 75 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.21
10 44 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.34
11 15 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.13
12 31 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.62
13 24 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.63
14 42 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.01
96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
92 Malinovský SamuelMalinovský Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
34 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 17.6.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 17.34
2 97 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18.37
3 95 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.59
4 84 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.64
5 64 Mezei MarcoMezei Marco 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 19.87
6 14 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 20.29
7 83 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.66
8 70 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 21.08
9 75 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.21
10 44 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.34
11 15 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22.13
12 31 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.62
13 24 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.63
14 42 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.01
91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
34 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
92 Malinovský SamuelMalinovský Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 18 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:45) Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.40
2 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.20
3 160 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.44
4 164 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.71
5 158 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 20.90
6 178 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.28
7 133 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.41
MS 170 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:45) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.05
2 142 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.30
3 172 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.01
4 134 Kovalčíková BiankaKovalčíková Bianka 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.69
5 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.94
6 116 Kaprálová SáraKaprálová Sára 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.34
7 169 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.97
8 179 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.17
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.40
2 170 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.60
3 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.20
4 160 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.44
5 164 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.71
6 158 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 20.90
7 154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.05
8 178 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.28
9 142 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.30
10 133 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.41
11 172 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.01
12 134 Kovalčíková BiankaKovalčíková Bianka 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.69
13 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.94
14 116 Kaprálová SáraKaprálová Sára 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.34
15 169 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.97
16 179 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.17

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 17.6.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.40
2 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.20
3 160 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.44
4 164 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.71
5 158 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.90
6 154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.05
7 178 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.28
8 142 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.30
9 133 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.41
10 172 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.01
11 134 Kovalčíková BiankaKovalčíková Bianka 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.69
12 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.94
13 116 Kaprálová SáraKaprálová Sára 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.34
14 169 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.97
15 179 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.17
MS 170 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.60
Celkom 16 pretekárov