<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.45 459.00
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 11.11 351.00
3 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.30 191.00
4 43 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.77 141.00
5 45 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.18 103.00
6 28 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.22 99.00
7 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.29 94.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:20) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.53 445.00
2 4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 11.46 299.00
3 89 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.94 234.00
4 46 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 12.89 129.00
5 87 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.73 61.00
6 21 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.49 20.00
7 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 16.42 0.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:20) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.12 519.00
2 73 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.64 427.00
3 8 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 11.85 246.00
4 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 12.14 210.00
5 1 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 12.50 169.00
6 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 12.56 162.00
7 9 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 14.54 18.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:20) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.95 376.00
2 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.03 363.00
3 18 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.54 164.00
4 55 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 13.50 77.00
5 6 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 13.79 57.00
6 33 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.86 53.00
94 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.12 519.00
2 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.45 459.00
3 20 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.53 445.00
4 73 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.64 427.00
5 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.95 376.00
6 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.03 363.00
7 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 11.11 351.00
8 4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 11.46 299.00
9 8 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 11.85 246.00
10 89 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.94 234.00
11 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 12.14 210.00
12 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.30 191.00
13 1 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 12.50 169.00
14 18 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.54 164.00
15 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 12.56 162.00
16 43 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.77 141.00
17 46 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 12.89 129.00
18 45 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.18 103.00
19 28 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.22 99.00
20 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.29 94.00
21 55 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 13.50 77.00
22 87 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.73 61.00
23 6 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 13.79 57.00
24 33 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.86 53.00
25 21 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.49 20.00
26 9 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 14.54 18.00
27 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 16.42 0.00
94 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:30) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 12.39 331.00
2 106 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 13.01 254.00
3 109 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 14.04 146.00
4 108 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 14.18 134.00
5 167 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.38 117.00
6 107 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 15.42 46.00
7 139 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 16.24 12.00
151 Sarkovicsová LeaSarkovicsová Lea 05 05 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:30) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.67 592.00
2 115 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.80 570.00
3 104 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 11.90 398.00
4 124 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 12.78 281.00
5 136 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
6 168 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.20 232.00
7 177 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.26 225.00
8 118 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 13.35 215.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.67 592.00
2 115 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.80 570.00
3 104 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 11.90 398.00
4 105 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 12.39 331.00
5 124 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 12.78 281.00
6 136 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.84 274.00
7 106 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 13.01 254.00
8 168 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.20 232.00
9 177 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.26 225.00
10 118 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 13.35 215.00
11 109 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 14.04 146.00
12 108 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 14.18 134.00
13 167 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.38 117.00
14 107 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 15.42 46.00
15 139 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 16.24 12.00
151 Sarkovicsová LeaSarkovicsová Lea 05 05 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 DNS