<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:44.54 760.00
2 73 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:53.94 602.00
3 8 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:02.34 475.00
4 55 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2:04.26 448.00
5 45 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:08.92 385.00
6 1 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:10.38 367.00
7 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:13.30 331.00
8 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:15.30 307.00
9 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:20.67 247.00
10 33 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:23.42 219.00
11 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:26.62 189.00
12 21 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:27.54 180.00
13 6 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:41.90 72.00
94 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:44.82 755.00
2 81 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:45.10 750.00
3 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:45.40 745.00
4 89 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:47.58 707.00
5 20 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:50.20 663.00
6 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:55.15 582.00
7 18 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:58.58 530.00
8 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:01.38 489.00
9 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:02.66 470.00
10 28 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:04.26 448.00
11 87 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:07.29 407.00
12 46 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:13.53 328.00
13 43 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:19.98 255.00
14 9 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:21.85 235.00
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:44.54 760.00
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:44.82 755.00
3 81 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:45.10 750.00
4 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:45.40 745.00
5 89 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:47.58 707.00
6 20 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:50.20 663.00
7 73 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:53.94 602.00
8 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:55.15 582.00
9 18 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:58.58 530.00
10 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:01.38 489.00
11 8 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:02.34 475.00
12 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:02.66 470.00
13 55 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2:04.26 448.00
13 28 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:04.26 448.00
15 87 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:07.29 407.00
16 45 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:08.92 385.00
17 1 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:10.38 367.00
18 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:13.30 331.00
19 46 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:13.53 328.00
20 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:15.30 307.00
21 43 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:19.98 255.00
22 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:20.67 247.00
23 9 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:21.85 235.00
24 33 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:23.42 219.00
25 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:26.62 189.00
26 21 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:27.54 180.00
27 6 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:41.90 72.00
94 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:56.36 564.00
2 177 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:57.36 548.00
3 106 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:59.18 521.00
4 167 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.04 479.00
5 104 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:05.27 434.00
6 168 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:06.93 411.00
7 108 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:07.72 401.00
8 105 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:08.17 395.00
9 136 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:10.46 366.00
10 139 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:11.97 347.00
11 124 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:14.45 317.00
12 123 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:18.30 273.00
13 109 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:22.49 229.00
14 115 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:30.50 154.00
15 107 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:31.64 145.00
16 151 Sarkovicsová LeaSarkovicsová Lea 05 05 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3:55.26 0.00
Celkom 16 pretekárov