<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 17.6.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 618 +1.9 m/s 618  +1.9465  +1.8-618600  +2.2602  +2.2591  +4.1
2 26 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 566 +3.5 m/s 542 +1.7 m/s 535  -0.3535  +4.5541  +0.2541534  +3.0542  +1.7566  +3.5
3 69 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 536 +1.8 m/s 536  +1.8505  +2.3506  +2.7536520  +2.7516  +1.5536  +1.8
4 53 Šoltés MarekŠoltés Marek
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
04 04 530 +2.7 m/s 493  +2.1514  +2.8493  +3.4514-524  +3.0530  +2.7
5 74 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 513 +1.8 m/s 504  +1.8476  +3.5442  +1.2504485  +1.2432  +4.5513  +1.8
6 90 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 502 +3.2 m/s 420 +0.9 m/s 502  +3.2407  +2.0431  +6.7502x420  +0.9x
7 88 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 500 +1.8 m/s 500  +1.8497  +1.3485  +1.6500398  +1.5488  +4.5466  +1.8
8 58 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 499 +0.2 m/s 493  +3.4499  +0.2-499x488  +3.0487  +1.0
9 57 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 499 +1.5 m/s 488  +0.7499  +1.5476  +2.1499
10 184 Basoš MarcoBasoš Marco
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 481 +2.8 m/s 481  +2.8x463  +3.0481
11 86 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 478 +2.5 m/s 380 +0.8 m/s 475  +2.2380  +0.8478  +2.5478
12 24 Kubáni SamuelKubáni Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 431 +4.3 m/s 407 +1.3 m/s 431  +4.3407  +1.3357  +1.9431
13 92 Malinovský SamuelMalinovský Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 337 +0.4 m/s 336  -2.7337  +0.4x337
MS 23 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 614 -0.5 m/s 593  +2.6587  +3.4586  +1.9593600  +2.1600  +3.6614  -0.5
39 Gulič JakubGulič Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 NM xxx0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 17.6.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Takács AndrásTakács András
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 462 +2.2 m/s 424  +3.4434  +3.5462  +2.2462 312.00
2 89 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 461 +3.3 m/s 461  +3.3296  +3.4x461 310.00
3 81 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 452 +2.0 m/s 452  +2.0x446  +0.8452 294.00
4 20 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 449 +2.6 m/s 440  +2.1449  +2.6200  +5.3449 288.00
5 4 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 441 +3.8 m/s 416 -1.1 m/s 441  +3.8416  -1.1388  -0.3441 274.00
6 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 435 +1.8 m/s 418  +1.7419  +1.1435  +1.8435 264.00
7 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 422 -0.3 m/s 414  +3.0410  +3.5422  -0.3422 242.00
8 73 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 412 +2.5 m/s 191 +0.8 m/s 406  +2.4191  +0.8412  +2.5412 225.00
9 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 410 +2.7 m/s 410  +2.7392  +2.1x410 222.00
10 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 406 +0.9 m/s 406  +0.9315  +1.8185  +1.9406 215.00
11 43 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 392 +1.8 m/s x392  +1.8381  +1.3392 193.00
12 33 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 382 +1.2 m/s 357  +1.3320  +0.3382  +1.2382 177.00
13 8 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 381 +0.8 m/s 372  +1.2381  +0.8211  +2.7381 176.00
14 21 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 378 +0.8 m/s 310  +3.2x378  +0.8378 171.00
15 18 Bidulský MatejBidulský Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 377 +1.7 m/s 360  -1.3377  +1.7372  +0.2377 170.00
16 55 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 372 -1.7 m/s 372  -1.7351  +1.9x372 162.00
17 1 Elek MarkoElek Marko
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 371 +0.5 m/s 344  +2.4371  +0.5314  +2.6371 161.00
18 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 368 +3.4 m/s 326 -0.2 m/s 368  +3.4326  -0.2x368 156.00
19 46 Milas RobertMilas Robert
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 364 +3.1 m/s 364  +3.1x350  +3.4364 150.00
20 41 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 360 +1.4 m/s 353  +2.9354  +3.5360  +1.4360 145.00
21 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 358 +2.3 m/s 358  +2.3307  +3.5x358 142.00
22 6 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 351 +3.0 m/s 334 -0.9 m/s 334  -0.9351  +3.0x351 132.00
23 87 Dula RichardDula Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 347 +1.7 m/s 347  +1.7xx347 126.00
24 9 Smutný ErikSmutný Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 344 +0.2 m/s 307  +0.6317  +0.3344  +0.2344 122.00
25 28 Rojček JakubRojček Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 340 +2.1 m/s 340  +2.1324  +4.2282  +4.0340 116.00
26 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 338 +1.0 m/s x338  +1.0x338 114.00
27 45 Michalov AdriánMichalov Adrián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 327 +2.8 m/s x315  +2.1327  +2.8327 99.00
94 Novák LukášNovák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 DNS 0.0 0.00
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 484 +1.7 m/s 478  +2.9x484  +1.7484x469  -0.2347  -4.0
2 164 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 483 -2.8 m/s 479  +2.2450  +3.0462  +1.7479465  +1.2483  -2.8467  +1.4
3 171 Lauffová NinaLauffová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 479 +3.2 m/s 473 +0.2 m/s 471  +2.7473  +0.2479  +3.2479447  -1.7450  -3.0x
4 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 462 +5.7 m/s 412 +0.6 m/s 448  +4.9462  +5.7435  +2.5462404  +0.3-412  +0.6
5 161 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 436 +3.7 m/s 425 +1.2 m/s 425  +1.2x436  +3.7436xx-
6 111 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 435 +1.8 m/s 435  +1.8413  +2.0x435
7 138 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 432 +1.5 m/s 406  +4.4432  +1.5420  +0.8432x423  -2.3415  +1.5
8 99 Ballova NataliaBallova Natalia
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
03 03 425 +2.9 m/s 424 +1.4 m/s 425  +2.9424  +1.4422  +3.1425373  +1.0396  +2.7422  +2.2
9 114 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 416 +3.0 m/s 381 +0.5 m/s 416  +3.0414  +2.3381  +0.5416
10 121 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 403 +2.3 m/s 400 +1.9 m/s 400  +1.9403  +2.3351  +3.0403
11 134 Kovalčíková BiankaKovalčíková Bianka
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 384 +0.5 m/s 384  +0.5x372  +1.2384
MS 119 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 473 +1.2 m/s 461  +0.6473  +1.2x473
154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 471 +2.7 m/s 470 +1.9 m/s 470  +1.9471  +2.7x471 482.00
2 115 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 454 +1.8 m/s 453  -0.7450  +0.5454  +1.8454 438.00
3 124 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 417 -0.4 m/s 385  +1.6399  -0.4417  -0.4417 347.00
4 105 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 407 +1.6 m/s 384  +1.5407  +1.6389  +2.7407 324.00
5 118 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 400 +4.1 m/s 252 +2.0 m/s 400  +4.1252  +2.0x400 308.00
6 104 Balázs RitaBalázs Rita
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 399 +1.5 m/s 399  +1.5388  -1.0389  -2.2399 306.00
7 108 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 395 +3.1 m/s 376 +0.9 m/s 341  +1.2376  +0.9395  +3.1395 296.00
8 136 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 394 +0.7 m/s x363  -1.4394  +0.7394 294.00
9 106 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 385 +1.8 m/s 384  -0.7385  +1.8363  -0.8385 274.00
10 167 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 383 +3.0 m/s 349 -0.4 m/s 383  +3.0349  -0.4338  -0.6383 270.00
11 177 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 376 +1.7 m/s 376  +1.7374  +2.4374  +3.4376 254.00
12 168 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 367 +1.6 m/s x367  +1.6364  +1.8367 235.00
13 107 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 366 +0.8 m/s 323  +1.6366  +0.8333  +0.3366 233.00
14 139 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 363 363335324363 227.00
15 109 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 350 +2.0 m/s 339  -1.2348  +2.1350  +2.0350 200.00
16 151 Sarkovicsová LeaSarkovicsová Lea
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
05 05 296 292296234296 100.00
Celkom 16 pretekárov